Островите

  • 8 843
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 575
scorpios - стига бе - как така отмениха резервацията?
Не можеш ли да я направиш от друго място? Все пак доста сайтове..или проблемът е в самия хотел?

Ейй...как ви завиждам за круизчето, но аз пък на 30-ти тръгвам за Корфу и ще спим в Йоаннина ( в момента съм в търсене на хотел и избор няма голям Cry ), после с ферибота от Игуменица. Някой има ли съвсем прясна информация за магистралите до Игуменица?

zvetun4o - дано вилата си заслужава и да си изкарате супер, после чакаме подробен репортаж Flutter

# 46
  • Мнения: 1 950
Аз имам от миналата година, когато ходихме на Корфу. Дето се вика минахме и ние по тайната магистрала Laughing Може би тази година вече не е толкова тайна Laughing. Помня, че тогава намерих в нета един пътепис, в който някой си описва как точно и от къде да се мине за да не се пропуснат отсечките на магистралата. Защото поне миналата година нямаше никакви табели и вероятността да се объркаш е голяма.
Янина е голям град що така нямат хубави хотели тези хора newsm78

# 47
  • Мнения: 2 575
Ние също изучихме в нет-а пътеписа от миналата година, но аз все се надявам да има развитие и тази година да има още магистралка, че не ми се мисли това пътуване с кола и малкия с нас.
Абе имат хотели в Янина, но аз естествено си харесах един чудесен 5* и направо резервирам след малко  Naughty
Ето го:
http://www.booking.com/hotel/gr/epirus-lux-palace.html?sid=1a039 … eckout=2008-08-01

# 48
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
scorpios, а този круиз от къде го резервира?

# 49
  • Мнения: 294
Тасос, Гърция  Peace /Бях на Кавала, за един ден прескочихме и до Тасос-заслужава си/  Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много хубава тема  Hug
Аз съм ходила само на един голям остров - Великобритания, но с интерес чета и гледам снимките за вашите посещения на по екзотичните острови  Peace

И аз така. Peace

Вес, благодаря ти за страхотния разказ! Другия месец ще ходим на едноседмична почивка точно на Ланзароте, много ми беше полезна информацията ти!

Общи условия

Активация на акаунт