КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС VII

  • 44 320
  • 564
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 138
Диде,
Пропускаш изкрънканите от 12-класници в деня на ученическото самоуправление 2 дни за почивка/провеждане на втората матура на 3 юни. Така че 2- 3 юни - неучебни дни за всички ученици по този повод. Не че учителите ще почиват, де Mr. Green Те съответно са в организацията и проверките Shocked
Навярно заради мащабите на кампанията и на малките е дадено "свободно"  newsm44

# 31
  • Мнения: 2 708
Аааааааааааааааа това го знам и аз. Права е Биситка, че е заради матурите, ама като попитах Ивче - а те защо няма да учат, като в тяхното училище няма 12класници. Даже ми хрумна за миг, че са решили да ги разхвърлят из други училища, а тя ми отговори че то било, решение на министерството, заради тези училища, в които ще се провеждат матурите няма как да се учи и за да са солидарни , защото не било честно едни да учат, други да не учат, та затова всички да не учат.  А може и да е благодарение на гласуваното от учениците, но ми се струва, че някой ги е посъветвал да гласуват така. А на мен пък това ми е добре дошло, щото и без това ми се искаше да я спра, като я гледам как спи, а тя да ми обяснява как трябвало да ходи, защото не била оформена по история, та съм супер доволна Wink

# 32
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
И аз тъкмо мислех да я спра тази седмица дето идва, ама като разбрах за почивните дни се чудя дали да не е последната. И без това днес е на пробни изпити и за другата събота няма да има домашни- само преговор. Почивните дни веднага са ги уплътнили с курса по биология та няма да и е скучно. Сега водя вътрешен спор утре дали да ходи на биология или на рожден ден на много близка приятелка. newsm78  Заради матурите са преместили курса следобяд- и аз не знам какво им пречи, а за рождения ден отдавна се е подготвила. Не знам в кой случай ще съм по-лоша майка- ако и разреша р.д вместо курс или ако не и разреша ooooh!
Колкото по- малко време остава до "лудницата", толкова по-малко търпение и нерви имаме- и аз и тя. Гледам преди няколко дни в темата- и при вас май е така. Бива ли да се карате за щуротии. Всеки е свободен да си излива напрежението както намери за добре /без физическо насилие, разбира се/  #2gunfire
Приятен уикенд на всички, които не са като мен на работа  Peace

# 33
  • Мнения: 901
Ако тя иска да отиде на рождения ден, бих й разрешила, при условие че намери от кого да препише записките от курса и си научи сама.
Що за полза ще да има от курса, ако мисълта и се рее към рождения ден?

# 34
  • Мнения: 58
Здравейте седмокласнички! Моят хубостник сега давършва 7 клас в 31СУЧЕМ/Бастилията/.
Иска да кандидатсва в професионална гимназия по компютри Джон Атанасов. Някои има ли информация или мнения за товаучилище. Скоро някои му казал, че там дисциплината под всякаква граници.

# 35
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
.. бих й разрешила, при условие че намери от кого да препише записките от курса
Господинът им дава копие от лекциите, когато някой отсъства,така че ще има откъде да чете, но мисля, че се възприема по-добре информацията, когато е и слухово.Поне при мен е така. А че ще ми е сърдита и акъла и няма да е там... това е сигурно. И аз все пак клоня към идеята за рождения ден. Децата имат нужда и от някакви развлечения. С това учене ще се побъркат и те, и ние.
Хипо, в тази гимназия съм се вглеждала, защото изглежда доста добре, но не съм я проучвала подробно, защото е подходяща за втория ми номер като интереси. Ако я проучиш ще бъда доволна да чуя някакви отзиви докато ми дойде пак до главата това мероприятие.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 15:56 от bloomnicer

# 36
  • Мнения: 901
[schreier, в тази гимназия съм се вглеждала, защото изглежда доста добре, но не съм я проучвала подробно, защото е подходяща за втория ми номер като интереси. Ако я проучиш ще бъда доволна да чуя някакви отзиви докато ми дойде пак до главата това мероприятие.

нитъръзбрах, шмъизвиняаш...

# 37
  • Мнения: 1 210
Честит празник на децата и на всички, които още не са пораснали  1swing !
Дано успяваме, освен да ги отглеждаме и възпитаваме, да не посягаме на щастието, което всяко дете носи по рождение.
Желая само усмивки и (поне) днес да ги оставим да се радват на детството си. Целувки и за всички малчовци   love001  love001  love001

# 38
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
[schreier, в тази гимназия съм се вглеждала, защото изглежда доста добре, но не съм я проучвала подробно, защото е подходяща за втория ми номер като интереси. Ако я проучиш ще бъда доволна да чуя някакви отзиви докато ми дойде пак до главата това мероприятие.

нитъръзбрах, шмъизвиняаш...

Ми... дъщеря миу която сега ще кандидатства... математиката не и е най-силната страна и интересите и са в друга посока. Но малкия, който сега завърши 1 клас като чуе думата "компютър" и целия настръхва. Подозирам, че той като стане 7 клас ще оглеждаме основно такива у-ща. Сега поглеждах леко в сайтовете им на джон и на това в младост, и правец... но засега просто от любопитство.

# 39
  • Мнения: 2 992
Добро утро !

Хубава и успешна седмица на деца и майчета Hug, а и месецът да е такъв Hug

# 40
  • Мнения: 171
Я кажете ще спирате ли децата си от училище в оставащите дни до 15 юни?
Аз още се колебая, защото не съм убедена, че когато си остане вкъщи ще учи точно за изпитите, по-скоро ще седи пред компютъра по цял ден. Та се питам дали няма да има обратния на търсения ефект едно оставане у дома?

# 41
  • Мнения: 4 447
Прекрасна седмица на всички!  bouquet
И успешен месец за дечицата ни! Hug
Лично аз не мисля да спирам Мити от у-ще. Всъщност, за първи път ми мина подобна мисъл, когато разбрах, че доста често това се практикува. При нас не би имало положителен ефект подобно нещо, по-скоро обратното. Той не би стоял над тестовете по цял ден, независимо дали е на у-ще или не. Това си ни е проблем от много време - трудно задържаме вниманието си върху ученето повече от час.
По-скороси мисля да му въведа някакво спортно занимание, което да замества времето пред компютъра. И малко по-изкъсо да го следя в последните две седмици, което ще се изразява в повече внимание и глезене, в следене дали спазва новия си режим, отколкото в набиване на мъдри мисли от моя страна.

 Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 2 708
То и аз от тук я чух идеята, но не е лоша. Не защото ще се съдерем от учене цял ден - ни най-малко. Количеството ни учене няма да се промени, но ако я оставя, то ще е за да си почива, защото ранното ставане и недоспиване, със сигурност не са ни от полза. Уморява се, скапва се и после клюма над учебниците и съвсем го зарязва ученето. И затова, за да имаме теоритичната възможност да се съсредоточим, бих я спряла, още повече че официално са им казали, че трябва да са оформени до обяд на 9-ти. За какво й е после да се мотка нагоре надолу Laughing Laughing Laughing

# 43
  • Мнения: 329
Йончева все едно описваш синът ми, но учителката му по математика останала много изненадана, че все още ходи на училище. Много ме притеснява теста по математика, толкова задачи за това време, аз съм много зле и нищо не мога да му помогна, дори логическите  newsm78
 Не ги ли пресилват много  Sad Вчера му купихме колело, та малко живна, но направи две кръгчета и това беше. Баща му се чуди  newsm78, когато на него му купили колело от радост и каране, го счупил за един ден.

# 44
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Има ли кандидат-гимназисти от ЯМБОЛ? Hug

Общи условия

Активация на акаунт