Какви идеи за маломерните апартаменти

  • 10 021
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 143
Сузи много хубаво е станало!И ние ще правим хол и кухня на едно.И ние разполагаме с 20квадрата!

# 46
  • Мнения: 3 770
* *•● Диди ●•* * , срахотно легло

10х , надявам се обаче скоро да ми стане излишно !   Grinning

# 47
  • Лондон
  • Мнения: 403
Моля за помощ и съвет:
1.Помещение от около 30 кв.м кухня,дневна и хол и е с два прозореца -изток и юг  ,да го оставя така или да го направя на две стаи .Има възможност за самостоятелни врати от коридора,а не да се влиза от едната стая в другата.
2.Тераса от около 7 кв.м. да бъде усвоена или процеса "готвене" да се изнесе там.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 15:10 от E206

# 48
  • София
  • Мнения: 8 280
Бих отделила кухнята(за да не мирише в другата част), но терасата бих усвоила само в краен случай(применро първи етаж)
Един стандартен, голям хол  в панелка е 21 кв. (6,10*3,45), а кухничка 2,45*3,45 = 8,5 м2 -> достатъчно за маса("трапезария") + готваркия кът
30 кв в добро помещение.

# 49
  • Лондон
  • Мнения: 403
Апартамента е ново строителство първи етаж над магазини.Терасата е на така наречената,но не обособена  все още кухня.Идеята ми е да бъде остъклена и с вътрешна изолация.Та заради големината си ми се иска да бъде максимално използвана,защото имаме още една тераса 3 кв.м. на едната спалня.

# 50
  • Мнения: 2 013
Моля за помощ и съвет:
1.Помещение от около 30 кв.м кухня,дневна и хол и е с два прозореца -изток и юг  ,да го оставя така или да го направя на две стаи .Има възможност за самостоятелни врати от коридора,а не да се влиза от едната стая в другата.
2.Тераса от около 7 кв.м. да бъде усвоена или процеса "готвене" да се изнесе там.

Аз не бих го направила на две помещения. Обичам големи дневни, ако е възможно. Но ако ти трябва примерно още една спалня - можеш да "кръцнеш" 10-12 кв. метра от него. Защо не си сканираш плана на апартамента?

# 51
  • Лондон
  • Мнения: 403
Спалните са две.Не са големи  ,но няма как от голямото помещение да се уголемят.Почти съм ориентирана за останалата част от жилището.
/ все пак мога да си променя още утремнението/
Едно условие имам ,не искам да мирише на ядене.Ама хич.Сега имам по мнение на специалисти добър абсорбатор,нооооо ....Е това което искам не знам ,как да стане?



П.С.Едно мнение ,което може да не го приемете ,но на много деца в детската градина главичките им миришат на манджа.Вярно,че майките искат докато готвят да са със семействата си ,но ако може да ми дадете идейки ,ще бъда благодарна.

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 21:22 от E206

# 52
  • Мнения: 2 013
Спалните са две.Едната спалня е малка ,но няма как от голямото помещение да се уголеми.

А колко деца имаш?
Аз например в 100 квадрата (заедно с балкона) успях да направя 4-стаен, за да има две спални, макар и преходни, за двете деца - момче и момиче. Но, ако нямаш нужда от втора детска стая, не си разваляй хола.

Общи условия

Активация на акаунт