Болят ли ви ушите от тежки обици

  • 4 025
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
И аз мога да нося само благороден метал  Sunglasses , и да болят ме ушите от тежки обеци и затова ги избягвам  Peace

# 16
  • Мнения: 2 229
Сигурно ти тежат, защото са ти от няколко месеца дупките. По-добре носи малки още няколко месеца, да не ти се деформират дупките нещо. newsm78

# 17
  • Мнения: 1 313
Вероятно е, защото дупките са отскоро. От какъв метал са обиците? Ако толкова ти харесват тежки обици, гледай поне да са от злато докато ушите ти свикнат.

Аз обичам тежки обици и нямам проблем с тях, но имам дупки от 5-6 годишна.

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
На мен направо ми се скъса ухото от една обица  Sad
Уж дупката беше от години, много години... обицата златна и не би трябвало да ми възпали ухото. Но го възпали. Спрях да нося обици, но след време като сложих по-тежки и дупката стана просто огромна...една сутрин се събудих и цялата дупчица се държеше на тънка кожичка, която се скъса  Cry Не ме е боляло! Миналата година си направих нова дупка, защото страшно много обичам обици, но сега нося много леки, тежките ги избягвам, защото старата дупка на дугото ухо, също доста се уголемява и ме е страх да не се случи същото.

# 19
  • Мнения: 4 916
Не съм имала толкова тежки обеци, че да ми разранят ушите.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 640
И мен като на Олинце ми е разкъсано ухото от тежки обеци,но не до края и мислех , че може би някъде лепят, не ми се иска нова дупка, така че ако знаете нещо такова пишете!

# 21
  • Мнения: 316
И на мен ми тежат и понякога ги свалям за малко в службата, но пуста суета... Sunglasses Трябва да си направим една темичка за виновниците-разранители на уши" и да видим коя за кои обички прави такива "компромиси"... Wink Hug

# 22
  • Мнения: X
Моите уши са много мини. Embarassed И избягвам такива обици, защото определено ми тежат.
И аз тъй.

# 23
  • Мнения: 3 376
И на мен  ми се разраниха дупките на ушите точно от обеци Сваровски,добре че им падна едно камъче,та не се изкушавам да ги нося вече Rolling Eyes

Дай време на ушите ти да свикнат,като начало носи по-леки обеци,има и висящи които са много лекички Peace

# 24
  • Мнения: 3 830
Да, болят ме.
Справям се като ги нося много често, та да свикнат ушите ми. Laughing

# 25
  • Мнения: 20
а мажете ли ги с нещо,когато ви се разранят? newsm78

# 26
  • Мнения: 580
Не само ме болят, но и се разраняват.  ooooh!Но пък много ги обичам Rolling Eyes
Същтата история....но съм забелязала  ,че ако са с винтче са по-удобни ,отколкото на клипс .

# 27
  • Мнения: 289
Имам 2 чифта обици, които са тежки и понякога ме болят ушите от тях. Просто 2-3 дни не ги нося и после всичко отново е ОК  Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Бях пускала подобна тема.  Simple Smile

Сега си нося същите обици без да ги усещам даже, слагам ги през ден някъде. Свиква се с времето.  Wink

# 29
  • Мнения: 119
Да боли но май не винаги,а и който обича да носи пак си носи.Обичам всякакви дрънкулки ,но се възпаляват ушите ми .Разбрах че това е от никела който се съдържа в различните примеси.Виж при покритие от родий нищо ми няма.Като се прибера в къщи ги свалям,а на следващият ден или съм с други или с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт