С какъв шампоан миете детската коса?

  • 18 659
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 329
Ние сме с Бюбхен, но да отбележа този за глава и тяло, защото сигурно има разлика в състава и мирише много хубаво.

# 16
  • Мнения: 3 929
Сменям ги постоянно, така правя и с моята коса. Ползвала съм на Бюбхен, нивея, Орифлейм - два вида, един във формата на пате, но не помня марката. За тези се сещам в момента.

# 17
  • Мнения: 14 133
Ползвали сме на Нивеа, Джонсън, а в момента сме на Бюбхен.  Wink

# 18
  • Мнения: 162
От бебета им мия косите само с Джонсън -с лайка или житни класове.Доволна съм.

# 19
  • Мнения: 588
      Джонсън с лайка, от който косата й става по русичка.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
С Бюбхен доскоро.Сега ще пробвам  на д-р Тайс.Допреди 2-3 месеца й слагах маска на главата,за да мога да я разресвам.Реших да пострижа бебешките букли по края и вече не се заплита Peace За кристали незнам дали е вредно,но за балсам и маска съм питала фризьор и каза,че няма проблем

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ние сме с Бюбхен, но да отбележа този за глава и тяло, защото сигурно има разлика в състава и мирише много хубаво.
и ние сме с него Peace

# 22
  • Мнения: 94
Бюбхен-розов, мирише страхотно и много хубаво се разресва косата!

# 23
  • Мнения: 1 045
Аз ползвам на Себа мед и съм много доволна  Peace Косата става изключително мека и лъскава и най-важното - не се заплита !

# 24
  • София
  • Мнения: 9 483
От една година насам само с Тео Бебе. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 312
Джонсън и Тео Бебе,редувам ги ,но от Тео Бебе съм по-доволна!

# 26
  • София
  • Мнения: 7 041
Последно с Chicco и Hipp - от този на Hipp изобщо не съм доволна.

# 27
  • Мнения: 1 120
Бюбхен и Джонсан Peace

# 28
  • Мнения: 4 292
Харесвам детските шампоани за коса и тяло на Шаума. Забелязах, че са пуснали и вариант две в едно.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 161
Аз предпочитам Чико и Клоран.До колко годишна възраст е правилно да измиваме косите на децата с детски шампоан?

Общи условия

Активация на акаунт