С какъв шампоан миете детската коса?

  • 18 664
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс също е с коса до дупето и е доста гъста. В момента, а и от известно време ползваме Нивея и съм доволна.

# 106
  • Мнения: 1 312
Ползват ,,sanosan,,  невероятен е ухае страхотно  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 1 016
в България го мия с Корин де Фарм, но тук го няма, взех Клоран, Нивея, Фисан,Джонсън - искам да се оплача - появи му се пърхут, упорит и незнам с какво да го мия вече. Посочете ми детска марка шампоан против пърхут, освен Мустела???

И друг въпрос - предложете ми моля гел за изправяне на детска къса коса?

# 108
  • Мнения: 1 043
Преди да прочета тази тема ползвах - Клоран, Мустела. Започнах да мия 6 годишната си дъщеря с шампоани за големи но вътрешно бях убедена , че греша. Сега взех след многото препоръки Себа мед - просто и действа много добре на косата - преди това се налагаше задължително балсам да се слага, а сега се разресваме без проблем само след измиване със Себа мед  Peace

# 109
  • Мнения: 17 407
Отскоро с Клоран- малко сякаш й "премива" косата, толкова мека, чак се изправя. Това ме дразни, честно казано, нямам угодия аз. Ама е много хубав, де.

# 110
  • Мнения: 116
Corine de Farme baby  Peace

# 111
  • Мнения: 16
Пробвахме много и чужди и български, но Бюбхен и Бочко са най-добри за нас. Видях, че има и Бочко Кидс и си взех за мен, доволен съм, но за малката все още сме на бочко бебе. А сапуните Бочко са страхотни, освен за малката си купувам и за нас с мама, много нежни и са подходящи за лицето / поне за нашата кожа/.

# 112
използвам на чико без сълзи и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт