баене с въглен

  • 13 653
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 103
Севте чувам за  такова нещо   newsm78

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Интересно ми е дали ще спре да плаче бебето след среща с баячката...
Може би лекува и колики?!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Да, и една позната твърдеше, че бебето е урочасано, пък се оказаха колики, щот от капките минаха. И друга твърдеше, че е урочасано бебето й, пък то се оказа червено гърло.


 hahaha Crazy

Аз на уроки не вярвам. Пази се от такива самовнушения! Naughty Stop

Ако детето изпитва видим дискомфорт, плаче продължително и е в такава крехка възраст, можеш да го заведеш на педиатър. Можеш да прочетеш малко и за коликите и съзряването на нервната система на децата. Можеш да го гушкаш повече и да не търсиш баячки и гледачки.  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 1 632




   Момичето съвсем ясно е формулирала въпроса си ! Peace
   Толкова ли е трудно да и се даде отговор ?! newsm78

    Или е по - лесно да се коментира кой в какво вярва ?! Като че ли има някакво значение ?!
    Всеки има право да си вярва на каквото си иска ?!
    На някой пречи ли това ?!
newsm10

# 34
  • Мнения: 9 973
търси по-нормална причина за състоянието му Wink

# 35
  • Мнения: 42
Аз лично мисля, че когато едно дете има някакъв проблем на който майката не може да помогне ,тя е способна да предприеме всичко за да се чувства детето добре.Така ,че ако наистина вярва, че баячка ще и помогне  нека го заведе  за свое успокоение

# 36
  • Мнения: 187



[/quote]

   Момичето съвсем ясно е формулирала въпроса си ! Peace
   Толкова ли е трудно да и се даде отговор ?! newsm78

    Или е по - лесно да се коментира кой в какво вярва ?! Като че ли има някакво значение ?!
    Всеки има право да си вярва на каквото си иска ?!
    На някой пречи ли това ?!
[/quote]
Но някои все още продължават да остроумни4ат. Мили дами нямате ли друга работа освен да си 4ешите езиците и да се подигравате. Не мисля,4е сте от полза в слу4ая.

# 37
  • Мнения: 187

[/quote]

   Момичето съвсем ясно е формулирала въпроса си ! Peace
   Толкова ли е трудно да и се даде отговор ?! newsm78

    Или е по - лесно да се коментира кой в какво вярва ?! Като че ли има някакво значение ?!
    Всеки има право да си вярва на каквото си иска ?!
    На някой пречи ли това ?!
[/quote]


Но някои продължават да остроумни4ат. Мили дами, нямате ли друга работа освен да си 4ешите езиците и да се подигравате. Не мисля, 4е сте от някаква полза в момента.

# 38
  • София
  • Мнения: 521
Уроки? А може би колики. Толкова лесно и логично. Оправя се с капки и с време.
Peace

# 39
  • Мнения: 117
Аз вярвам на 50% в тези неща, не съм от Бургас и не знам къде баят. Тъй като съм виждала случаи с урочасване, сложих мартеница на сина до 1 год., първите месеци, особено когато идваха повече хора и когато започнахме да седим в количката и много баби да се възхищават колко красиво бебе, вечер когато го къпехме, му миехме първо лицето с вода. Вземаш в шепата и прокарваш ръка отдолу нагоре, след това обратно отгоре на долу. Според майка ми, така му чистиш лошите погледи и уроките на хората, според мен това действаше като студен душ на лицето през лятото и изчиства всички натрупани емоции и умора от деня.
Тъй като вярвам на 50% ще ти опиша още две неща, в квартала едно бебе след втория месец стана бебе с характер, много трудно заспиваше, приспиваха го с музика от телефон, непрекъснато се люлееше количката, често мрънкаше, не плачеше, капризно бебе, не са го водили на баячки така си откара до год. и половина, просто много го мъчеха зъбите. Сина ми беше на год. и три месеца - рус със сини очи, баба му идва на гости и го води в кварталното заведение след известно време звъни ела детето се захласна, една баба от съседна маса ги посъветвала да му мият очите, не помага, тя го носи едва ли не примрял, направи го този номер два пъти като единия се опита на мен, беше период в развитието. Миенето на очи не помогна тогава.
Опитай се да пееш, да люлееш, по всяка вероятност е нещо свързано с развитието. Не го мисли много и бъди спокойна, защото то усеща твоето притеснение.

# 40
  • Мнения: 4 428
Имам няколко познати бебета, които бяха с много силни колики до 6мес. И после всичко си мина. Просто някои бебета имат по-труден и дълъг период на колики. Не мисли, че ако се проточат нещата, задължително е нещо много съмнително.

Ти нали не даваш сокчета и други подобни приумици на някои педита на тази възраст? 

# 41
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз лично мисля, че когато едно дете има някакъв проблем на който майката не може да помогне ,тя е способна да предприеме всичко за да се чувства детето добре.Така ,че ако наистина вярва, че баячка ще и помогне  нека го заведе  за свое успокоение
A дали майката като се успокои, на детето ще му мине? Няма смисъл да си губи времето с баячки.

# 42
  • Мнения: 770
Уроки? А може би колики. Толкова лесно и логично. Оправя се с капки и с време.

Абсолютно Peace

# 43
  • Мнения: 2 908
Момичета,не разбирате ли,че не можете да накарате човек да спре да вярва в това,в което вярва?И аз не вярвам в такив анеща-не съм връзвала конци,не съм мила очи,малката е  много ревлива от бебе,първите 2 седмици не спеше въобще,после спеше по 3-4 часа да има,да няма,все реве,реве,реве.....после се събужда посред нощ и ей така-започва да реве-хвърля и бибата-успокои се.Майка ми каза-урочасана е-викам и-я не ми приказвай врели некипели.....та това е-не вярвам,ама момичето вярва и ако това помага и на нея ,и на бебето-да му баят,не сме ние тези,дето да и казваме в какво да вярва.

# 44
  • Мнения: 9 814
Стига де, като не можете да помогнете на момичето, поне не го дразнете и нападате!
Всеки сам избира на какво да вярва!
Все пак тя не ви кара да си водите вашите деца на баячки!

Общи условия

Активация на акаунт