Молба за гласуване!

  • 6 732
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И аз гласувах за 4-ят пръстен и букет.
Всичко е прекрасно и съвсем в стила Американската мечта, но няма по-важно нещо от здравето. Така че, да не му мисли за костюми, рокли и т.н.   

# 106
  • Мнения: 1 505
Аз гласувах за пръстени 2 и за букет 3.

Е да, но досега гласувахме за каквото те искат, а не ние.
Тъй че, ако има някакво значение, след като не са получили костюма, който искаха, не знам вече ние сами ли да избираме или те да кажат какво искат. Тандури?
Не се притесняваи,ако моми4ето каже какво й харесва 6те цъкам цял ден ако трябва,за да полу4и желания букет и пръстен,стига Тандури да каже какво си е избрала.

# 107
  • Мнения: 7 091
Не се притесняваи,ако моми4ето каже какво й харесва 6те цъкам цял ден ако трябва,за да полу4и желания букет и пръстен,стига Тандури да каже какво си е избрала.

Говорих с нея, тя си харесва точно 2-ри пръстени  и 4-ти букет, както ние сме гласували Simple Smile Peace

# 108
  • Мнения: 1 505
Благодаря ти Тандоори,4е каза,аз бях гласувала за 2-ри пръстен,но за 3-ти букет,за6тото той най-много ми се връзваше с роклите на шаферките,но сега като каза поцъках около 20-тина пъти,за избраните от приятелката ти букет и пръстени,по-късно пак 6те поцъкам.

# 109
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Не се притесняваи,ако моми4ето каже какво й харесва 6те цъкам цял ден ако трябва,за да полу4и желания букет и пръстен,стига Тандури да каже какво си е избрала.

Говорих с нея, тя си харесва точно 2-ри пръстени  и 4-ти букет, както ние сме гласували Simple Smile Peace

Радвам се,4е съм уцелила тези,които и харесват.Отивам да цъкна оЩе няколко пъти. Дано се съвземе и да се по4увства по_добре за да може да се наслади на този вълШебен момент Hug  bouquet

# 110
  • Мнения: 2 786
Леле, какви сме шмекерки  Joy
Още ме е яд за костюма ...

# 111
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 688
Леле, какви сме шмекерки  Joy
Още ме е яд за костюма ...
Абе явно не сме чак такива, щом не успяхме с костюма Confused

# 112
  • Мнения: 1 550
За това може да се постараем повече за халките и букета Wink

# 113
  • Мнения: 1 505
Да ви подсетя да гласувате.Аз си кликам по няколко пъти на ден,отворена ми е страницата и като съм на компа и гласувам.Е този път няма на4ин да не спе4елят желаното.

# 114
  • Мнения: 7 091
Момичета, а аз пък да ви пиша да ви подсетя, правете си редовен преглед на гърдите в къщи всеки месец. Още една моя приятелка е на биопсия днеска, ей така от нищото! Sad

# 115
  • Мнения: 1 550
Tandoori, дано биопсията покаже доброкачествено образование Praynig

# 116
  • Мнения: 7 091
Благодаря ти Милена! Извинете ме за спама, просто не се сдържах, все на млади момичета, ужас!  Rolling Eyes

# 117
  • Мнения: 2 195
Тандури, на мен не ми се отваря сайта нещо  Rolling Eyes

# 118
  • Мнения: 7 091
Мимката, ами те сменят всяка седмица линка, ето тук:
http://www.magic93fm.com//Article.asp?id=731514

Мацки, спечелиха букета и пръстените дето тя си ги хареса! Мерси много на всички Simple Smile
Аз сега се опитвам да се свържа с нея, за да я питам за тортата, прическата и колата, обаче вчера и правиха химиотерапия пак и днеска не вдига телефона, може и да не е добре.  Rolling Eyes Като успея да се свържа с нея ще ви пиша какво си е харесала, въпреки че на мен третата торта, третата прическа и 4-тата лимузина ми харесват и за тях гласувах Simple Smile Peace

# 119
  • Мнения: 2 195
И аз гласувах за третата прическа , торта и четвъртата лимузина.

Общи условия

Активация на акаунт