Проект "Мулти мама" - 2

  • 17 612
  • 268
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 884
Здравейте! Купихме обещаното столче на Ирена от В.Т., до довевечера трябва да си го получи. Включи се отново Сиска, която ще го предаде, Пепи, която даде част от парите, и аз, която дадох останалото. много съм щастлива. Да се извиня за закъснението, но първо паднах и се пребих /пропаднах в канал на ВИК/, а миналата седмица едва не оглушах-бактерии...

# 167
  • Мнения: 3 634
 Shocked Пази се, моля те!

# 168
# 169
  • Мнения: 884
Ехааа, как ви впечатлих, за съжаление е истина....Какво стана с паричките за пампитата?

# 170
  • Мнения: 6 443
Тиха вода,пази се. Hug
За кои парички питаш?За 500-те,които дари един татко ли?Ако е за тях Михалко ги разпредели по равно м/у всички тризначковци и май за АМ отидоха повечето.

# 171
  • Мнения: 884
За тях, за тях...Дали вече сте и купили пампита на Ирена, или да чакам запис-питам , защото пощаджийката редовно пуска известията за колети и други пратки под входната врата на блока, и ако сте пуснали парите, да внимавам и да си търся известието по стълбището.Тъпи пощи-и кутия имам, че е и надписана, ама тя я мързи да чете, ...та затова питам .Иначе вие вече може и това да сте свършили  bouquet.

# 172
  • Мнения: 6 443
За това незнам,Михалко,предполагам  ще ти каже  Peace

# 173
  • Мнения: 3 634
Отнесох се с Летния празник на СБНМ и нямам време да отида до пощата вече втора седмица. Ако небето не се продъни тези дни ще отида.  Wear Umbrella Ще пусна ЛС на всеки, с който съм се уговорила.

През август ни чака сериозна работа защото трябва да се подготви проекта на хартия и да изготвим стратегия. Днес бях на среща с редакторката на "Часът на мама". Разбрахме се през септември да задвижим нещата, но искам да сме супер подготвени. Който има идеи или мисли, че може да е полезен с нещо да не се срамува.  Hug

# 174
  • София
  • Мнения: 6 291
Искам да попитам дали на някоя от мулти-мамите й е необходима ваничка за къпане? Анатомична, на Чиполино, без стойка, пропукана е там, където се опираше на стойката, но ако се ползва да се слага на земята върши екстра работа.

# 175
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Какво точно трябва да се прави по този проект, че аз нещо не съм в час?

# 176
  • Мнения: 884
Михалко, за пресконференции по региони, лого , лица на пректа, за такива неща ли става въпрос?

# 177
  • Мнения: 2 471
Руме, обувките са при мен. Има и есенни обувки и 2 чифта ботушки + малко дрешки за зимата. Ще се разберем допълнително да ти ги дам

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 15:16 от Dencho

# 178
  • Мнения: 6 443
Михалко,и на мен не ми е ясно за този проект..  newsm78 Има друга тема за него или в Скайп се обсъжда?

# 179
  • Мнения: 3 634
Михалко, за пресконференции по региони, лого , лица на пректа, за такива неща ли става въпрос?

Нещо подобно! Ще напиша някакъв план и ще го обсъдим в чата.

Общи условия

Активация на акаунт