Отговори
# 180
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравйте и от мен   bouquet
Имам още един въпрос.Защо сладоледа е във въглехидратния ден,след като се прави от мляко?Не трябва ли да е в белтъчния ден? newsm78

# 181
  • София
  • Мнения: 6 259
Имам още един въпрос.Защо сладоледа е във въглехидратния ден,след като се прави от мляко?Не трябва ли да е в белтъчния ден? newsm78
И аз, и други това питахме, но няма май логичен отговор. Аз съм решила да си направя домашен сладолед с подсладител за белтъчния ден, Wink само кога ще сколасам не знам.

# 182
  • Мнения: 30
Здравйте и от мен   bouquet
Имам още един въпрос.Защо сладоледа е във въглехидратния ден,след като се прави от мляко?Не трябва ли да е в белтъчния ден? newsm78
Точно заради това аз хапвам само сорбет,който е с вода,а този от манго е просто невероятен smile3521

# 183
  • Мнения: 3 804
mimeime позна ,свърших я на 08.06 ,оба4е си продължавам след в4ера съм - 1,но 4акам да го затвърдя  newsm78,днес обядвах пържени яйца,и понеже тук жегите ве4е запо4наха по скоро ще ве4ерям само плодове
анита не знам,но аз сладолед ям във въглхидратния

# 184
  • Мнения: 14
 а аз си провалих плодовия ден Cry до вечерта бях сериозна, но после отидохме на рожден ден на племенника и плодовия ден стана въглехидратен : smile3538: smile3555
утре ще го повторя и ще бъда мнооого стриктна, за по сигурно след градината ще взема детето и докато не се стъмни няма да се прибираме вкъщи. Blush
браво на минусите! от утре и аз така Wink

# 185
  • Мнения: 243
Добро утро  Hug
След плодовия ден вчера реших тази сутрин да се претегля, въпреки факта, че съм с МЦ и познайте - почти 1 кг минус  Party Но няма да бързам още да се радвам много, защото ми се струва, че не се е затрвърдило минусчето  Whistling
Днес ще хапна домашни кюфтенца с лук и много магданоз и салатка от доматки от градината на баба  Crazy Mr. Green Crazy Mr. Green Crazy С нетърпение чакам да стане обяд - така съм прегладняла  Blush

# 186
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте всички фиданки,
Лек ирежимен ден!  bouquet
Не съм се теглила тия дни,защото съм с МЦ и корема ми е подут.Радвам се ,че от началото на диетата до сега нямам прегрешения.  newsm10

# 187
  • София
  • Мнения: 6 259
И аз чакам с нетърпение да стане 12ч. и да обядвам. Има останали в хладилника от моите мъжлета печени бутчета и кремвирши с кашкавал. Приготвила съм си и една Активия с мюсли, а за вечеря ще готвя за цялото фемили агнешко със зелен лук.

Водният ден мина успешно!!! newsm68 Без нито едно прегрешение.  Party Изпих може би 3 литра вода, едно кафе и един чай. Обаче, момичета, сутринта ми беше мнооого зле. Confused Чак се поуплаших по едно време. Събудих се в 6ч., отпаднала, вътрешно едно такова треперене, потя се, имах чувството, че всеки момент може да се сгромолясам или да изпусна малкия докато го кърмя. Изпих ок. литър вода, чаша айрян, чаша сок (това всичкото в 6:30) и ми посветна. Обаче сега ми е студенооооо. В къщи е 24 градуса, а аз съм се навлякла все едно е 18. Sick Явно кръвното много ми е паднало (на млади и слаби години веднъж беше паднало до 60/40 Rolling Eyes). Нооо, резултатът е -2 кг. (общо от плодовия и водния ден). Flutter Радвам се, че свалих онези 1-2 кг. дето по едно време ги бях върната и даже слязох надолу. Може ли за табличката новите ми кг. - сега съм 75кг., свалени 7 от началото. Simple Smile

