Проект "Мулти мама" - 2

  • 17 606
  • 268
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 884
Добро утро! Тук съм, и идвам от Търновската тема, има няколко майки, които искат да пратят по малко парички към дебитната карта на Ирена-можем да съберем за едно-две столчета,  аз също искам... Как да стане, кой поема ангажимента да се свърже с нея?
siska79, благодаря ти от сърце и за този жест, а и за други!
 Спорна седмица , момичета!
 Влизам да редактирам-свързах се с позната на още едно тризнашко майче, то обаче, след като разбрало за какво става въпрос, категорично отказало да участва в проекта. За какво му било?Чувствах се длъжна да споделя, а и освен това хич не ми стана приятно това пренебрежение....
 В нашия град има още една "тройка"- ще издиря и тях, не знам защо се получава така...

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 15:39 от TIHA VODA

# 61
  • Мнения: 506
Получих няколко стикерчета от Данте  Heart Eyes ,   така, че ако някой от Варна иска да ми пише! Peace

# 62
  • Мнения: 1 069
Трябва, но минималният тираж е 60бр. Аз нямам сведения за толкова тризнаци.  Laughing

Ами ако намеря начин да няма минимално изискване? В смисъл точно тези стикери да ги отпечатаме на друго място?

Аз знам много места, на които няма минимално изискване, но цената не ме устройва.  Mr. Green


Ще проверя цената и ще пиша, ако ни устройва ще се разберем - става ли така?

# 63
  • Мнения: 884
Здравейте! Какво стана с Ирена-майката от В.Т., някой свърза ли се с нея , как предпочита да и съберем паричките?

# 64
  • Мнения: 884
Трябва, но минималният тираж е 60бр. Аз нямам сведения за толкова тризнаци.  Laughing

Ами ако намеря начин да няма минимално изискване? В смисъл точно тези стикери да ги отпечатаме на друго място?

Аз знам много места, на които няма минимално изискване, но цената не ме устройва.  Mr. Green


Ще проверя цената и ще пиша, ако ни устройва ще се разберем - става ли така?
Аз също ще проверя и при нас, а и в София имам една много топла връзка Twisted Evil и в неделя ще ви пиша по въпроса...

# 65
  • последна надежда
  • Мнения: 243

Здравейте, снощи видяхме един червен пасат с лепенка близнаци в колата.
Усещането да го видиш и да знаеш къде са отишли паричките е невероятно!

# 66
  • Мнения: 3 634
Нямах нет 2 дни, сега да отговоря на въпросите...

Тиха вода, аз нямам против да организираме закупуването на столчета, но за да издам документ парите на ВТ-майки трябва да минат първо през мен. Досега от ММ по регламент не сме изпращали директно пари, а само вещи. Ако ВТ-майки решат ние да поемем ангажимента със столчетата ще вляза в темата и ще обясна как и защо.  Hug Изобщо да не ти пука, че някой ти е отказал да се включи, толкова по-добре за останалите. Имаме няколко мами, които са включени в проекта, но отказват помощ за момента тъй като се справят.

NellyDi, отворени сме за всякакви нови, по-добри оферти за каквото и да било. Чакаме резултати.  Wink

iveeeta, много се радвам. Мисля по предложения от предишната тема да има тираж "Аз подкрепям Мулти-мама!". Само се, чудя стикер за кола или нещо друго.  newsm78

ВАЖНО!!!
Получих пощенски запис за 7лв от Ралица Коновска, гр. Карлово. Тъй като не помня да сме контактували, моля да уточни дали е за ММ. Инфото ми е необходимо, за да знам какво да пиша в обратния документ.  Peace

# 67
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231

iveeeta, много се радвам. Мисля по предложения от предишната тема да има тираж "Аз подкрепям Мулти-мама!". Само се, чудя стикер за кола или нещо друго.  newsm78


Може ли надписа да е "Аз подкрепям БГ Мулти-мама!".

# 68
  • София
  • Мнения: 861
Здравейте Simple Smile, на първа страница писах за тризнаците от Етрополе. За съжаление моите роднини там, не ги познават. Пуснах една търсачка из форума Mr. Green, та открих че Дамаянти има връзка с Етрополе   Whistling и понеже аз не съм много наясно с критериите за включване във вашият проект се надявам   Thinking тя да се включи и ако може да събере информация за тях и да прецени имат ли нужда от някаква помощ Peace.

# 69
  • Мнения: 6 443
ВАЖНО!!!
Получих пощенски запис за 7лв от Ралица Коновска, гр. Карлово. Тъй като не помня да сме контактували, моля да уточни дали е за ММ. Инфото ми е необходимо, за да знам какво да пиша в обратния документ.  Peace
Доколкото помня,Равия(Приятно Проста) беше казала,да й кажеш,ако получиш пари от Карлово  Peace

# 70
  • Мнения: 1 069
NellyDi, отворени сме за всякакви нови, по-добри оферти за каквото и да било. Чакаме резултати.  Wink

Имам резултат с отговор и цена.

Ако ще се лепят от вътрешната страна на стъклото,цената е 62лв., а от външната страна на стъклото 45лв. Това е цена за 100 бр. Дали ще се правят 30 или 100 бр. цената е тази

Това скъпо ли е или?

# 71
  • Мнения: 3 634
Повече е от нашата цена.  Peace

# 72
  • Мнения: 884
Каква цена гоним?И колко бройки?

# 73
  • Мнения: 3 634
Каква цена гоним?И колко бройки?

Аз лично не гоня никакво предложение защото стикери "БГ близнаци в колата" имам още, а за другото още не съм решила. Обмислям няколко предложения и вероятно ще се спра на някое от тях когато получа крайните оферти. Обсъждали сме ги в предишната тема. Като има нещо конкретно ще го решим дружно тук. Wink

# 74

Общи условия

Активация на акаунт