Жените с косачките - немска тема N78

  • 15 446
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 911
По пощата не могат ли да се пращат?

# 286
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Серди, предполагам че може, ама зависи колко са спешни.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Едва ли ги има във всяка аптека, защото са по-специализиран вид превръзки и вероятно се ползват главно от болнични заведения. Спомням си, че предния път аптеката ги поръчваше и за около ден изпълниха поръчката. Извинявам се, но не помня подробности, главата ми тогава беше фокусирана само и единствено върху детето.

Сигурно може да се пратят и по пощата, но тогава ще трябва да кажете колко пари и на кого да преведа до Германия. Иначе мислех да давам пари в брой или да ги пращам по пощата на приносителя в България.  Mr. Green

За спешни - не са жизненоважни, ама са доста важни все пак и ми се ще ако може за седмица-две-три да ги осигурим на майката в Русе.

# 288
  • Мнения: 3 521
Ето тук май излизат са най-евтино 28 евро за кутия с 12 ленти х 90 см. - http://www.st-georg-versandapotheke.de/2326355/724431213190851/ - при моите хора с доставката ще излязат по-скъпо, щото са мъничка аптека. Peace
Търси се транспортър Peace

# 289
  • Мнения: 7 605
Помня, 4е имаха друго търговско име тук, но какво беШе?  newsm78  По принцип вси4ките аптеки се снабдяват от дистрибутори и в рамките на 1 ден макс. се намира по4ти вси4ко, оба4е тогава ги нямаШе и от моята аптека ги поръ4аха директно от проиzводителя и не zнаехме дали Ще ги доставят навреме. НеЩо се намираха много трудно тогава....  Confused  Помня 4е и Сърфи бая търсеШе zа останалите.

# 290
  • Мнения: 7 605
Е, браво Сърфи, 4е ги намери, супер си  Hug

# 291
  • Мнения: 3 521
Като всеки уважаващ себе си плюшкин не бях трила бележки доста отдавна - явно има файда Mr. Green.
Не, със сигурност ги няма по аптеките без поръчка или най-много да имат 1-2 кутии, ако са близо до голяма болница. Където и да се поръчат мисля, че няма как да стигнат толкова бързо до Гейска - в повечето аптеки(поне около нас), ако поръчаш преди 12 ч. ти ги карат на следващия ден преди обяд, по-късните поръчки остават за следващите 24 ч. или се лъжа... Thinking

# 292
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Ние сме близо до болница, но не знам има ли в аптеката под нас. Ще излизам малко по-късно и мога да проверя евентуално има ли или няма такова чудо. Ако бяхте казали малко по-рано щях да го свърша.
Другия вариант е да питаме Мата, само че майка й лети до София. Тя пристига днес, ще бъде тук 3 дни. Ако не стане до утре, евентуално ако може тя да вземе нещата. Confused

# 293
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Сърфлайн, мерси за бързата реакция и за неизтритите бележки!  Simple Smile
Няма никакъв проблем ако се доставят до София, оттам ще може да ги препрати до Русе за сметка на получателя по някой куриер.

Въпросът ми е - как да организираме плащането? И доставката до БГ?

# 294
  • Мнения: 3 521
Някой има ли идея за име на следващата тема, че тази стана дебела?

Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=303584.new#new

За доставката ще помъдрувам и аз...

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 17:20 от surfline

Общи условия

Активация на акаунт