Двете трети от пътя измина, нашата СЕПТЕМВРИйска дружина!

  • 12 379
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 205
Вчера заради бурята интернета ни изчезна. Бях писала и тъкмо да го публикувам и хоп - няма интернет. И всичко се загуби.
Mariam777, дано дядото ти да не го боли много и дано с това да се приключи - т.е. да се спре болестта.

Навън вали. Аз няма да мога да отида до изложението. Пишете ако видите нещо интересно.
Довечера ще си взема първата самостоятелно "купена" кола. Мъжът ми отказа да я вземем и аз реших да я купя за мен и децата. А той да си оправя неговата и да ни кара с нея.
Когато се развали или той е с нея, ще караме другата.
Лошото е, че и двете са над 20 год. Но като цена и оферта е супер.
Новата е комби. Ще има достатъчно място за багажа и 3-те деца.
И аз бленувам и сънувам морето. Но няма да ме огрее.
Купихме детски басейн - ще се плицикаме с малките на двора.

# 256
  • Мнения: 883
Защо да не ходим на море?
Аз искам! И ако всичко е наред (дано да е) началото на юли сме там! Мъжът ми ми обеща.

# 257
  • Мнения: 571
как да накарам и аз моя мъж да ме заведе на моренце????Ние нмаме за съжаление още кола!Ще вземем на 1ви юли!Но мъжа ми от 18 години не се е качвал да шофира!!Страх ме е да се юрнем към морето с неопитен шофьор като него!Аз бременна в 7 месец някак си....май не върви!!А пък не нзая дали мога да пътувам по автобуси!!!Дали ще изкарам 6 часа с автобус!! newsm78

# 258
  • Мнения: 883
Ще изкараш! С памперс...  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 21
По повод автобусите - имат си алтернатива ВЛАК. Аз пътувах от Варна до София и обратно през март, взехме си билети за първа класа и пътувахме спокойно. Hug

# 260
  • Мнения: 133
бръмбъзъче ти направо ме уби  Joy Големи закани  Joy
Мирка, ние казахме за обяда, душа  Hug Другия път ще сме по-настоятелни  Hug
А за шесте часа с автобус - не разчитай. Тази седмица като пътувах до Варна почти на всеки час спирахме   ooooh! Голям зор видях с това ходене до WC - докато нищо ти няма и на следващата минута, като те срита бебока и си готов да слезеш и да си оголиш дупето насред магистралата  Mr. Green Влакът наистина е добра алтернатива  Wink

# 261
  • Мнения: 571
Даа знамя за влаковете аз много обичам да се возя във влак Mr. Greenама мъжа ми мрази и то от дъното на всичко свое!!Много мрази влаковете!!Не мога да го накарам -от 5г сме заедно и все с автобуси пътуваме!!
А това за памперса е добра идея!хаха а няма ли опасност да ми стане от друсането нещо newsm78да не вземе преждевременно да тръгнат нещата с бебето????
Аз така бях сега април месец!!На сред магистралата се изпишках!!Нямах време и мехур да чакам докато се изредят всички!!!
Ама вие сте казали ама аз съм спялааааа както винаги де!!!Гуши

# 262
  • Мнения: 7
Момичета, имам едно питане. Та на питането: по колко магнезий се взима дневно за успокояване на мускулите, имам предвид като милиграми. Днес си купих от аптеката магнезиев окис на хапчета по 250 милиграма. Пише че дневният прием е 1 хапче , но из нета четох 350 милиграма та съм в чуденка   newsm78 . Общо взвто след като посетих вчера личният ( тук той "води" консултацията - умрела работа ) та като му казах че имам болезнени стягания на корема и болка в кръста ми каза че шом минават значи не е страшно. Аз от де да знам ще минат ли или ще прераснат в нещо сериозно. Та казах му аз за магнезия с идеята че ще захапе и ще ми каже какво и по колко да вземам, нищо подобно , аз май го светнах. Та разочарованието ми е голямо. Като общ доктор е супер, но като наблюдаващ бременоста е гола вода.
То май на оплакване заприлича. Та в тона на оплаквания да продължа- и аз се присъединявам към оплакващите се от кръст и гръб. Вчера четох в една брошурка за бременелки, че било добре да се вземе топла вана или да се направи масаж, та чета го аз на половинката с идеята че ще се самопожертва за инкубатора на новият член на семейството и ще взема да масажира инкубатора. Нищо подобно, предложи ми най-учтиво да си взема вана. Тез мъже са оперирани от съчувствие.

