Гларуси и чайки бели-варненчета на разходка сме повели!!!

  • 19 950
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 317
Ох Данинка много гадно бе:(
Малкият изплаши ли се? Как ви измъкнаха. Аз като съм засядала като няма ток и после като ме вадят винаги си представям как пускат тока и асансьора тръгва Shocked
Ама аз по принцип съм фен на филми на ужасите, тъй че не ми с ечуди.

Малииииииии Морска ква си мацкааааааа Crazy Flutter

# 256
  • Мнения: 37
Здравейте майчета!
Ох ние дне с бяхме на консултация и какво се оказа ,че малката е натдала само 380 гр което е супер малко и Педи каза  да минавам само на АМ нямам кърма и толкова ,явно който си има си има който си няма ,няма и да има Cryкакво ли не правих ,но явно не зависи от мен ,те и гърдите ми са меки не се напрягат не ми текат ,но няма да се тормозя вече то детето гладно няма да остане разбира се ,въпроса е че изках много да кърмя ,но може би ако има второ  FlutterИнче смених и марката на млякото а Педи каза ,че не е много хубаво да се сменят и че Фризото за нея било по хубаво аз сега съм на милумил и аптамил смесвам ги заради повръщането PeaceЧакам само малко да се пооправи времето ,че сега го дават да въли и аз ще ви правя компания във морската:) госпожицата ми да види малко  морската Party.Имали ли някоя мама която да живее близо до фабрика Хр Ботев или уч Елин Пелин да си правим компания  Hug

# 257
  • Мнения: 317
Здравейте майчета!
Ох ние дне с бяхме на консултация и какво се оказа ,че малката е натдала само 380 гр което е супер малко и Педи каза  да минавам само на АМ нямам кърма и толкова ,явно който си има си има който си няма ,няма и да има Cryкакво ли не правих ,но явно не зависи от мен ,те и гърдите ми са меки не се напрягат не ми текат ,но няма да се тормозя вече то детето гладно няма да остане разбира се ,въпроса е че изках много да кърмя ,но може би ако има второ  FlutterИнче смених и марката на млякото а Педи каза ,че не е много хубаво да се сменят и че Фризото за нея било по хубаво аз сега съм на милумил и аптамил смесвам ги заради повръщането PeaceЧакам само малко да се пооправи времето ,че сега го дават да въли и аз ще ви правя компания във морската:) госпожицата ми да види малко  морската Party.Имали ли някоя мама която да живее близо до фабрика Хр Ботев или уч Елин Пелин да си правим компания  Hug

найстина е малко Rolling Eyes направи каквото ти подсказва инстинкта Hug

# 258
  • Мнения: 3 743
Нели, ти на поискване ли кърмиш или спазвате режим?

Имаше ли признаци, които да ти подсказват, че не ти стига кърмата - малко наакани памперси или да не спи 3 часа след ядене? Аз съм в голяма чуденка по този въпрос, а има още 25 дни до нашата консултация Tired

# 259
  • Мнения: 518
Нелесита, Има ли признаци някакви, че дето е гладно?Неспокойно ли е, не пълни ли пампите?Как ги усещаш нещата?Аз също не усещах напрежение в гърдите в началото, текла съм всичко на всичко 2-3 пъти за почти 9месеца кърмене. Моята щерка свали 300грама първите 15дена и хич не ми беше розово. Ама бях повела здрава война с педиатрите и щях да бия, щото всички ме навиваха вкупом да давам АМ #2gunfire #Cussing out - мътните ги взели тия дистрибутори на АМ #Cussing out Sick Беше ни обхванала здрава психоза и мен, и мъжа ми ooooh! - трябваше ми месец и половина да влязат нещата в релси, но не се отказах! Hug Ужасно инато магаре съм аз bowuu

