НОЕМВРИ, идвай вече, за да излезе на бял свят и моето човече!

  • 9 672
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 344
...Янорен постъпката ти да цитираш Хриси е много грозна - всеки може да се обърка, хора сме.
...
А и не само това...! Аз си мисля, че сме си достатъчно близки за да обръщаме внимание на тези неща... Тъй като съм с вас вече месеци, на моменти си позволявам сленг, и не ползвам главни букви понякога...
***
...Хрис, губя се защото досега обяснявах на една "интелигентна" бременна (в 23 седмица) за БХС.
...
Така ме развесели с това мамче  Grinning
Тинче, няма смисъл да се ядосваш... нека си е спокойна, то на такива мами нищо не им се случва сякаш, а ние треперим за най - малкото. А че няма да си каже че не знае - няма...
...
Много си права, че на такива нищо не им се случва...
 А Тя няма как да си признае, че не знае, защото не го знае това Joy
***
Пепено, Ма  33uu нИ съм го сбъркала нарочнУ - копнах го само... Авторката е неграмотна, явно  hahaha Joy  tooth

# 16
  • София
  • Мнения: 191
Norass, мила,  звучи доста смешно, ама аз бях изумена - мислих, че няма такива млади майки вече (все пак не е "едно време", и майките, днес, имат много повече възможности ) Simple Smile Ама си е забавно и една такава убедена, че аз нещо не съм в час.
 Laughing в поста пропуснах още нещо много смешно, цитирам :
 - Аз ще ходя на 6D видеозон в 7-8 месец, когато ми порасне бебето - аз я питам къде ще ходиш - и тя:"При моя си лекар, който ме следи, той има такъв видеозон( а как е разбрала - ще ви кажа - имал плакат в кабинета си, значи има такъв )" Laughing Laughing Laughing
Бе не е хубаво да се смеем на чужд гръб така ама вече ме заболя корема от хилене  hahaha hahaha

Къде я намери тази събеседничка и ти...  ooooh! hahaha
Не е чела жената... и нет не ползва сигурно...
Ама и лекаря и един...

За съжаление днес все още има много такива хора, които просто не са в час, даже за дечицата си...
Ами, слънце, видяхме се случайно на път за лекаря ми (ходих да му занеса резултата от БХС ) и по пътя я срещнах и пихме по един сок на близкото кафе. Ама ние се смеем, но тя си мисли, че е много компетентна  Grinning

# 17
  • Попово
  • Мнения: 687
Пепенка тъкмо щях да те карам да слизаш и ти си писала

АААА сИрИознЪ съм аС   Mr. Green

# 18
  • Мнения: 34
Здравейте  preggo preggo

Зачезнах за няколко дни т.к. съм много зле.  Crazy Пак серия от "любимото" гадене и повръщане.  Sick Sick Отслабнах с още 2 кг.  Confused Питах лекаря (в събота) и каза че е нормално.  ooooh! Всичко е нормално: да ме боли корем почти постоянно(мисля че не е, но засега търпя), да отслабвам, да ме болят ставите.  #2gunfire #2gunfire А вие казвате, че сме бременни а не болни.  Crossing Arms Аз ако съм болна няма да е такъв коктеил.  #Cussing out

За снимка на зъб няма проблем да си правя след първия месец, но бележка няма как да ми даде.

шамс (ако не се лъжа  Blush ) пита в предната тема за 13-ти петък. Аз съм на преглед тогава. При това за да ми кажат резултатите от кръвния тест ( Даун). Все ми е едно коя дата и ден е само да не ми е толкова зле.  newsm45 Чудя се ако ми правят амниоцентеза 18-та седмица, аз ще съм в 5-ти месец, докато разбера резултата. Ако е лош не е ли прекалено късно?  Sad

Честити розови щъркели  stork-girl  stork-girl и аз искам ама да видим  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 30
Здравейте  preggo preggo

Зачезнах за няколко дни т.к. съм много зле.  Crazy Пак серия от "любимото" гадене и повръщане.  Sick Sick Отслабнах с още 2 кг.  Confused Питах лекаря (в събота) и каза че е нормално.  ooooh! Всичко е нормално: да ме боли корем почти постоянно(мисля че не е, но засега търпя), да отслабвам, да ме болят ставите.  #2gunfire #2gunfire А вие казвате, че сме бременни а не болни.  Crossing Arms Аз ако съм болна няма да е такъв коктеил.  #Cussing out

За снимка на зъб няма проблем да си правя след първия месец, но бележка няма как да ми даде.

шамс (ако не се лъжа  Blush ) пита в предната тема за 13-ти петък. Аз съм на преглед тогава. При това за да ми кажат резултатите от кръвния тест ( Даун). Все ми е едно коя дата и ден е само да не ми е толкова зле.  newsm45 Чудя се ако ми правят амниоцентеза 18-та седмица, аз ще съм в 5-ти месец, докато разбера резултата. Ако е лош не е ли прекалено късно?  Sad

Честити розови щъркели  stork-girl  stork-girl и аз искам ама да видим  Mr. Green


Няма да е лош!
Като те наболява дупЕто и коремчето не се депресирай сега и за Даун резултатите.  Grinning
Да ви кажа, този синдром се случва по - често на хората по Азия... също и при кръвосмешение. А още по - често се случва спонтанен аборт при аномалии.
Бе... и аз говоря малко като умната мама от по - горните постове, ама тук терминологията не е на български и едва се сещам какво е БХС и прочее...  Grinning
Приятелка ми разказваше че в предродилна най - крещяща от всички била една мургавелка, защото я... бръснели...

Миличко Юле, няма как да не отслабваш ако повръщаш... ти се обезводняваш и изкарваш всичко погълнато...
Един бабешки съвет - ако можеш да понасяш петмез/много е сладък и има аромат на карамел, доста силен/ вземай сутрин със закуската по една супена лъжица. Много е полезен и ще качиш някое килце... Не знам намира ли се още по магазините... моята баба честичко ми изпраща.

# 20
  • Мнения: 398
Мами сега говорих с доки.Отивам утре за системи към 9 сутринта и до вечерта.Да ми стискате палци всичко да е наред и да си ме пуснат да се прибера.
Yuliya2008, много се надявам да спре това повръщане и да почнеш да качваш.Аз ще ти помогна имам излишни поне десетина килца(сега съм към80 Whistling)
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 340
Norass, мила,  звучи доста смешно, ама аз бях изумена - мислих, че няма такива млади майки вече (все пак не е "едно време", и майките, днес, имат много повече възможности ) Simple Smile Ама си е забавно и една такава убедена, че аз нещо не съм в час.
 Laughing в поста пропуснах още нещо много смешно, цитирам :
 - Аз ще ходя на 6D видеозон в 7-8 месец, когато ми порасне бебето - аз я питам къде ще ходиш - и тя:"При моя си лекар, който ме следи, той има такъв видеозон( а как е разбрала - ще ви кажа - имал плакат в кабинета си, значи има такъв )" Laughing Laughing Laughing
Бе не е хубаво да се смеем на чужд гръб така ама вече ме заболя корема от хилене  hahaha hahaha

Къде я намери тази събеседничка и ти...  ooooh! hahaha
Не е чела жената... и нет не ползва сигурно...
Ама и лекаря и един...

За съжаление днес все още има много такива хора, които просто не са в час, даже за дечицата си...

Добър вечер и от мен  Hug

ако се замислите, то жените/хората дето ги обсъждаме тук ако можеха да влязат и прочетат, щяха да се обидят и те на секундата. Кво излиза? - Важно е къде правим поведение... Shocked Naughty Някои неща са заложени в човешката натура и едно от тях се нарича лицемерие. Не морализаторствам, само казвам, че е много трудно да си види човек собствените трески в окото, но е изключително поучително И облагородяващо.

А относно правописните грешки - бе мен ме дразнят умерено, ама много повече ме притеснява липсата на талант и с времето спрях да се впечатлявам от грешки. Таланта със зубкане и с яка работа не се компенсира, макар те да са необходими, но пък не така ценни. Някои хора пишат безгрешно, но нямат какво да кажат. Т.е. спазват нормите и правилата, учили са, а нямат с какво да те грабнат. Аз на таланта почти всичко прощавам. Обаче! не сте ли забелязали как в родината ни никой не се кефи много на хора с талант (от соц-а е така) - щото те могат да си позволят доста по-голяма свобода в живота от другите, и веднага се започват едни коментари за това какво може и какво не може, какво е редно... но се отклоних сериозно от темата.

Аз отново не съм в час с темите и преди включване просто чета 20-ина поста... Благодаря на момичетата за съветите за синините  Heart Eyes Аз инстинктивно го бях усетила тоя номер, че действа; друг път като се случи също се мажа, само с масажа не ми стиска да прекалявам. Имам още бледо петно по крака си ако щете вярвайте от падане миналия август. Това ме притеснява, че като е голяма травмата, някакси нещо остава. Сега съм с диаметър над 15см за това си говорим. Но все ще мине.

Аз си оставам оптимист за всичко друго, пък да видим. Писна ми и от този ни манталитет - прекалените притеснения. То обратното не е хубаво, щото майка ми да не ви казвам какво и беше отношението през първата ми бременност - 'Абе какви сте това поколение кекави, аз едно време не усетих, че съм бременна, и на трактор(или май беше на каросерията на самосвал) на стоп се возих в 7-8я месец нищо ми няма. То вашето глезена работа' Shocked. А имаше реален шанс да си загубя бебето в 6я месец. (Сега пък ми 'заръча' да не съм се много глезела да ми угаждат, понеже тя това запомнила от 1та ми бременност, че ми е купувала банани веднъж по никое време и някакви ягоди.  Shocked)

Обаче като се абстрахирам от подобна настройка  Twisted Evil, на мен ми е кеф да се чувствам добре, да мисля, че всичко е наред, да казвам, че всичко е наред и да пръскам положителна енергия. Разбира се, цикличността в живота предполага, че тук таме все ще се намират разни малки неща, които да ни притесняват, но си мисля, че не трябва да ги превръщаме в по-големи, отколкото са. Това когато всичко върви нормално.

