Мнение за 133 СОУ - София

  • 128 256
  • 413
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 795
Доколкото зная, няма.

# 391
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте, приеха дъщеря ми в 133 РЕ с АЕ тази година има ли и други деца прита тази паралелка?

# 392
  • Мнения: 2
Здравейте!И моята дъщеря е приета в 133 училище с АЕ.

# 393
  • Мнения: 13
Здравейте, аз малко не съм по темата, но се интерисувам от преподавателите, които ще поемат 5 клас тази есен. детето ми е новоприето в училището и ще съм благодарна ако някой има някаква информация. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 394
  • софия
  • Мнения: 25 560
Всеки клас "се поема" от различни преподаватели.

# 395
  • София
  • Мнения: 795
И едно познато дете го приеха. Не са разпределени още, ще ви кажа какво зная, като ви разпределят. На сина ми са му преподавали трима от класните. И от тримата сме доволни.
Моят син продължава в английската паралелка в осми клас, ако решат дамите, с приетите девойки, да ми пишат.

# 396
  • Мнения: 8
Здравейте, аз малко не съм по темата, но се интерисувам от преподавателите, които ще поемат 5 клас тази есен. детето ми е новоприето в училището и ще съм благодарна ако някой има някаква информация. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Здравейте! Моята дъщеря също е приета и ще е в пети клас. Дали някой Ви се е обадил за родителска среща?

# 397
  • София
  • Мнения: 795
Обадете се в училището, новоприетите петоклсници са разпределени в паралелките. Дата за родителска среща няма, но мога да ви кажа, че е най-рано около 20.09., според опита ми.

# 398
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
Вече има инфо за откриването на учебната година.
В сайта на 133 , в Актуално, Новини и събития.

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 06:09 от blanc

# 399
  • Мнения: 2
Здравейте. Бихте ли споделили отзиви за 133 в 9 клас? Много ли са изискванията, строги ли са учителите и има ли разбиране към активно спортуващите деца? Благодаря Ви.

# 400
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
Има състезатели в училището. Ходят и на състезания,и на лагери.
Давате бележки от клуба -и готово.
Изискващи са учителите,но не са цербери. Ще се справите.

# 401
  • Мнения: 6
Здравейте, интересувам се от класните ръководители, които ще поемат първи клас 2024/2025г. В случай че ни бъде предоставен избор на начален учител, за мен ще е полезно мнението ви. Благодаря.

# 402
  • София
  • Мнения: 795
Ще можете да посочите желан учител или поне така е било до момента. Най-препоръчвана е Караджинова.

# 403
  • Мнения: 615
Здравейте, имам няколко въпросчета относно училището и ще се радвам, ако можете да ми помогнете:

1. Знае ли се вече кои ще са преподавателите, които поемат 1 клас за учебната 2024/2025 г?
2. Училището има ли униформи?
3. Допускат ли телефони в начален етап?
4. Децата носят ли раниците си всеки ден или оставят някаква част в училището (напр. по изобр. изкуство, физ. възпитание)?
5. Класните стаи на първокласниците на първия етаж ли са? Има ли стълби до тях?
6. Тоалетните в какво състояние са? Затварят ли се вратите?
7. Храната в стола кетъринг ли е или готвят на място?
8. Първокласниците сами ли слизат до стола или са придружени от учител?
9. Има ли лафка? Първокласниците имат ли достъп до нея?
10. Търсих да проверя дали има отворени врати училището, но не можах да открия през годините. Как е било минали години?

Благодаря ви много! Simple Smile

# 404
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте! В училището има ли деца билингви, с български и руски? Имате ли наблюдения, ако избират РЕ за водещ, дали им е скучно? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт