11-та тема на турските мами локумки-сладкодумки - Турция 11

  • 33 685
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 745
drize   ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!!! СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ НОСИШ ИМЕТО  bouquet  bouquet  bouquet
За срещата във Варна - ще дойда обезателно, а за място ще измислим нещо  Grinning
Esret Дано не се разболявате вече. Хайде отивайте на море да се калявате Wink
Добре дошли на новите момичета  Hug

# 286
  • Мнения: 58
Здравейте момичета   bouquet,

Аз наистина отдавна не съм влизала, до четвъртък ви четях, но после ... както изключих ПСто в четвъртък, ей сега го пускам. И половин час чета мейли, съобщения и т.н..

Първо - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, малко на патерици - именници, рожденици.

На болничките - да се оправят бързо.

Цветенце, това е много гадно, което ти се е случило. Дано всичко да е наред, много целувки на Марти, ще те чуя в Скайпа скоро. А уви, хората са такива. Дали защото са егоисти, или защото ги е срам - не знам.

Момичета, много ми у болно да го напиша, но затова и ме нямаше известно време. Баба ми почина в петък в ранния следобед. Много ми е мъчно, от петък не мога да се спра да плача. Знам, че е на по-добро място, знам, че вече не я боли и не й е лошо, и вече не се мъчи, както през последните й дни. Поне прекарах последните й часове с нея, даже аз бях сама вкъщи, когато тя издъхна. Но толкова много ме боли. Аз съм кръстена на нея, тя ме отгледа. И толкова много я обичам, една приятелка ми каза вчера, че ще е винаги с мен, но болката направо ме разкъсва. Съжалявам, че се наплаках и на вас  smile3518

# 287
  • Мнения: 17
Ghosn много съжалявам за баба ти-моите съболезнования
И аз съм кръстена на моята и мене тя ме отгледа много ме е страх че е дин ден и аз ще изживя това.Но това е живота -неизбежно е.Поплачи си и е добре  че си била до нея в последните и часове.Бъди силна няма да я забравиш никога и ще има моменти когато пак ще си поплакваш за напред.Но живота продължава и болката се претъпява(загубих много близък за мене човек преди 5 години ).
Знам че в момента няма думи които биха те утешили,ако имаше такива бих ги намерила за теб.

# 288
  • Мнения: 227
Ghosn, моите искрени съболезнования..! Знам как се чувстваш, трудно е наистина, преди година дядо ми също си отиде от този свят, и аз много плаках, но няма как.... живота е преходен.. пък и Там са по-добре  Hug

# 289
  • Мнения: 247
Ghosn ,приеми моите съболезнования за кончината на баба ти  Sad  Много е тъжно ,когато някой наш близък си отива безвъзвратно.. Бог да я прости.

дризе,Честит Имен ден и от мен!   bouquet  bouquet  bouquetДа ти е живо и здраво името и Дай Боже един ден някой от твоите внуци да е кръстен на теб! Simple Smile

адаш,добре дошла  Heart Eyes Надявам се на моя бавач Simple Smile да не му излезе работа в последната минута  Rolling Eyes и да успея да дойда на матинето да метнем по един кьочек  Laughing  Wink


tsvetence,ако аз бях на твое място ,след като преодолея уплахата и стреса,така бих им викнала на тия безсърдечни пуйки,дето са те гледали и не са помогнали  Close Ненавиждам такива хора  #2gunfire,вбесява ме липсата на хуманност и безсърдечие..Мъчно ми е ,че в България виждам все повече такова бездушно отношение Sad

цвете,имам координатите на един хотел ,от който една жена от форума е останала доволна.Преди време на лични и помогнах да се ориентира в Истанбул и се свързах с въпросният хотеб.....Според описанието и, цената е била доста добра и условията -също....ако се интересуваш ще ти изпратя координатите на лични и нейният коментар за хотела...Самият той се намира на удобно и лесно достъпно място...




# 290
  • Мнения: 573
Ghosn, моите съболезнования. За съжаление това е част от живота. Опитай се да си спомням само хубавите мигове прекарани заедно, винаги когато се сетиш за нея.  Hug

tsvetence, наистина неприятна случка  Hug Докато не почнем да съдим общината за такива гафове, едва ли ще има оправия. А за отношението на околните нямам думи

Бз, Добре дошла! Гледам не си загубила форма и с Дризето пак сте направили състезание, кой повече ще напише  Wink
Много смела дъщеря имаш. Мен ме е гонел петел на село и от тогава надалече от пернатите  Naughty Коя е групата на Азиатките само не разбрах!?  newsm78

drize , Честит имен ден!  newsm51 cheers
Виждам си събрала куфарите и те сърбят крачетата вече! Heart Eyes
 
Eдин специален подарък за всички жители и посетители на Истанбул.




