LUNNA DIETA-7.06-00:55

  • 9 837
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 79
И аз реших да пробвам прословутата лунна диета.Цял ден се наливам с чай и тичам до 00.Вече ми е черно пред очите и все ми се яде.Все още съм кърмачка и се надявам това да не се отрази на млеконадоя.Точно поради тази причина се въздържах до този момент от всякакви диети,но за 1 ден мисля,че не би трябвало да има кой знае какви последствия. javascript:void(0);
Thinking

# 61
  • Мнения: 1 290
Пия чайчета и си усилвам Winampa за да приглуша гладния зов на чревцата ми.
Излапах половин килце черешки - сега да забравя ли за раздяла с излишните грамове?

# 62
  • Мнения: 2 142
Ох провалих се малка тича покрай мен и туку-що ме нахрани с две солети, а аз съвсем забравих че не ям и си взех още две. Кажете простих ли се със слабеенето, барем да си се наям, е с плодове де Wink

# 63
И аз хапнах череши, но си мисля, че е позволено. Някой по-горе беше писал за фрешове, то не е ли същото - една чаша фреш или два портокала?

# 64
  • Мнения: 1 290
И аз хапнах череши, но си мисля, че е позволено. Някой по-горе беше писал за фрешове, то не е ли същото - една чаша фреш или два портокала?

И аз на този постинг се усланям  newsm17

# 65
  • Мнения: 3 611
Не zнам zа вас ама аz zапочнах да огладнявам eat  newsm50

# 66
  • Мнения: 1 616
Не zнам zа вас ама аz zапочнах да огладнявам eat  newsm50
Едва сега ли? Ти си герой- аз вия от глад от няколко часа. Божеееееееееее- къде е чак 00:55 часааааааа... Кажете де- мога ли поне черешки да хапна? Пия тук един чай, ама като е без захар, е пълен бълвоч... Ох- не знаех, че ще е тооооолкова тежко... Sad Sad Sad

# 67
  • Мнения: 3 611
Едва сега ли? Ти си герой- аз вия от глад от няколко часа. Божеееееееееее- къде е чак 00:55 часааааааа... Кажете де- мога ли поне черешки да хапна? Пия тук един чай, ама като е без захар, е пълен бълвоч... Ох- не знаех, че ще е тооооолкова тежко... Sad Sad Sad

Ми аz подслаждам чая с едно zахаринче. Не мога да го пия "гол".
Досега съм иzпила 1 суууупер дълго кафе, 1 раzтворим витамин и една тенджера чай  Crazy

А zа черешките - не zнам. Седяла си досега гладна.... аz бих ги хапнала утре сутрин zа zакуска  Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз пък се наливам с айряни, кафе и вода и не ми е чак толкова гладно за сега.
На мен ми е трудно вечерта - като гледам домочадието да си хапва  newsm45 newsm45 newsm45

# 69
  • Мнения: 3 537
И аз сега съм на тази лунна диета.От сутринта съм изпила 1 кафе и сега се наливам със  сок от грейпфрут,а и от него се отслабва LaughingА и запалвам по някоя цигара,за да ми убие глада,че все нещо за ядене ми е в главата.Плуват ми в главата разни печени пилета с по чашка бира smile3508Ама ще устискам,решила съм твърдо,няма 6-5 Crossing Arms

# 70
  • гр.София
  • Мнения: 269
Аз да ви се похваля, още несъм огладняла Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 3 611
Плуват ми в главата разни печени пилета с по чашка бира smile3508Ама ще устискам,решила съм твърдо,няма 6-5 Crossing Arms

Таман се чудех какво ми се яде... то всичко ми се яде ама Е сега да имаше как да си стъкна едно мюсли с кисело мляко, най- раzлични плодове и лъжица мед...  па да видите вие мога ли или не мога smile3514

# 72
  • Мнения: 1 616
Плуват ми в главата разни печени пилета с по чашка бира smile3508Ама ще устискам,решила съм твърдо,няма 6-5 Crossing Arms

Таман се чудех какво ми се яде... то всичко ми се яде ама Е сега да имаше как да си стъкна едно мюсли с кисело мляко, най- раzлични плодове и лъжица мед...  па да видите вие мога ли или не мога smile3514
На мен пък ми се привиждат едни сочни спагети с кайма и гъби.... Sad .. И салата от яйца, майонеза и чер пипер... Ох, дали ще доживея до утре?!?

# 73
  • Мнения: 7 716
Гладна съммммммм Cry
Тъкмо да се изкуша и реших да погледна тук дали има други удържащи нещата. Поуспокоих се и ще стискам зъби още малко.
Иначе чая може с мед, даже е препоръчително, да не ви става лошо.
Аз хапвам ягоди с мед, домати и краставици.
Предните два пъти пак хапвах ягоди и краставици и резултата беше минус едно. Надявам се и този път.
И в 0.55 всички тук на компютъра с по една чиния вкусотии Wink

# 74
  • Мнения: 3 611
Гладна съммммммм Cry
Тъкмо да се изкуша и реших да погледна тук дали има други удържащи нещата. Поуспокоих се и ще стискам зъби още малко.
Иначе чая може с мед, даже е препоръчително, да не ви става лошо.
Аз хапвам ягоди с мед, домати и краставици.
Предните два пъти пак хапвах ягоди и краставици и резултата беше минус едно. Надявам се и този път.
И в 0.55 всички тук на компютъра с по една чиния вкусотии Wink

хм.. баш преди лягане е абсурд да се надумкам с храна. Кел файда, че съм седяла гладна цял ден, като после докато спинкам сладко -сладко храницата в стомаха ми ще се "лепи" на бедрата ми ( тва последното го сложих zа рима  Crazy, и аz вече се омОтах от глад).
Ама като гледам ти си хапваш най -добре, ягоди, домати, краставици.... диетката не е плодово-zеленчукова  Wink

Общи условия

Активация на акаунт