Молба за гласуване!

  • 6 751
  • 158
  •   1
Отговори
# 75
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
mcdirock много сте хубави ! Пу-пу Grinning   bouquet

# 76
  • Мнения: 7 091
Джи, там е работата, че моделите за роклите са предложени от фирмата след избирането им като спечелила двойка, т.е от радиото знаят, както и булчинската фирма знае за състоянието и и това е което са и предложили.  Rolling Eyes Ще намерят предполагам някакъв вариант.  Peace

# 77
  • Мнения: 2 257
Ами тогава чакаме да сменят снимките, така ли?

# 78
  • Мнения: 7 091
Не знам да ти кажа честно  newsm78 Би било логично, но пък ако щяха да дават други снимки можеха да го направят още вчера, когато пак са знаели за какво става въпрос. Най-вероятно няма да ги сменят и ще преправят роклята.  newsm78

# 79
  • Мнения: 3 521
Тандури, по принцип роклите са с твърд корсет и не се държат на бюста, а на талията и първите ребра, а и тези модели са с висок предна част - мисля, че приятелката ти няма от какво да се притеснява. Аз и без ОП нямам нищо отпред, но това не ми попречи да се омъжа в рокля с корсет - ето ти две снимки с разлика 2 седмици между заснемането булка с цици(без сутиен съм, формата е изцяло от корсета), и оригиналът Mr. Green .  Да не говорим, че по това време даже още не бяха излязли силиконовите сутиени-подплънки на мода Crazy.
С две думи - да казват сладурите кои дрешки си харесват Wink..

# 80
  • Мнения: 1 550
Tandoori, аз гласувах за това, което те са си избрали.
Аз също смятам, че може да се намери някакво решение за приятелката ти така, че тя да се чувства добре в роклята.
Важното е, че са спечелили и ще им се осъществи мечтата да се оженят Hug

П.С. surfline, mcdirock, прекрасни булки сте били Hug

# 81
  • Мнения: 7 091
Surfline, супер са ти снимките! Simple Smile Разсмя ме с това обяснение за циците  Joy И аз си мисля, че ще се измисли нещо и няма да я оставят така Simple Smile
А иначе тя харесва първата рокля, той третия костюм  Sunglasses

# 82
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Не можах да участвам в гласуването за самата сватба, но поне за роклята и костюма пуснах глас. Пожелавам на твоята приятелка да се пребори успешно с изпитанията и да имат най-прекрасната сватба, койято да остане в сърцата им завинаги Hug

# 83
  • Мнения: 29
Mного се радвам, че спечелиха сватбата! И аз гласувах многократно и се надявах те да са победители!
Ако организаторите не успеят да променят вариантите на роклите, едно болеро би било решение на въпроса според мен.
Дано химиотерапията мине добре!

# 84
  • Мнения: 2 786
Чак сега прочитам, че са спечелили!
Много се радвам за тях, браво!
И аз току що гласувах за дрехите, които те са харесали, макар че лично на мен втората и четвъртата рокля ми харесаха най-много.
А нищо не пречи да се добави някакъв широк шал от същата материя като роклята, който да прикрие раменете и бюста.
Просто трябва да обяснят кротко и човешки на организаторите и на фирмата-доставчик на роклята.
Иначе и на мен тъмнокафявото не ми се вижда хубав цвят, камо ли за сватба  Sick

Току що прочетох описанието на втората рокля оново - Lace; Rhinestones, Crystal Beading, Optional Spaghetti Straps
Последното означава, че по желание могат да се сложат презрамки.

# 85
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ТАндури като разгледах роклите си помислих нещо . а дали организаторите не са отишли и по - нататък с изненадите . примерно някоя козмети4на операция да и направят като последна изненада. незнам до колко е възможно но щом и предлагат такива рокли може да са замислили нещо . за кога е сватбата ?

# 86
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Радвам се, че са спечелили.
Може би, може да се сложи дантелен шал около раменете и ръцете? Но според мен няма да е подходящо при първата рокля. При втората няма да изглежда лошо. 

# 87
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито на приятелите ти!  Hug
Имат един глас и от мен за първата рокля и третия костюм.

Иначе, подкрепям Сърфлайн, че корсета държи здраво Laughing, моята рокля беше почти същата като роклята, която бъдещата булка си е харесала.

цък

# 88
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ех, нагледах се на хубави български булки Hug
Вес, на тази снимка сте страхотни - http://family.webshots.com/photo/2238595360098027666zQnrrd
И на мен ми харесва повече 2-та рокля, но щом булката харесва най-много първата, гласувах за нея и за синия костюм. Тандури, представям си каква сватба-мечта ще си имат. Просто няма начин, цял екип ще се върти около тях. Кажи на приятелката си да не се тревожи, а максимално да се наслаждава на приготовленията Hug

# 89
  • Мнения: 2 786
А до кога е гласуването за рокля?
После май ще гласуваме за други неща ...
Да следим темата да не потъне ми е мисълта, а булката и младоженеца да казват кой от вариантите предпочитат, за да гласуваме за техните предпочитания  Hug

Тандури, дръж ни в течение, всички много се вълнуваме!

Общи условия

Активация на акаунт