Много целувки на всички сладки дечица и техните мами  Heart Eyes!

# 291
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Ghosn, моите съболезнования за баба ти! В такива случаи тук се казва, че се е отървала от болките си! Дано да е така, наистина, за наше успокоение! Много добре те разбирам, баща ми почина преди 2 години, тъй да се каже в ръцете ми...

Erset, geçmişolsun на детенцето ти! Как е сега?

tsvetence, geçmişolsun, хората с течение на времето стават все по_лоши и по_безчувствени, за съжаление!

Drize, ЧЕСТİТ İМЕН ДЕН НА ТЕБ İ МАМА!

Tsve_te, песента ми попадна съвсем случайно, като търсех нещо друго и настроението ми не е тъжно, а ме обхавана, туй да се каже, моментна носталгия, особено като видях, че каката Верка Сидерова е и моя съгражданка ! Cry

# 292
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Ghosn,приеми моите съболезнования! Сигурно е по-добре там и иска да се усмихваш по-често, за да те вижда винаги щастлива!  Hug

Лелеле какъв купон ми спретнах снощи до 2:30 часа  Joy Весело беше, хубаво беше! Благодаря на всички за поздравите!  Hug

Нямам търпение да дойда във Варна!  Hug Любимият ми град!  Heart Eyes

Хубав ден от мен!   bouquet  Hug   bouquet


Който използва СКАЙП да ми пише на лични! Да направим една форумска тема!   bouquet

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 13:01 от drize

# 293
  • Мнения: 418
Здр красоти Simple Smile Надявам се, че всички сте добре!

Гхосн = в такива случай наистина не знам какво да кажа , освен наистина дълбоко съжалявам за вашата загуба!  Hug  Praynig Praynig Praynig :Rose:

Ерсет - по-добре ли сте вече ?? Praynig Hug

Дезаааарт, къде си чаДо Simple Smile Нова тема, нов късмет Whistling Outta Joint Hug

Мистик - много хубава песен ... и аз се рачувствах ..Много си обичам нашата народна музика ....Е ко става за събота идваш ли ??: Mr. Green

Момичета (ИстанБУЛКИ  Laughing Mr. Green ) - ИДВАТЕ ЛИ В СЪБОТА ...и кой идва ....и да се разберем кой каква манджа ще прави   chef...Чакам включване Simple Smile bowuu

Каиги - как може да не се сетиш за азиатките , бе Simple Smile - Адашката, Джорди, а сега и Призмо, нали са в Азиатската част на Истанбул за тoBa ги "кръстих" така Simple Smile...Ти ще си ни единствената столичанка  Mr. Green ( A за писането, а ние сме се разбрали с Дризето, нали  Whistling Mr. Green  smile3560, кака...разбира се, че аз ша пиша повече , амаха Simple Smile ..Дризе стои, не пиши ...нищо ..do yтре  Party Mr. Green Hug )

Хайде момичета нещо за вечера ..Лека и прохладна  Heart Eyes Mr. Green Laughing Hug Peace  bouquet
http://www.ewsiam.info/MekhalaCandleLightDinner.jpg/MekhalaCandl … htDinner-full.jpg
http://joeletteri.com/wp-content/uploads/2007/08/dinner.jpg

 bowuu

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 20:56 от bz

# 294
  • Мнения: 1
Добър вечер момичета.  Hug
На последък гледам  лоши работи в темета. На болните, които вече са оздравеличок гешмиш олсун.
Дризе честит иммен ден мила.
Гош моите съболезнования за баба ти и лека и пръст. Аз искренно вярвам че тя винаги ще е до теб духом, най вече в най трудните ти моменти. Praynig Praynig

Бз добре дошла мила, кога идваш за кафе. За съботната ни сбирка кой е ЗА. Аз съм готова само кажи кой какво ще  сготви.  chef  chef  chef bowuu  food002  food002
Кой беше в Хасковските минерални бани. Не можах да намеря в темата. Аз много съм ходила там понеже ни е мн близо. Ходим в хотел България и сме мн доволни. Малък и уютен хотел . Даже един път бяхме през зимата имаше и сняг, а ние в открития басейн понеже водата е топла.
С нетърпение чакам 5ти Joy Joy

# 295
  • Мнения: 333
Момичета, скачайте в новата темичка!  Party
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310008.msg7944413#msg7944413

Общи условия

Активация на акаунт