# 260
  • Мнения: 37
уауу браво не теб саморасличе Flutterаз нямам това търпение някакси като ми ревне малката и веднага АМ страхме е да не я държа гладна Rolling EyesНо май найстина си нямам защото опитах държала съм я от хранене до хранене само на къма ее няма още 10 мин като съм я свалила от гърда и почва да плаче пак я слагам и така до др хранене ,но си реве детето като му дам АМ и си заспива спокойно Flutterа иначе за пампитата не ги пълним често на ден по веднъж Rolling Eyesта това е супер малко и Педи днес ми вика как да ги пълни след като не поема достатъчно храна сега ще видя как е ,а аз си мислех ,че сме запечени newsm78.Много се кефя на майки който кърмят дълго време изках и аз да съм от тях ,но не всичко каквото изкаме става Sad
Гали мила аз по принцип на 3 часа и давам гърда и после добавка ама малко и давах сега почвам изцялоАМ.Вие като сте на кърма според мен си кърми на пойскване те и др майчета ще ти кажат няма по хубаво от това да кърмиш тъй че давай му то е бебенце после ще си изградите режим на 3 часа Hug Flutter

# 261
  • Варна
  • Мнения: 289
Мацки здрасти, абе много хубави бремнни сте били, бее Heart Eyes  Hug И аз ще постна снимки,ама качих 20 кила и съм слонче..поне аз така се виждам де.. Mr. Green
Снощи ревах ,че не знам къде ще раждам.. Laughing Майка ми звъня на нейна позната лекарка, дето дъщеря и преди 2 години раждала...Препоръча ни АГ Варна - др.Жоро Георгиев, много доволни били.. И днес хоп - в частния му кабинет - аз - със сълзи на очи  Mr. GreenВикам докторе, препоръчаха ми вас, нямам лекар след 40 дни ще раждам!!!Той се смее човека  Mr. Green Та прегледа ме, вика много добре си сложена ама  плацентата ми е поузряла и каза че не  е изключено да започне по-рано раждането, или да се предизвика Close...Не знам защо така стана, уж наред беше всичко, от миналата седмица са ми изкарали акъла с тази плацента, тоновете ги мерихме на консултациите - добри са...Та доктора - добре, каза, пак ела началото на юли да видим бебето и плацентата и да видим как и кога..И сега се чудя дали още да ходя в МД или да оставам при него в АГ.За ВИП-а питах- той каза ,че като не знам кога ще раждам, няма как да си ангажирам стая във випа...само може да знаеш с операция, иначе ако има свободни  стаи..Rolling EyesА трябва ли да ходя в АГ за нещо предварително не знам, не питах...
Само с моята бременност и доктори ви занимавам, сори,ама фазата ми е такава..За кърменето - много е хубаво.ЖЗ се надявам да кърмя и аз ...Ама за съжаление не всяка жена успява, иначе по-добро няма... Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 212
привет мами Simple Smile

виждам че част от излюпилите юнки вече са се записали тук Simple Smile та сега и аз- малко инфо -
на 16.05 се сдобих с най прекрасните бебоци - Александър и Антония Simple Smile появих се на бял свят чрез операция в ОБ
сега с егледаме в къщи и виждам че коментирате храненето - ние сме единствено на кърма - за сега мисля че им стига  тъй като за първата седмица бяха наддали по 200 гр, а за втората седмица по почти 300 гр и двамата, което безкрайно ме радва.

разгледах снимките на коремчетата ви... ЛЕЛЕЕЕ ма вий сте големи манекенки всички Simple Smile
 аз какъв кит станах.... наддадох 36 кг, от които 16 оставих в болницата. представете си къде са останалите.....  Shocked ако някой майка има ефикасен съвет как по бързо се влиза във форма и как се прибира тази кожа по корема - моля нека сподели  Praynig

# 263
  • Мнения: 617
Абе момичета, много сте готини и като бременни  Hug, аз рокля нямаше как да сложа, защото ми трябваше парашут Joy. Уж не качих много около 18 кг, но бях голяма лоена топка или по-точно мечка стравница. Скоро май по новини чух, че децата били с наднормено тегло, защото жените докато били бременни качвали много, а трябвало най- много 9 кг  ooooh!(това казва някакъв дърт доктор). Аз веднага изкоментирах на мъжа ми, че това е невъзможно, и щом доктора толкова много знае да забременее да го видя как ще качи само 9 кг.  Joy

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 19:04 от toni6a

# 264
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....Ох ние дне с бяхме на консултация и какво се оказа ,че малката е натдала само 380 гр което е супер малко....