Та като обядвам съм решила с Малчо да се разходим до магазина и да си купя соеви шницели, или соева кайма (каквото има) и да ги приготвя за утре - може би пълнени чушки с ориз и соева кайма - дано да станат вкусни, че от години не съм готвила соеви "меса".

baby_illy, браво! Минусче с МЦ си е геройство. Hug

Какво е това сорбет? Rolling Eyes newsm78

Хубава, лек и режимен ден, че малкия вече много ми шава в скута и ми бърка в устата, щипе, дърпа... Crazy Heart Eyes

# 188
  • Мнения: 1 263
Аня Wink, браво за резултатитe!   bouquet
Да  ви попитам: Пробвали ли сте картофено пюре на прах и смятате ли, че е здравословно? Вчера си направих такова, не беше особено вкусно.  Wink 

# 189
  • София
  • Мнения: 6 259
Аня Wink, браво за резултатитe!   bouquet
Да  ви попитам: Пробвали ли сте картофено пюре на прах и смятате ли, че е здравословно? Вчера си направих такова, не беше особено вкусно.  Wink 
Hug
Аз напоследък много често правя такова (че бързо става), но за мъжа ми слагам масло и сиренце, така само пюре не съм пробвала.

# 190
  • Мнения: 389
Добро утро,фиданки!
Пожелавам ви лек и режимен ден !   Hug

# 191
  • София
  • Мнения: 672
Аня, браво за резултатите.   bouquet И на мен в младите ми и слаби години кръвното веднъж ми беше 60/40. Засега въпреки гладуването нямам проблеми, освен с мигрената.  Confused

На мен вчера ми беше плодов, а след 18.00 и лунувам. До сега съм супер стриктна. Да видим следобяда като се задържа повече време в къщи как ще устискам.

Тези дни трябва да ходя да си търся бански, че скоро заминаваме за моренцето и съм леко отчаяна къде ще намеря голям размер и по-затворен. Някой ако има идея да свирка.  Hug

# 192
  • Мнения: 1 263
Предлагам към първата страница да се включи линка предложен от птица:
"Вредна ли е дори порцията варени картофи - нискокалорични, богати на калий и още много други витамини и минерали"

# 193
  • Мнения: 243
Картофеното пюре на прах ми е много безвкусно, ако не сложа някаква подправка вътре - масалце, сиренце, пикантина  Blush
Това с ниското кръвно е много неприятно  ooooh! И аз имах период с кръвно 60/40  ooooh! Докторката се очуди как още не съм припаднала. От няколко години обаче ниското кръвно не се смята за болестно състояние  newsm78 Аз като прегладнея така ми става - става ми много жега, почвам да се потя, да треперя, не ме държат краката  #Crazy аз затова никога не съм могла да спазвам диети. Едва ли ще мога да издържа и водния ден, но.. да видим  Rolling Eyes
И на мен ще ми се наложи да купувам бански  Rolling Eyes какво ще купя - не ми се мисли  Shocked Ще трябва да се изпльоскам на плажа с клин го коленете заради скапаните бричове и целулит  ooooh! ooooh! ooooh!

# 194
  • Мнения: 130
Здравейте,
    реших и аз да пиша.
    Опитах режима 3 пъти по 3 дни и всеки път свалях по 0, 5 кг. И се задържаха.
    Така започнах. Направих 9 дни, но плодовият ми е много труден и реших да го прескачам. Надявах се, че като се храня разделно ще свалям, но за съжаление за сега няма резултат.
     Мисля си, че свалянето става точно в този - плодов ден. Като, че ли вече свикнах с диетата и днес  10 ден съм на плодове, освен това днес е и лунен ден. Така, че се надявам най-после да се получи нещо. резултата утре.
     Диетата ми хареса, не е трудна, въпрос на няколко дни е да свикнеш с разделното хранене.
Хляба включвам единствено във въглех. ден.
    
    

Общи условия

Активация на акаунт