# 263
  • Мнения: 79
cydonia, аз акъл не давам само лек коментар:)
АМ не е най доброто за моето бебе и понеже го знам съвсем сигурно и ясно се насочвам да мисля как да му дам най доброто тоест кърма.
Това ми е за трети път и пак откривам нови неща, които могат да се научат, а ти защо преждевременно си го отписала този вариант?
Толкова е приятно и полезно за детето и е евтино и лесно и от където да го погледнеш е по добре.
Насърчавам те да прочетеш и да се увериш, че това е нещо наистина ценно, което можеш да дадеш на мъничето!

Stryper, честита кола!
Със здраве да си я ползвате и да си разхождаш дечицата в нея!
Много е хубаво да си имаш твоя кола Peace, моя мъж все уж ми подарява кола и като ми я подари до 2 седмици я е продал "ама страшно изгодно" Laughing
Точно си сложа лепенката "бебе в колата" и той я продал.

Момичета какъв дъжд вали при вас?
Тука едно слънце напекло, една жега ние тъкмо се прибрахме от разходка в градската ни градина (много е приятно там).
Взела съм решение, че тази година на море няма да ходим защото ставам пъдарин на дечурлига, а сега бързо се изморявам, но как ми се плува... Confused едва се одържам.
Отивам да пълня ваната на децата поне те да се поплацикат Party

# 264
  • Мнения: 125
хаха, ми Бае, млатиш зад врата докат` не почне да масажира с желание  Laughing
Това за повдигане на настроението Wink за магнезия - да кажат момичетата, които ползват.

# 265
  • София
  • Мнения: 7 673
оооо, ВАЕ, миличка, моят любим ми предложи да съм отишла на професионален масаж, че на него ме му било удобно да ме разтрива в тази поза, в която бях  #Crazy

# 266
  • Мнения: 3 926
...та чета го аз на половинката с идеята че ще се самопожертва за инкубатора на новият член на семейството и ще взема да масажира инкубатора. Нищо подобно, предложи ми най-учтиво да си взема вана. Тез мъже са оперирани от съчувствие.

Ейй, умрях си от смях на тез реплики Joy Снощи имахме подобен разговор, само че докато го чакам да ме разтрие и заспах Laughing Добре, че ме отпусна гръбчето Peace
Исках да ви пиша още нещо, ама тъпия ми бременен мозък изветря ooooh!
Айде после като се сетя Wink

# 267
  • Мнения: 1 632
Ние решихме да прескочим морето тази година. С тези контракции направо ме е страх да тръгна на път.

# 268
  • Мнения: 133
Мами, имам 2 въпроса  Hug
1. До кой месец  гръбчето трябва да е абсолютно право? Знам, че в шестия вече бебоците трябва да сядат , но не ми е ясно до кога трябва да лежат в напълно изправено положение  newsm78
2. Кажете какво мислите за рязането на ноктите преди 40-тия ден? Като бях на отворените врати в МД и акушерката каза, че не се режат до тогава, за да не настъпят инфекции. На мен тези ръкавички обаче са ми ужасно неприятни. Не мога да си представя, че ще накажа детенце по този начин. Майка ми ги е рязала на мен и брат ми и аз мисля така да постъпя  newsm78. Но пък ако наистина е толкова опасно ...  newsm78
BAE аз не пия магнезий, но знам за следната схема: 3х по едно за една седмица, 2х по едно за втората и 1х след това.  Разбира се, най-добре е да се консултираш с доктор  Peace Или някоя мама, която пие да даде по-сигурна информация  Peace

# 269
BAE аз пия Магнерот от 500 mg сутрин 2 таблетки и на обяд 2 та общо се събират 1000 mg
на мен тази доза ми я препоръчаха двама доктори а единя даже ми каза да го пия до 36г.с.
Но да не те разочаровам предварително рядко ми се случва, но пак ми се схваща крака, а Магнерод пия вече един месец

Общи условия

Активация на акаунт