Хич не е супер малко, щом е над долната граница която е към 113г на седмица няма никакви проблеми, малката си наддава бавно но славно, по лентичката ти съдя че сте на 3 седмици, значи 380/3= 127г на седмица, което не е никак зле, като го умножиш по 4 седмици става 507г за месец, което си е в рамките на нормалното (http://www.bg-mamma.com/site/content/view/995/73/).
Под пълни памперси се има предвид не да ака често, а да пикае, при кърмените бебета е нормално да не акат по 2,3,4 или 5 дена, а може и повече, понеже кърмата се усвоява почти напълно от организма на бебето.
Ако искаш може и да продължиш с опитите да кърмиш, но трябва спокойствие и увереност че правиш най доброто за бебето си, а не да се измъчваш постоянно от притеснения дали не е останало гладно.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 20:06 от KaliMa

# 265
  • Мнения: 48
Здравейте, варненски мамчета, днеска голямо хайманосване падна...нищо, че валя.....с Петс ходихме до МОЛ-а там се разходихме, пихме кафенце, нахранихме дечората, огледахме летните колички....много скъпи беее  ooooh!......тя се прибра...а пък аз пак по кафета,,,та чак сега се прибирам  Laughing
За кърменето да се включа и аз ...много исках, ама не можах...кърмих само 20 дена и дохранвах  Tired
А за килограмите...качих само 9-10 кг. бях много доволна и на изписването от родилния дом бях със старите си дънки  Mr. Green
А сега нещо, което ме разтревожи - днес в супата от ДК за 1-ва група намерих цяло зърно ЧЕРЕН ПИПЕР!!!! Това нормално ли е ?  newsm78  newsm78

# 266
  • Мнения: 1 554
И аз днес ходих в Молла до хиполенд да си търся сиво 4адъррррр4е
е няма сиво за мен мамиц..... #Cussing out  след 2 дена пак ще ходя през ден полу4авалиу стока Whistling

разхпдох се с ескалаторите на горе-надолу :mrgreen тук -там влязох из магазините Mr. Green  еее ама да не си помислите 4е съм хар4ила пари Naughty нееееееееее само на обиколка Mr. Green

аре до после Hug

Веси,добре 4е му ровиш из супата да видиш кво има Laughing  нали не го е изял няма проблем

то може и крак от хлебарка,козина от костенурка да има даже Joy Mr. Green

# 267
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И аз ходих до Мола, ама не до тоз дето вие сте ходили, а до Мол Варна, бях на неофициалното откриване, интересно е, детския кът е невероятен и си заслужава 6-те лева на
час,а днес беше безплатно и жалко че Митака не беше с мен, щеше да умре от кеф

# 268
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ауу Пързалката пуснали ли са я Mr. Green
отиам да си троша краката ако са я пуснали hahaha
в таз част съм мноо добра hahaha

моя неска са съдра да реве...ко му стана незнам..ама ми  побеля косата  от рев
таз вечер влязох да се къпя и по едно време се услушвам стори ми се че г о чувам че пак реве Crazy

ненормална станах вече Crazy Crazy

# 269
  • Мнения: 1 554
Весси_то , аз раждах при Жоро Георгиев, много съм доволна, аз бях на 4 ет в платена стая пак нещо като вип ,но без климатик Crazy

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 22:15 от Морска

Общи условия

Активация на акаунт