ВРАЦА - 17

  • 18 523
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 728
За еднократната помощ ли става въпрос? Ходи се във социални грижи и носиш акта за раждане на детето. Мисля че там се подава и за детските, но не съм сигурна защото на мене не ми се полагат и не съм подавала документи.
Кой ще пуска новата тема.. че то наближи време

# 286
  • Мнения: 2 425
Кой ще пуска новата тема.. че то наближи време

Който пита  hahaha

# 287
  • Мнения: 159
Момичета да ви питам за тия 200лв. които дават някои знае ли къде трябва да се отиде и какви документи да се носят? Юе сум много благодарна за информация
Направи си копие на акта за раждане, и след това го занеси в Социални грижи- намира се срещу дома на Техниката, там се подават и документите за детските надбавки- трябват извлечение от доходите на двамата родители за 6 месеца ( не съм много сигурна, може и за година да беше), ако доходите ви са под определената граница ще получавате детски. А еднократната помощ ти се полага, но взимат акта за раждане, после го връщат, но ако преждевременно ти се налага да го ползваш е добре да имаш копие.

# 288
  • Мнения: 41
някой ще пусне ли нова тема. Ако имах време бих си поиграла но ще е по нататък.
А тия доходи като са ми при различни работодатели знаете ли как стоят нещата и от къде се вадят много съм некомпетентна по тези въпроси. спирам да пиша да не затворят темата

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 27
Аз не знам как се прави нова темичка, инак с удоволствие бих я направила, само някой да ми покаже как..в скайп или на лични..
Бейбе, ам такава тръба, ма мацко, дето разправят мамите..хихи..явно при тебе не е имало..ненам..
Таня, благодаря ти за инфото, много мило...хиии, лелее, как така разкош, сподели за Майчин дом..аз инак засега тук смятам да раждам..ама за по- нататък да знам..кво му е готското на епидуралната и спиналната..имам чувството, че като чуя как си говорят и ще припадна:)))))))щото ще викат " дай скалпел"Wink
 Афродиткооо:))), грам хич нищо не ти излиза като пари секциото? Ти ме разби!:) Няма ли някаква тарифа? Не за парите на ръка, а за самото секцио, за самата операция, на държавата не плащаме ли?

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 19:25 от Муциту

# 290
  • Мнения: 728
За 200-те трябва и оригинала да не го забравиш, че трябва да му сложат един печат отзад, да не вземеш да се наредиш 2-ри път за тия парички.
Муциту, не се плаща. И аз не съм плащала и 1 стотинка, независимо как раждаш прички не ти трябват.
Аз мога да я пусна същата тема ако искате.. но след като заспи детето

# 291
  • Мнения: 2 425
Ми то не се плаща нито нормалното раждане нито секциото. Аз ги питах в Шейново и те казаха, че щом съм осигурявана, няма да плащам. Иначе 500 лв нормално раждане, 900 секцио. Странно ми е ромките, дето не работят, от де взимат пари да плащат за ражданията си  Thinking

# 292
  • Мнения: 68
Те ромките минават по бедност понеже са социално слаби,тях винаги ще ги пробутат някак.

# 293
  • Мнения: 728
Хиде на новата темичка..

очаквам предложения за заглавие на следващия брои Mr. Green пак ще пусна анкета, ако старото заглавие ви харесва може да гласувате пак за него, ако някой има нови идеи.. да заповяда Hug

Общи условия

Активация на акаунт