Някой знае ли нещо за "Он клиник" и "Юнион клиник" в София

  • 128 998
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9
Здравей, извини ме че чак сега пиша, имах проблеми с нета Simple Smile

Значи аз съм си с псориазис от много години, пробвала съм всичко, предполагам знаеш.  Преди около две години случайно попаднах на реклама на "Он Клиник"  и много се двоумях дали да ходя и там, че вече ми беше омръзнало. В крайна сметка реших и си записах час там, при д-р Нешков, които се оказа много мил и внимателен, разговаряхме доста и той много подробно ми обясни всичко, което трябва. Самото лечение протече с кремове, които не са особено приятни на мирис, но пък имат страхотен ефект. Благодарение на тях постигам ремисии и затишия за около 9 месеца, което ужасно ме удовлетворява.  Иначе, смата клиника се оказа много добре, нова сграда, супер чисто и приятно, няма нищо общо с обстановката с която сме свикнали по държавните поликлиники. Персоналът е много любезен и усмихнат. Аз съм много впечатлена и доволна, сега поне знам за какво давам пари Simple Smile
Надявам се и ти да останеш с такива впечатлениеч. Успех!
 

# 76
  • Мнения: 14
Да, и моят познат с пеориазис казва същото,  с какво ли не се е мазал, но и при него тези кремове имат ефект, получава си затишия за около 6 месеца и е много доволен от "Он Клиник".

# 77
  • Мнения: 366
За пръв път попадам на тема, в която 90 % от мненията са написани от "гост"  ooooh!
Наистина исках да разбера нещо за тези клиники, но не ми се струват достоверни тия мнения.
Моля някоя мама ако има скорошни наблюдения от някоя от двете клиники да сподели  Praynig

# 78
  • Мнения: 9
Здравей и аз забелязах мненията на гостите, както и на някои регистрирани хора с по две мнения само в тази тема. Както и да е, нямам идея какво те интересува за он клиник, аз ходя там поне веднъж годишно, защото съм с псориазис. На мен специално много ми помагат, впечатления съм писала малко п-горе.  А мъжът ми беше с хемороиди и пак там му помогнаха, за мен това е важното.

# 79
  • Мнения: 366
Сияна123, интересува ме проктологията.
След раждането получих проблем - много силни болки и мислех, че са хемороиди.
Опитах самолечение със свещички, но може би щом не ми помагат не е това. И затова ми се искаше да посетя специалист проктолог.
Но малко се страхувам или по-точно се притеснявам... и все отлагам прегледа.
И като чета разни мнения за некомпетентност на лекари и невнимателно отношение и в двете клиники ..... ooooh!
Дано мненията от "гост" наистина да не са от истински пациенти на клиниките............

# 80
  • Мнения: 9
Да, разбирам те. Съпругът ми беше много зле с хемороидите. Придружавала съм го в клиниката, за това и аз там се лекувам. Него го оправи д-р Драганов, стори ми се много мил и любезен, помня че без операция премахнаха хемороидите и от близо две години, мъжът ми се чувства много добре, не е имал нови оплаквания, а спомена и че самата процедура не била много болезнена. И той се самолекува доста време, но май само задалбочи проблема. Ако прецениш поне се обади там, да поразпиташ, мисля че ще ти помогнат. 

# 81
# 82
  • Мнения: 9
Какво стана, ходи ли там, има ли ефект?

# 83
  • Мнения: 366
За сега реших проблема с едно Кремче - пайлекс. Надявам се ефектът да не е временен.

# 84
  • Мнения: 9
Чудесно, дано всичко е наред Simple Smile

# 85
  • Мнения: 0
Искам да споделя,че имах проблем с анална фисура. След ходене по различни лекари, отидох в Он Клиник, където ме прегледаха внимателно и ми обясниха подробно за заболяването и за неговото лечение. Предпочетох да се доверя на лекаря и си закупих крема им. След 4 дена получих подобрение, а след още две седмици бях излекувана. За отличния резултат е важно да се спазва диетата, да се следи за личната хигиена и за последователността на мазане. Лично аз съм доволна от клиниката и лекарите и те наистина ми помогнаха!

# 86
  • Мнения: 46
Здравей и аз забелязах мненията на гостите, както и на някои регистрирани хора с по две мнения само в тази тема. Както и да е, нямам идея какво те интересува за он клиник, аз ходя там поне веднъж годишно, защото съм с псориазис. На мен специално много ми помагат, впечатления съм писала малко п-горе.  А мъжът ми беше с хемороиди и пак там му помогнаха, за мен това е важното.

Здравейте на всички!Достоверно мога да ви кажа лично какво знам за ОнКлиник и то не е хубаво.За хемороидите не знам как се справят, нямам информация.Знам обаче от много добър мой близък, страдащ от псориазис, че с техните кремове спекулират безкрупулно с парите и здравето.Лъжата (или неказаната истина) с две думи е следната:Заявяват, че нямало кортизони в техните кремове - ДА, няма (защото знаят, че при хората с хроничен псориазис кортизоните си изчерпват действието и не помагат, а напротив, всичко се връща с повече сила).
НО - и го подчертавам - НО не казват, че ОПАСНОТО в случая е друго-Каменовъгления катран, който слагат в кремовете и НЕ го заявяват открито и разбираемо!Този катран, както знаете, е канцерогенен!Всеки може да се увери по миризмата на митичните кремове на ОнКлиник - на нафталин.Всичко това научих от моя приятел, който от десетилетия вече се бори как ли не с тази противна болест и изследва всичко и се интересува.Разбрах от него, че този каменовъглен катран го слагали и в някакво немско мазило - където ясно били оказани рисковете от рак на кожата и съответно препоръките да се употребява само в мнмого краен случай и за строго фиксиран срок.Цената му доколкото помня каза, че била около 10 лв - за разлика от 70 и няколко в ОНКлиник...

Ето ви едно мнение, не лично, но ви го препредавам, за да знаят всички и всеки да избере за себе си.Моят приятел е много съвестен и нормален човек, с много знания, допитвам се с него за много неща, имам му пълно доверие за казаното.

Бъдете здрави, мислете и се пазете сами, защото друг няма да ви предпази.Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт