Гларуси и чайки бели-варненчета на разходка сме повели!!!

  • 19 853
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 66
Здравейте,мамчета!Аз досега почти не съм писала при вас,но най-редовно ви чета.Сега имам нужда от вашата помощ.Пращат малката ми дъщеря/8 г./  на ортопед в поликлиника Младост/Марешки/,но там работят няколко и незнам при кого да отида .Ако имате мнение моля,споделете,че с този тумбак в това време не ми се обикаля.

# 46
  • Мнения: 745
Ели,ние сме при доктор Чанева.Работи в поликлиниката в Младост.Общо взето за сега не сме имали някаква спешна нужда от съдействието й.Ходим си на обичайните консултации .До колкото знам обаче е много добър педиатър.Ако искаш мога да ти дам координати.

За ортопед сме ходили само при Райков,другите не ги познавам.

# 47
  • Мнения: 1 427
При тази Чанева има ли опашки и спазва ли си часовете? Фенка ли е на антибиотиците или е хомеопат?

# 48
  • Мнения: 745


При тази Чанева има ли опашки и спазва ли си часовете? Фенка ли е на антибиотиците или е хомеопат?
Писах ти на личния.

# 49
  • Мнения: 1 427
  bouquet Мерси! Моля и други майчета да споделят мнения,за да можем да си изберем най-добрата! Wink

# 50
  • Мнения: 617
здравей llina,
писах ти на лични, но кутията ти е пълна
затова пиша тук
 newsm78 днес ти ли беше в морската градина със своя сладур, и беше мн гладна Simple Smile newsm78

# 51
  • Варна
  • Мнения: 965
Ние също сме при д-р Чанева и съм изключително доволна. Предписва и хомеопатични, но когато нещата станат сериозни - минава на "тежката артилерия" - антибиотик. Налагало ми се  е да й звъня през почивните дни и винаги си е вдигала телефона. Лошото е, че има много пациенти и не винаги взема нови.
Детето ми също не е прието в ясла.  #2gunfire Някой знае ли кога е следващия прием - дали има вероятност това да е преди юни догодина?

# 52
  • Мнения: 37
Здравейте майчета  Hug
Ох ие направихме първите разходки вчера и днес и много добре и се отрази на гуспойцата ми спа си непробудно  Peaceама то как няма след като цяла вечр съм дежурна до 6 часа Tiredизгради си навик качили през деня си спи а вечер от 1:30 до 6 часа малии трябва да си до нея пък и коликите  ooooh!Инче кърмя и после добавка така ще е при нас май  Thinkingно от това мляко се запича фризолакта много е гадно и Педи ми каза да взема Фризовон и да ги смесвам сега ака ама по веднъж на ден и се чудя дали не е малко пак ,но на 10-ти сме на консултация ако е така ще изкам да сменяме млякото newsm78.
Гали80 хайде бе мила аз вече чакам да се похвалиш нали дне сти е термина ,стискам палци всичко да мине бързооо и безпроблемно желая ти като моето та и по хубаво раждане  Peace Peace Peace

# 53
  • Мнения: 39
[Детето ми също не е прието в ясла.  #2gunfire Някой знае ли кога е следващия прием - дали има вероятност това да е преди юни догодина?
[/quote]

и ние като вас много ме е яд ама какво да се прави аз мисля че има още един прием септември тази година защото аз като питах за нас и ми казаха че оставаме за тогава защо няма места за юни - чак 90 номер сме а си подадох молбата на 07.01 ще се гледаме цяло лято няма почивка така се надявах поне сутрин на малко отдих но то човек като си е без късмет и т'ва си е

# 54
  • Мнения: 317
Розимарт малееееееее къде не са ви приели Shocked, за коя ясла става въпрос newsm78

# 55
  • Мнения: 29
Върнахме се вече!
Тони, гладната маме беше точно тя! Mr. Green Добре че не и личи, късметлийка! Аз ако го изям тоя хот- дог, малииии, кантара ще гръмне. Sick
Мацки, абе я да ви обясня аз за хомеопатията. Няма такива като не помогне- тежката артилерия. Тя винаги помага. Обаче този,който я практикува трябва да е наясно какво прави, а това мили дами става с много, ама много години учене, семинари, четене на литература и така. Личните лекари, на чиито вратички пише "хомеопатия" са изкарали двуседмични, а може и по- кратки курсове /безплатни за тях/, които Боарон провеждат, с цел да си популяризират лекарствата. Не се сърдете, ама що гнойни ангини, бронхити, настинки и какво ли не съм минала все с хомеопатия- мога да ви кажа- няма такова нещо хомеопатията да не действа. Или пациентът няма вяра на доктора, че лечението ще подейства, или доктора хич не му е ясно за какво става въпрос. Айде не се сърдете, ама от опит ви го казвам. Сега тичкам да гушкам Сашинцето, че нещо е кривичко.
А, относно мнението на Лина, че на мъжете трябва с памук да се вади душата- така е. Аз съм с двете ръце "за". При нас действа безотказно. Party Hug

# 56
  • Мнения: 3 971
 За яслите -списъка за приетите деца е един годишно -т.е. този които сега излезе.А приемите са два ,но през септември пак си приемат децата от сегашния списък Peace
Така че ако  сега ви няма в списаците -чакайте следващото класиране.Трябва да е след около седмица две Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 965
DZ, аз доколкото разбрах всички от списъка с приетите деца ще се запишат (предварително са им се обаждали да питат - особено ако са приети в 2 ясли - явно директорките си обменят информация). Значи нямаме никакъв шанс  newsm78.
sashy81, има случаи когато не може да се справи хомеопатията. Детето ми беше с пневмококи, които причиняват ужасни усложнения и там никаква хомеопатия не може да помогне (не зная дали ако дете 4-5 дни поддържа 39.7 въпреки лекарствата ще настояваш да се продължи с хомеопатия - аз не бих).
Между другото на вратата на д-р Чанева не пише, че е хомеопат. Просто споделих, че изписва и хомеопатични.

# 58
  • Мнения: 66
Христинчето,този д-р Райков в поликлиниката в Младост ли работи?

# 59
  • Мнения: 48
newsm78 днес ти ли беше в морската градина със своя сладур, и беше мн гладна Simple Smile newsm78

 eat аз бях ...дааа....изядох го целия....хот дог  #Puppy dog

туй е за САШИ и ДУДУЛИНКАТА:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292741.0  ,
щото са големи ТИКВОЛЮБКИ  gydi  и аз де....

а това е за ФРАНЧЕСКА МОРСКА  Mr. Greenhttp://www.DMCA-removal-from-Google/catalogue.php?search=knocked … vies&letter=k

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 21:01 от llina

Общи условия

Активация на акаунт