Къде във Варна ходите на маникюр?

  • 112 176
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 398
А някой да е посещавал козметичен център "Азулена " на Черноризец Храбър?
Това е център само за маникюр и педикюр. Интересно ми е ако някой е ходил да сподели отзиви от там.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 398
Кратко описание на дейността:


Център за маникюр и педикюр
- маникюр изработен със стъклена пила, лакиране с помощта на вода, класически маникюр, френски маникюр, английски маникюр, топъл маникюр, S.P.A. маникюр, масажи на ръце и крака, фитотерапия на ръце и крака, антимекотични терапии, лечение на врастнали нокти с ONYCLIP, трайно лечение на кокоши тръни, лечение на мазоли, медицински педикюр GEHWOL, минерална кал, ноктопластика - коприна, акрил, пакетни програми.
- Оздравителна терапия
- Терапевтичен маникюр
- Медицински педикюр
- Козметични терапии за лице и тяло
- Уред за детоксикация

# 62
  • София
  • Мнения: 2 161
Кратко описание на дейността:


Център за маникюр и педикюр
- маникюр изработен със стъклена пила, лакиране с помощта на вода, класически маникюр, френски маникюр, английски маникюр, топъл маникюр, S.P.A. маникюр, масажи на ръце и крака, фитотерапия на ръце и крака, антимекотични терапии, лечение на врастнали нокти с ONYCLIP, трайно лечение на кокоши тръни, лечение на мазоли, медицински педикюр GEHWOL, минерална кал, ноктопластика - коприна, акрил, пакетни програми.
- Оздравителна терапия
- Терапевтичен маникюр
- Медицински педикюр
- Козметични терапии за лице и тяло
- Уред за детоксикация



Това звучи интересно.
Някой  ходил ли е ? Thinking

# 63
  • Варна
  • Мнения: 398
И на мен ми стана интересно и за това питам ,но явно няма ,много ходили..... Thinking
Но пък аз може би ще си запиша час за педикюр и ще пиша после как е било Simple Smile

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 193
П
А някой да е посещавал козметичен център "Азулена " на Черноризец Храбър?
Това е център само за маникюр и педикюр. Интересно ми е ако някой е ходил да сподели отзиви от там.


Предполагам че добре работят, защото аз ходя в салон "Корина" за кола маска, който е на Владислав. Правили са ми няколко пъти маникюр там, много съм доволна, но ми идва малко далече. А мисля че "Корина" и "Азулена" са на един собственик.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 398
Дано някой ,който е ходил там се включи.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Еми даже и да няма...някой може да се "жертва" и да разкаже после какви хубави неща са му правили  Laughing

# 67
  • Мнения: 592
Аз ходя в Естетико на ул.Битоля и в Харем - Стил  - някъде из Генералите. От двете места съм доволна!

# 68
  • Мнения: 70
подкрепям жоржета за кординатите на Веси .. страхотна е във всеки аспект от работата си ..и маникюра е изпипан,и педикюра..изграждане с гел съм си правила,декорации...няма грешка тази жена! И аз съм на мнение че прословути салони тип Студио Ка не предлагат нещо Бог знае какво повече..но всеки си решава  Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ReNkA, радвам се че си останала доволна   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 312
Да попитам тук,че да не отварям нова тема.
Къде правят парафинова маска на ръце и има ли тя омекотяващо действие върху кожата?
Доволни,недоволни-чакам отзиви и съвети  bouquet

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 953
ходя във Финес и на маникюр и педикюр. оставам 50 лв за двете с лак и рисунка на лака. като го направя знам, че лака няма да мръдне поне седмица. цени от 6лв ми се струва малко несериозно. колко време ви издържа лака?
И аз там, много са добри  Peace

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Hakiba, ми предполагам, че в повечето салони правят парафинова терапия...моята маникюристка прави...майка ми си прави наскоро и каза, че ръцете ставали ужасно мекички и е много полезно да се подлагаш на такава процедура, така че ако имаш възможност действай  Flutter

# 73
  • Мнения: 456
Аз ходя в студио"Елза".Маникюристката се казва Мария.От 3 г.ходя при нея.Много добре работи.Ето и номера и:0893905824.Успех Peace

# 74
  • Мнения: 950
А някой да е посещавал козметичен център "Азулена " на Черноризец Храбър?

А къде се намира точно  newsm78 този център ?

Общи условия

Активация на акаунт