С какво ви загуби бивият/бившата?

  • 6 250
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30
Загуби ме с изневяра...само една и си я призна.Ама аз така и не успях да я преглътна,престанах да му говоря,преместих се в стаята на детето.И колкото повече време минаваше,толкова по-невъзможно ми изглеждаше сдобряването ни.Постепенно се отчуждихме....абе,нелепа история!Не е имало скандали и разправии,ама ден след ден всичко умираше по малко.Сега го обичам повече отколкото по онова време на мълчание,ама мина доста време преди да спре да ме боли.

# 76
  • Мнения: 4 458
...Сега го обичам повече отколкото по онова време на мълчание,ама мина доста време преди да спре да ме боли.

Да не искаш да кажеш че все още сте заедно?

# 77
  • Мнения: 402
Киарка, при вас не е прекалено ранно утре,че скиториш из форума  Grinning

# 78
  • Мнения: 30
Не Киара,не сме заедно....макар,че опитахме отново.Мисля,че писах за това в темата "Някой да се е върнал при бившия".
Може би не се изразих правилно.Исках да кажа,че сега въпреки че сме разделени сме си по-близки отколкото по онова време,когато уж живеехме заедно,а почти не си продумвахме.Сега го обичам по съвсем различен начин,мисля че и той мен.С времето се научихме да бъдем просто приятели-един към друг и към  детето си.

# 79
  • Мнения: 4 458
Точно за това и те попитах дали сте заедно.  Де да знам може да сте се събрали след писанията в другата тема  Grinning

my_everything, обяд е вече  Mr. Green Имаме 9 часа разлика  Wink

# 80
  • Мнения: 402

my_everything, обяд е вече  Mr. Green Имаме 9 часа разлика  Wink

Защото обичам като се събудя сутрин да те чета всичко де си написала през нощта (за нас нощ  Simple SmileHeart Eyes

# 81
  • Мнения: 4 458

my_everything, обяд е вече  Mr. Green Имаме 9 часа разлика  Wink

Защото обичам като се събудя сутрин да те чета всичко де си написала през нощта (за нас нощ  Simple SmileHeart Eyes

Мързел  Crossing Arms Аз и вашта работа да върша  и да пиша по темите...
Шегувам се де, не ми се връзвай

Сори за спама, обещавам няма вече ( в тази тема )

# 82
  • София
  • Мнения: 4 493
Ще прозвучи ужасно - знам, НО да ви кажа колко ми е хубаво да чета тази тема  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil, виждам че не само аз съм била голяма идиотка - да търпя едно горямо ЕРД сумати години наред, че  и да ходя на пръсти около него и т.н.  Sick

# 83
  • Мнения: 402
Мен пък темата ми влияе зле,в смисъл :  замислям се ,че ЕРД с сравнение с някои други ЕРД-та си е направо светец  Thinking

# 84
  • София
  • Мнения: 1 352
Мен пък темата ми влияе зле,в смисъл :  замислям се ,че ЕРД с сравнение с някои други ЕРД-та си е направо светец  Thinking
Май и аз се чуствам така.   Sad

# 85
  • София
  • Мнения: 433
На мен пък не. Не съм от тия, дето чакат принца на бял кон. Този образ умря и в буквалния и в преносния смисъл много отдавна. Моят БНД също е сред "светците", сравнен с други, но не съм с него не защото е такъв, а защото не отговаря на критериите за мъж, който неколкократно сгафил и многократно получил шансове за поправителни, не направи нищо, за да покаже, че се е променил. Тъй че по-добре без него доволна, отколкото с него нещастна...

Общи условия

Активация на акаунт