Детска комбинирана количка?

  • 1 615
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
Напълно е възможно, не бих се сетила за подобен проблем  ooooh!  А то иначе боклуци мноооого, не можеш да ги избегнеш  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
Зависи от изискванията ти и желанията ти...и до колко пари? Дали 3 или 4 колела? Големи? Малки? 1 кош трансформиращ се лби предпочиташ или 3 в 1, или пък с кошница??? Тежеста има ли значение за теб?
Първо дай малко такива насоки...
Щото тук обикновенно всеки си хвали своето.

# 17
  • Мнения: 4 428
Не на последно място - Buggster.

100% ЗА. Има възможност за много кошове, от които да си избереш за в началото. Количката е лека, маневрена, супер широка, голям багажник. Абе много е добра  Peace

Конкорд Фюжън също е много хубава количка, но е малко тежичка.

# 18
  • Мнения: 286
Здроавейте! Наистина всяка майка си харесва количката, на първо място, защото е свикнала с нея. Аз скоро си бях в Сандански на гости на майка и се наложи да взема две колички на заем /едната за Сандански, там живее сестра ми, а другата за село, при майка ми/ и двете ми се сториха много неудобни. Моята  е МАГ, английска, с комбиниран кош, става и за лятна и за зимна, гумите са големи и четирите, помпащи се минават дори през най-големите снежни преспи. Дръжката се обръща на двете страни, така че може бебето да гледа и към теб, и към улицата, обаче когато е към улицата е невъзможно да се завива, не знам как така са го измислили. Този проблем го има и при други колички, поне три майки се оплакват от този проблем. Наистина коша за багаж трябва да е голям и здрав, моят от двете страни е с мрежа и вече е пред разпадане. Друго предимство е чантата, която върви с количката, много ми е удобно с нея, но ми е малка, та мисля да си купувам още една. Гледайте да е в комплект и с кош за колата, също много удобно, пък и вече задължително за пътуващите бебета и майки.

# 19
  • Мнения: 4 428
Моята  е МАГ, английска...

В голяма заблуда си. Това, че се води МАГ Енгланд, не значи, че е английска. Количките са полски.

Общи условия

Активация на акаунт