ДЕКЕМВРИ още е далече, но бързичко расте малкото човече!

  • 18 439
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 222
аз съм от случаите, със спешното секцио. мен ме оставиха да раждам естествено, макар да бях с показания за тесен таз. на последн преглед доктора предположи, че ще се роди 3 кг. ама се заклещи в малкия таз и след близо час напъни на вятъра,  ме резнаха и го извадиха 3750. сега мисля да раждам пак секцио, поради комплекси причини: тесен таз, очила, веъзраст 35г., трудно предишно раждане със секцио и не на последно място - бебето е ин витро.

може ли всемсто нова тема, да се прехвърлим директно към неосъществената на йойоана:
"Тупкат в нас по две сърца, до ДЕКЕМВРИ чак ще е така"
според мен заглавието е супер, и освен това момичето вече се потруди да  я направи, какво ще кажете?

# 286
  • Мнения: 616
да и аз мисля че няма нужда от нова тема при положение че имаме направена, като я изпишем тогава  Peace


Нова тема

# 287
  • София
  • Мнения: 4
Да и на мен ми харесва  Party

# 288
  • Мнения: 277
И аз да се оплача. В понеделник прокървих и сега поне 1 седмица трябва да лежа. Многа се стреснах, защото аз съм в 13 седмица а досега изобщо не съм усетила, че съм бременна. В смисъл, че не съм имала никакви оплаквания нито ми е ставало лошо. Изследванията ми са си наред само Хемоглобина ми е нисък докторката ми ми каза да спра фолиевата и да пия матерна и tardyferon-което си е желязо. Вчера ми изписаха дуфастон и но-шпа. Изопщо станаха сумати и хапове. Най- ми тежи лежането, че хич не ме свърта на едно място. А за пола и на мен вчера ми казаха, че според доктора е момче. Аз мисля, че е още малко рано за да е 100% сигурно. На сестрами така са и казали в 4 месец момче, а сега си има едно хубаво момиченце.
Дано всичко да е наред, че голямо шубе ме гони.
На всички мами newsm51

# 289
  • Мнения: 265
Sun,и аз се учудих,че кървя толкова късно и много се стреснах,но на мен ми казаха да спирам с дуфастона,щото вече не действал.Сега пия само но-шпа и почивам,дано и при двете ни да бъде всичко на ред и да нямаме повече проблеми Praynig

# 290
  • Мнения: 4 589
Привет,

да се запиша и аз в новата тема. Sun аз също имах кървене и то преди 12 г.с., доста ме беше страх, но се оказа, че всичко е ок. Само че при мен се появяваше и изчезваше, така на няколко пъти.
Аз днес бях на лекар на 4Д, доки каза, че всичко върви добре и мога да спирам лекарствата. Аз досега бях на утрогестан и аспирин-протект.

Също така трябва да се запиша на ЖК и исках да ви питам къде бихте ми препоръчали да се запиша. Аз работя до НДК, но живея в Младост. Но определено мисля, че е по-добре да съм близо до работата.

Благодаря ви предварително и успех на всички.

# 291
  • Мнения: 73
Здравейте,казвам се Снежана и това ми е трета бременност-ще се роди декември като другите ми две деца.Досега не знам още полът,но мисля да се запиша за 3 Д видеозон.Някой ходил ли е на такова чудо и дали сте доволни?

# 292
  • Мнения: 1 152
snejnatamar и  nikolina-pikolina добре дошли при нас!  bouquet

snejnatamar малко е рано за 3Д, обикноверно в след средета на бременността се вижда по-добре с него. Аз видях за секунди на прегледа при д-р Марков 3Д образ и нищоо не разбрах.
nikolina-pikolina аз също живея в Младост и ходя в Токуда и Шейново. Мисля, че и на теб Шейново ще ти удобно.

Тази темичка е стара вече! Заповядайте в новата !

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте Мамита,
Отдавна не съм се включвала , но вече ми определиха термина и той е на 30.12.2008 год.Моля ви да ме впишете.Първа бременност.Благодаря Ви!
Записах се и за първата ни Фетална морфология в София при д-р Марков, която се пада в 14 г.с. и три дни. Въпреки, че и в Пловдив си имаме специалисти
така решихме с тати.Вие къде ще я правите.Извинявам се ако вече сте писали и се повтарям, но не можах да прочета темичката - цялата  Embarassed!

Общи условия

Активация на акаунт