Еличка, дано скоро хубаво се успокоиш, да можеш също да се самонавиваш позитивно, а проблемите да са останали зад гърба ти.  Hug

Честити розови и сини бебоци на узналите!  Peace Hug

Моето бебче все така си тупка със сърчицето, преслушвам го всеки ден.  Flutter

Много готини сте всички на снимките, вчера се цопнах пак да разглеждам.  Heart Eyes Бебоците са по-малко... аз с мойте големи снимки не можах да се включа, но те са ми в линка.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 21:27 от puh golqm

# 22
  • Мнения: 30
Като се заговори и за талант... - има ли някое мамче тук, което да пише разкази, стихове...
Бих се радвала да почета/може и на лични, или с насочване към линк, сайт... ако тук не ви се струва подходящо да пишете.../

# 23
  • Мнения: 30
Искате ли хубава песничка... мълчаливки  Simple Smile

http://www.vbox7.com/play:851dc5ad

# 24
  • Мнения: 34
Norass Къде да го търся това чудо петмез  newsm78 за пръв път чувам. Щом е сладко едва ли ще ми хареса. От забременяването до сега захар(захарни изделия) почти не ям,  Crazy а толкова ги обичам в нормално състояние. Sad


valcheva_elica давай кг. сега, че после и сама сигурно ще кача много  Mr. Green

Благодаря ви за успокоението  Hug Hug

Забравих да напиша, че вече пия витамини по предписание на лекаря (въпреки първоначалното има достатъчно в храната)

http://primacareone.com/patients_landing.aspx

Искаме, искаме ... и не си мълчим, а пишем бавно  hahaha

# 25
  • Мнения: 30
Norass Къде да го търся това чудо петмез  newsm78 за пръв път чувам. Щом е сладко едва ли ще ми хареса. От забременяването до сега захар(захарни изделия) почти не ям,  Crazy а толкова ги обичам в нормално състояние. Sad
Търсех из нета да видя за друго име, с което да го обясня, но май не намерих...
Ами това е нещо подобно на сладко или мармалад, мед, правено най-често от грозде, много гъсто и тъмно. Питай баба си, тя ще ти обясни, даже ще ти направи...
Понеже като дете страдах от анемия все ме тъпчеха с това и имаше полза да си призная...
Сега аз го давам на децата около мен и даже си похапвам  Grinning но по мъничко, че прави килца.
В България преди време все още се намираше по магазините...

Аз честичко се допитвам до бабешките тайнички, билки и илачи, не са за пренебрегване...

# 26
  • Мнения: 34
Norass Благодаря за бързия отговор. Нямам шанс да го намеря(в САЩ съм), но ще разровя по темата да видя какво може да има подобен ефект.  Hug

# 27
  • Мнения: 1 218
Янорен постъпката ти да цитираш Хриси е много грозна - всеки може да се обърка, хора сме.


Да кажа само, че и на мен тази постъпка никак не ми хареса  Peace
Мисля, че това следене на правописа е просто абсурдно , все пак това е форум ...
А така зад гърба на някой  Naughty

Честити розовки панделки на Grey !!!

Май не работи съвсем правилно това сайтче дето ви го метнах днес  newsm78
Абе да са живи и здрави, каквито сме си ги направили бебочетата - такива  Heart Eyes

Norass не знам защо но и аз имам една такава странна среща с един познат гинеколог, който се почеше леко , когато му казах , че си пия фолиевата к-на  ... Чуди се известно време и ми каза, че това се пие само в краен случай  Shocked , при предишни фатално преминали бременности  Crazy Не че го послушах де, ама ми стана интерестинг  newsm78

tinkatink тия 8D видеозони са най-модерните ша знаш  Whistling  Joy

Yuliya2008 дано скоро да отминат тия екстри и да се почувстваш по-добре  Praynig , че така многус гаднус  Thinking

valcheva_elica с тебе сме , всичко ще е ок , усмивки повече и хубави мисли  Praynig

Хайде лека вечер от мен  Hug

# 28
  • Мнения: 1 209
Лелеееее аз напоследък успявам само да се запиша в темата и тя фръква на 15-та страничка Wink Поне виждате, че съм жива... Joy

Аз с повръщането /чукам на дърво/ мисля, че за сега приключих. Не качвам за сега кила ама поне и не свалям.

Утре вечерта ще се включа пак след ФМ, че май само аз не съм минала, ама нали съм и последна в списъка  Crazy

Лека вечер   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 2 007
Здравейте всички!
Благодаря, че ме окуражихте преди днешното ми посещение при чичо доктор. Наистина изследванията ми бяха ОК.
Само не знам кога ще се разбере дали ще си имаме момче или момиче. Човечето упорито се завърта и ни показва само дупе Laughing

Общи условия

Активация на акаунт