5000лв от общината за инвитро-Варна

  • 12 451
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 247
да най добре питай във  Общината  Peace

# 121
  • Мнения: 26
здравейте момичета на мен миналата седмица ми се обадиха че сам удобрена за финансиране от община Варна

# 122
  • Варна
  • Мнения: 57
Днес в общината ми казаха, че програмата вече е закрита Rage

# 123
  • Мнения: 453
Днес в общината ми казаха, че програмата вече е закрита Rage
   ooooh! ooooh! ooooh!

# 124
  • Мнения: 1 699
Тя тази програма май така и не подейства  Close Пак бяха май само празни приказки  Tired

# 125
  • Мнения: 26
Не е вярно ние вече взехме лекарствата и всеки момент ще започваме стимолация в АГ - Варна

# 126
  • Варна
  • Мнения: 57
Одобрените са си одобрени. Исках да кажа, че вече не приемат молби, защото програмата е закрита.

# 127
  • Мнения: 1 699
Не е вярно ние вече взехме лекарствата и всеки момент ще започваме стимолация в АГ - Варна
Наистина ли  Grinning Това е чудесно.Извинявам се тогава  Peace Просто сякаш никой нищо не казва и изглежда че нищо не се прави.Радвам се че съм грешила.Успех ти желая Peace

# 128
  • до морето
  • Мнения: 494
На някой изплатили ли са някакви суми? Или имал ипреведени пари на аптеки и в болницата?

# 129
  • Мнения: 453
Одобрените са си одобрени. Исках да кажа, че вече не приемат молби, защото програмата е закрита.
Уфф, много жалко, че вече е закрита  Crossing Arms То много хубаво, не е на хубаво  Close Close Close

# 130
  • Мнения: 145
Лекарствата се вземаха от аптеката на клиника Европа, а сумите за процедурите се изплащат директно на болницата. Благодаря на общината за предоставената ми възможност да направя опит. Беще успешен, но за кратко. За съжаление нещата приключиха в 12 г.с., бях първата от одобрените, която взе лекарства от аптеката и почна опит. Дано да има успели.

# 131
  • Мнения: 822
Лекарствата се вземаха от аптеката на клиника Европа, а сумите за процедурите се изплащат директно на болницата. Благодаря на общината за предоставената ми възможност да направя опит. Беще успешен, но за кратко. За съжаление нещата приключиха в 12 г.с., бях първата от одобрените, която взе лекарства от аптеката и почна опит. Дано да има успели.
Да със сигурност има доста успели момичета по тази програма. От сигурен източник знам, че успеваемостта по точно тази програма в АГ -Варна е изключително висока - надхвърля 60%.
От сърце пожелавам на успелите безкрайно щастие, а на неуспелите - не губете вяра, във Варна е най-добрият лекар по стерилитет в БГ, просто ви делят мигове от успеха.

# 132
  • до морето
  • Мнения: 494
marieta76 много съжалявам, за неуспуха ви Sad, но моля те кажи изплатиха ли ви паричките за опита?

# 133
  • Мнения: 145
Процедурата беше следната: аптеката имаше списък с имената на одобрените двойки от общината и след предоставяне на личните карти и подписване на двамата на протокол се даваха лекарствата, с предварително представената, издадена от клиниката рецепта. От там клиниката, в моя случай МЦАР АГ Варна, разполага със същия списък. Ние нямахме никакво касателство с парите. Какво и колко са превели от общината на центъра за нас-нямаме представа/втори опит ни е, а принципно втория опит е по-евтин по ценоразпис/. Нищо не сме доплащали. Не съм и информирана дали има бременно момиче, което е получила пари от общината.

# 134
  • Мнения: 38
Някой знае ли 2010г. дали ще стартира отново програмата?

Общи условия

Активация на акаунт