Как отбелязвате тъжните дати?

  • 6 265
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 114
Вчера отидох н няколко от майчетата от благотворителния форум до дом за деца. Играхме и вилняхме сериозно.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Отбелязвам тъжните дати както ги почувствам. Често дори и хубавите празници за мен са тъжни дати- украсявм му елхичка за Коледа, слагам му боядисано яйце на Великден, нося мартеничка за баба Марта, вързвам балон на първи юни... Празници...
На годишнините подавам храна. Никога не варя жито, нито се съобразявам с това какво се подава или не. Пълня торбички с лакомства, които детето ми е обичало и гледам да ги раздам предимно на деца.

НИКОГА не съм палила свещичка! НИКОГА не съм казвала За бог да прости! Няма какво да му се прощава на невинното дете! Аги, с теб май си ги говорихме тези неща.
Така усещам нещата, тка ги правя. Близките ми свикнаха и разбраха, че ще бъде по моята. Тях съм ги оставила да си правят помените както те искат( просто всяка баба си прави отделни подавки).

# 32
  • София
  • Мнения: 1 941
Диманче, все едно за първи път го чета. Напоследък усещам как мозъкът ми играе номера... Не помня...  Tired

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Диманче, все едно за първи път го чета. Напоследък усещам как мозъкът ми играе номера... Не помня...  Tired

В един разговор на кюто.

Общи условия

Активация на акаунт