Дъщерята на Елиза, продължението

  • 61 719
  • 637
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 413
от днешния епизод вече съм 99% че не са брат и сестра, щото Лукреция, каза> Няма да дам сина си на тази нещастница, няма да направя това удоволствие на Елиза.......
Някак си , си мисля че наистина е само злоба от нейна страна да говори така, и няма друга причина...
Разбира се, може и да греша Rolling Eyes.......
И другото което си мисля в подобни сериали, няма такова "кръвосмешение", те все пак 100 пъти се целуваха.....
aма знам ли Tired

# 31
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Това ми прилича на ВНИМАВАЙТЕ КАКВО ПИШИТЕ, щото ще ви разбия канчетата Crazy

тц! - бе Wink
Наистина искам да чета темата, защото не мога да следя филма по него време  Mr. Green
Пишете каквото си щете  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 311
. В началото на 2-ри епизод дадоха откъси от които стана ясно, че майката на Андрея убива Елиза.
ooooh!Уж гледах,пък най-важното съм пропуснала!
Видях,че даваха убийствата на Лукреция ама къде съм бляла....сигурно ли е,че е била Елиза?

# 33
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
. В началото на 2-ри епизод дадоха откъси от които стана ясно, че майката на Андрея убива Елиза.
ooooh!Уж гледах,пък най-важното съм пропуснала!
Видях,че даваха убийствата на Лукреция ама къде съм бляла....сигурно ли е,че е била Елиза?
Лукреция убиваше компаньонката си (вижда я малкия Мартино) и първия си мъж (чието убийство преписва на Фабрицио)... това е от първи сезон  Wink И участва в заговора против краля...
Андреа е син на един губернатор от втори сезон ->> по-малък от Аниезе с 3-4 г.
Стига толкова разяснения  Sunglasses

# 34
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Изпуснала съм го. Дайте да видим този Андрея

# 35
  • Мнения: 4 111
Изпуснала съм го. Дайте да видим този Андрея








от тук - http://www.btv.bg/movies_serials/br_details.pcgi?cont_id=265;news_id=

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Вървежен е. Ще е тъпо да са брат и сестра наистина. Дано причината да е друга.

# 37
Абе таткото на Андрея съм сигурна,че е Барон Никола Конилиано,Онзи от  2 сезон.
Но се ядосвам -артиста ,който изпълнява Мартино ми е токова познат-В кой филм е участвал??? newsm78 newsm78 newsm78

И ме е мъчно,че Елиза е умряла Cry дали ще се разбере от какво и какво е станало с Капитана онзи сладур от 2-сезон
Той е красавец,а Андрея е много сладникав Confused

# 38
. В началото на 2-ри епизод дадоха откъси от които стана ясно, че майката на Андрея убива Елиза.
ooooh!Уж гледах,пък най-важното съм пропуснала!
Видях,че даваха убийствата на Лукреция ама къде съм бляла....сигурно ли е,че е била Елиза?


Във Втори сезон Лукреция уби баронесата,защото разкри коя е.
Освен так по този начин натопи Елиза!

# 39
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Виждам, че моята теория за пряка кръвна връзка между Аниезе и Андреа се разпада, така че съм радостна, че не е това причината да не трябва и да не могат да са заедно.  Laughing Чакам с нетърпение др. седмица и трети епизод. Много ми допада до тук сериала, пък и действието се развива доста бързо, което още повече ме радва.  Simple Smile

Той е красавец,а Андрея е много сладникав Confused

И аз съм на същото мнение. Андреа ми иде малко в повече, ама втория съпруг на Елиза... мммм...Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 311
Значи все пак не са дали Лукреция да убива Елиза...


Лукреция убиваше компаньонката си (вижда я малкия Мартино) и първия си мъж (чието убийство преписва на Фабрицио)... това е от първи сезон  Wink И участва в заговора против краля...

И доколкото си спомням уби и някаква брадовчедка на крала в края на 1-ви сезин!

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Значи все пак не са дали Лукреция да убива Елиза...
..............
И доколкото си спомням уби и някаква брадовчедка на крала в края на 1-ви сезин!
Аз поне не съм видяла Лукреция да убива Елиза.  Simple Smile
Да, точно така - гадината уби и една братовчедка /много красива актриса също/ на краля.  Peace

# 42
Рижавата крава уби баронеса Конилиано,бе,Като беше в Неапол.Тогава обвиниха Елиза за убийството.
И Имаше разследване.Та тази баронеса Конилиано е баба на Андреа.Тогава РИЖАТА КРАВА СПЕШЕ С Никола Конилиано-Барона,синът на Баронесата.

# 43
  • Мнения: 2 311
Рижавата крава уби баронеса Конилиано,бе,Като беше в Неапол.Тогава обвиниха Елиза за убийството.
И Имаше разследване.Та тази баронеса Конилиано е баба на Андреа.Тогава РИЖАТА КРАВА СПЕШЕ С Никола Конилиано-Барона,синът на Баронесата.


Да,сега се сетих и аз кой ще да е бащата на Андреа...леле милият каква майка и какъв баща....(и за него нищо не казват)
И все пак си остава загадка как е умряла Елиза...

# 44
Еми май ЛУЦИФЪРКАТА е виновна за смъртта на Елиза,защо иначе Мартино толкова да я мрази.
Верно ,беше кучка,но на Ривонброза не е навредила много.Така че нищо чудно тя да се е ""погрижила ""за вечната си съперница.
А какво ли е станало с онзи красавец  капитан Кристиано-и няма ли да се появи някое негово дете -родено от Елиза newsm78 newsm78
Ама като разбрах,че Елиза е умряла,чак се просълзих и ми мина апетита. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт