Помощ, имам разни гадини в шкафа...

  • 7 858
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 731
И у дома е същото с тези молци . #Crazy Взех днеска от тоя Райд за гадинките,ще видим дали ще има ефект. newsm78

# 31
  • Мнения: 855
Къде лъжа къде истина, ето листчето на Райда--



Снимката я правих в неделя, да покажа на една приятелка резултата. Сега със сигурност има 2-3 молеца в повече  Twisted Evil А нямам никаква идея от къде се въдят. Едното листче стоя около седмица в шкафа с подправките, но нямаше нито един молец и аз го преместих в другия шкаф, където явно са в повече гадините  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 707
А,добре са си мравките Mr. Green....даже много добре-щъкат си..и ги изтребвам механично/засмуквам ги с прахосмукачката/...иначе,"Килтокс"-а го намерих,но да минат всенародните тържества за РД-то на малкия и да го изпръскам целия-пък ще кажа после резултата/че сега все нещо има за готвене-пък да не изтровим гостите/....ако и той не помогне-разпечатвам снимката на Ивелина и тръгвам с нея по аптеките.......

 Виждала съм едни пластмасови джаджи, които се слагат на пътя на мравките и някак си ги привли4ат. Мравката като влезе, попада в някакъв спираловиден лабиринт и стига до дъното и не може да излезе. Тая джаджа е голяма долу- горе колкото 4овешка длан и плоска около 1 см.,а събира към 500 мравки. Незнам дали го има в Бг, защото съм го виждала в 4ужбина, и май пак беше на Raid newsm78.Същата жена, която го ползваше, слагаше и медна монета, защото те бягали от медта. 
  Най-ефикасното, което е ползвала майка ми,   е нафта. Но внимавай ако има деца !
  А против молците - баба ми всяка есен събира кестени и ги слага в гардероби и шкафове .  (оба4е не в найлонов плик, а нещо от плат- торби4ка, или кърпи4ка, или се изсипват между дрехите )Определено е много по-приятно от нафталина. Та се 4удя  newsm78, няма ли да действа и срещу кухненските молци ? Не са ли от едно семейство с ''гардеробните''? Grinning

# 33
  • Мнения: 1 312
Всичко зърнено-в хладилника.
Гъгрицата си е вътре,просто няма начин да я видиш ако не се е излюпила.
Не ви ли се е случвало да купувате храна за папагали или гризачи с такива?
Почти винаги ги има.
Ни магазина е виновен,ни производителя.
Семената не се обезпаразитяват качествено.

# 34
  • Мнения: 396
А КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ АКО ВИ КАЖА ,ЧЕ МОИТЕ МРАВКИ ЖИВЕЯТ ТОЧНО В ХЛАДИЛНИКА Shocked!!!!???? СЛОЖИЛИ СМЕ ГО НА 5, АКО УСИЛЯ ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА ЗАМРЪЗВАТ ЯЙЦАТА... #Crazy #2gunfire

# 35
  • Мнения: 707
 Зна4и имаш мравки - ескимоси  cold cold cold

# 36
  • Мнения: X
Зна4и имаш мравки - ескимоси  cold cold cold
hahaha

А,моите са явно рядко устойчив вид...след всичко което им приложих-ефекта е от два до пет дни най-много и пак се появяват...то ние сме на път да се отровим и изнесем вече от миризми и препарати,но те хал хабер си нямат.....май не ни остава друго освен да приемем мисълта,че щом толкова им харесва мястото,значи има положителна енергия.......

# 37
  • Мнения: 707
Да ги кръстя и твоите : мравки - мутанти  154uu  154uu  154uu

или мравки - роми ( като тях оцеляват на всякакви условия)

# 38
  • Мнения: 2 386
А КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ АКО ВИ КАЖА ,ЧЕ МОИТЕ МРАВКИ ЖИВЕЯТ ТОЧНО В ХЛАДИЛНИКА Shocked!!!!???? СЛОЖИЛИ СМЕ ГО НА 5, АКО УСИЛЯ ЩЕ ЗАПОЧНАТ ДА ЗАМРЪЗВАТ ЯЙЦАТА... #Crazy #2gunfire

 Joy Разсмя ме. Почисти изоснови хладилника освен.. изхвърли съмнителните  за въдене на мравки продукти и така.

Записвам се, чи и ние имаме едни малки, летящи гадинки в кухнята от време на време.

# 39
  • Мнения: X
Ох,то не е за смях...че явно наистина са мутирали гдинките и нищо не им пречи,нищо не ги изтребва трайно...а оня ден имаше и пусната тема за мравки в колата-трайно самонастанили се.....
Аз,за моите съм почти сигурна,че влизат отвън-през отворения прозорец и дупчиците на мрежата/те са от тия дребните,а мрежата не е от най-ситните/,но неможе и все затворено да стои Naughty.....но все си мисля, че трябваше поне нещо да ги уплаши...иначе отдавна преместих хранителните продукти от мястото дето се разкарват,но пак е неприятно......лазят ми по съдовете и приборите...и по сушилника . #Cussing out

# 40
  • Мнения: 707
Ох,то не е за смях...че явно наистина са мутирали гдинките и нищо не им пречи,нищо не ги изтребва трайно...а оня ден имаше и пусната тема за мравки в колата-трайно самонастанили се.....


  Mравки - пътешественици   car003  car003 newsm01 newsm01

# 41
  • Мнения: 468
 И аз си имам мравки от 7 години вече. Моите са по- големи и се появяват само пролетта и лято. За известно време успявах да се отърва от тях- една година с  пудра"Халек"(видях, че вече са ти я препоръчали), но е много отровна и веднъж с джоджен- слага се там откъдето влизат.

# 42
  • Мнения: 396
Зна4и имаш мравки - ескимоси  cold cold cold

 Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 72
И аз имах мравки миналата година, излизаха от една саксия. Домързя ме да сменя пръста защото е голяма палма. Сложих отгоре листа от орех. Гадинките се разбягаха, даже не разбрах къде се покриха, но вече ги няма. А всичко що може да хване гъгрици държа в хладилника, досега там не е имало проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт