Анджелина Джоли родила!!!

  • 3 265
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 058
Току що по новините казаха, че раждането не било потвърдено от семейството. Явно те не знаят още Laughing.

# 16
  • Мнения: 216
Не е родила, официално е отре4ено.

http://uk.news.yahoo.com/rtrs/20080531/ten-uk-jolie-twins-3334b85.html

# 17
  • Мнения: 4 195
Стига бе, не е родила, цялата световна преса опроверга новината ooooh!

# 18
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Тя е страхотна жена да са и живи и здрави децата Hug Hug Hug
Така е! Да са живи и здрави! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 070
Ако все пак е вярно би било много яко - близнаци със зодия Блезнаци. И то момичета. Лудница.

# 20
  • Мнения: 3 569
Дано да имат близки, които да им помагат финансово, че как ще се справят не знам.

Живи & Здрави!

# 21
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Не е родила. Просто слух. Че и имената им измислиха вече...  Говорител на Анджелина и Брад опровергаха официално инсинуацията Wink

Цитат
Мениджърът на актьора Брад Пит Синтия Пет-Данте опроверга информациите по телевизията, че Анджелина Джоли е родила близнаци във Франция. "Това не е вярно. Това е слух", каза тя в изявление за Ройтерс, но отказа да дава повече подробности. ("Днес")

Цитат
Brad Pitt manager denies Angelina Jolie birth report

LOS ANGELES (Reuters) - Brad Pitt's manager denied a television report on Friday that Oscar winner Angelina Jolie, who has publicly acknowledged she was expecting twins with the actor, had given birth to them in France this week.

"It's not true. It's a rumor," Pitt's Los Angeles-based talent manager, Cynthia Pett-Dante, told Reuters in a statement issued by her office. She declined further comment.


Дано да имат близки, които да им помагат финансово, че как ще се справят не знам.

Живи & Здрави!


Искрено ме развесели!!! Grinning

# 22
  • Мнения: 2 199
Едното ми е адаш  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 821
Хаха, в петъчния 24часа даже пишеше как са ги кръстили и също, че раждането е станало с помощта на личния лекар на звездата чрез цезарово сечение Joy

# 24
  • Мнения: 2 821
Добре, де. Галя от Сатен е родила момиченце, защо няма тема за това? Поне е сигурно.
Снимков материал?

# 25
  • Мнения: 6
Не, още не е родила:
http://zar.bg/view_article.php?article_id=884

Но и пожелавам здраве и щастие!  Grinning

# 26
  • Мнения: 604
Добре де и в крайна сметка Джоли родила ли е или не newsm78?

# 27
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Не. Тя самата каза в интервю, че терминът й е август. Така че има време.

# 28
  • Мнения: 1 447
Добре, де. Галя от Сатен е родила момиченце, защо няма тема за това? Поне е сигурно.
В съседна тема четох,че Галя още не е родила.Направо се обърках вече не знам какво да мисля.

# 29
  • Мнения: 1 092
Галя Сатенката пък кога беше бременна? Rolling Eyes ShockedА кой е таткото?

Общи условия

Активация на акаунт