Бебета ЮНИ 43

  • 13 983
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • варна
  • Мнения: 256
Мерси Гале   bouquet  bouquet  bouquet
понеже и аз като теб нали ти казвам съм отсвирена...та затова си мислех, че е по-добре директно да отида в окръжна! Благодаря за инфото...и наистина казват че там всички са мили и отзивчиви.....имало една черна оФца ама то къде ли няма Joy
Стискам палци съвсем скоро да се видите с бебо и да не чакаш 11-ти  Peace...че като знам аз какво кълбо от нерви съм сега в това очакване на МОМЕНТА!

Други бебета дали  няма да ни зарадват днеска Flutter

# 271
  • Мнения: 80
Честита дъщеричка на Гали80.Да е жива и здрава и много да ги слуша.  newsm30

# 272
  • Мнения: 233
 Mr. Green Ето още едно изпълнително дете!!  baby_neutral Честито на Гали80! Вече и тя ще си гушка сладураната. И аз й желая бързо възстановяване  Hug

Pretty_Galina, maichenceto, хайде и вие скоро да ни зарадвате с такива новини!  Hug

# 273
  • Мнения: 28
Честита дъщеричка на Гали80.Да е жива и здрава и много весела и игрива.




# 274
  • Мнения: 5 713
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ГАЛИ80! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА! МНОГО КЪСМЕТ Й ЖЕЛАЯ!

  bouquet    bouquet   bouquet

А тя се притесняваше, че ще преноси. Обаче има момичета дето ми се губят, дано всичко е наред с тях.
Аз такива сънища сънувах...ставах в 4ч до вецето и после четох малко тук. И точно тогава коментирахте кърменето. Като съм засънувала едно стискане и цедене... Joy

# 275
  • Мнения: 24

ЧЕСТИТО НА ГАЛИ 80

# 276
  • Мнения: 17
Честита рожба на мама Gali80! Да и е жива и здрава малката Диляна, винаги само прекрасни мигове и незабравими моменти да носи на мама и татко!



И аз ще взема да се запътя към НОИ да си взема кода за проверка, че поне в бъдеще да съм наясно кога и какво ми превеждат!  Peace
Хубав и спокоен ден, тумбачета!  Sunglasses

# 277
  • Мнения: 0
Честито бебче на мама Гали80! Да са живи и здрави и скоро - у дома!   bouquet

Кори, щом е бил толкова хубав сънят ти, пожелавам ти точно така да премине раждането ти!

Маристута, виртуалните букети, които изпращаш винаги са страхотни - голям естет си.

Аз отивам на консултация - стискайте ми палци. Praynig

# 278
  • Miami
  • Мнения: 412
Кори, щом е бил толкова хубав сънят ти, пожелавам ти точно така да премине раждането ти!

Simple Smile мерси ElinaMD, дано да е така  Praynig  Успех на консултацията  Simple Smile
 

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 83
Честита дъщеричка на Гали  bouquet

# 280
  • Мнения: 657
Честита Диляна на мама Гали! Нека бъде жива и здрава, умна и красива и да радва всички около себе си!


Ех, че хубава новина  Hug Ама то в такъв слънчев ден какво друго да очакваш  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 1 404
Честито на мама Галя!Много любов и щастие,здраво и послушно бебче!  bouquet  bouquet  bouquet

# 282
  • Мнения: 279
Честита дъщеричка на Гали 80 и от мен! Да  е много здрава и щастлива ! newsm76

# 283
Честита дъщеря на Гали!!! Много здраве и щастие им желая!
От къде ги вземате тези чудни букетчета newsm78

# 284
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Честита дъщеричка на мама Гали   bouquet! Да е жива и здрава и много да радва мама и тати   bouquet!

Поради големия интерес  Mr. Green да ви кажа как стопих стерилизатора! Ми то не е толкова интересно! Достатъчно е да не четеш какво пише по изделията и да не си слагаш акъла в главата (като мен  Embarassed) и работата става  Mr. Green! Сложих да стерилизирам балона на помпата за кърма. Пък той не бил пластмаса ами каучук. Стопи се не само той ами и шишетата загазиха и самия стерилизатор   Close! Абе изхвърлих 100 лв. в кофата и това си е Close! Друг път да мисля  Naughty! А, и ако шишетата са ви на Д-р Браун не стерилизирайте гумената част на тръбичката  Peace!
Дано съм ви помогнала!

Общи условия

Активация на акаунт