Цьолиакия?

  • 40 776
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 335
Хомеопатията няма как да помогне на нас.Не е открит заместител на ензима който разгражда глутена,така,че .....може само да я ползваме евентуално за имунната система,анемията и други,но за Цьолиакия не!  www.houstonni.com /Otnosno hapchetata -tova sa rastitelni enzimi koito sa otkriti v USA ot Dr Houston predi nyakolko godini i pomagat za prerabotvane,hranosmilane na gluten,soya ,mlyako,soy  protein .Narichat gi PEPTIZYDE/DPP IV/.Zapochvat da rabotyat v kicelinna sreda v stomaha i taka ne pozvolyavat na peptides da se formirat i abzorbirat v tankite cherva.Doctor Houston ima 20 godini prouchvatelska rabota v oblasta na enzimi,receptorni mehanizmi. i biohimia na hranite. Zapochnalo kato pravitelstven proekt Dr Houston se e opitval da nameri biohomichna prichina za autisma .Zashtoto decata se diagnostirat samo na povedenie a ne e namerena prichinata.A pak i mnogo se uvelichava autisma dori se govori che se prevrashta v epidemiaPovecheto ot tezi deca imat problemi v hranosmilatlnata sistema ne ponasyat gluten,mlyako...dr hrani.Mojesh da printirash informaciata ot website-www.houstonni.com

ili ako napishesh- houston enzyme -chte ti izleze vsichko Shte ti pisha pak/
Позволих си да цитирам една жена с която се свързах, живее във Франция и ползва тези хапчета,предложи да ми ги прати,но аз нямом сили да рискувам.Като разбрах за тези хапчета подскочих от радост и щастие,но като се замислих какво рискувам.....Примирила съм се вече,но тайничко искренно се надявам този ден в който лекар ще ми предпише и ще съм спокойна,че всичко с Радост ще е наред и ще хапва всичко,ще може в магазина да не поглежда с жалост,а с усмивка ще си купи някоя вкусотийка.
Малко се отнесох,но мисля че всички сте на това мнение.

# 286
Здравейте и от мен.При нас изникна друг проблем-Салмонела. #2gunfireДва пъти излезнат отрицателни, един път положителни и не можем да се оттървем. Според личната лекарка може тези салмонела да сме си я имали и преди но да е била прикрита и затова изследванията да са били отрицателни. Та според нея може тя да е причината за ензимния дефицит при него. Вие чували ли сте такова обяснение досега?Преди два дни го водих на ирисува диагностика там излезе,че имаме проблем с горните дихателни пътеща/синуси и гърло/ ;и тънките и дебелите черва-това ми го каза бес да съм и обяснила за какво отиваме при нея. Когато споделих и мненията на други доктори тя каза че проблема бил свързан и ни изписа едни хомеопатични които ще пием с месеци пък ще видим дали ще имат някакъв ефект newsm78
Поздрави на всички

# 287
  • Мнения: 1 710
Отварям ви нова темичка, че тази набра необходимите страници. Ето и линк към нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337998.msg8867378#msg8867378
Тази ще я заключа - Успех в новата

Общи условия

Активация на акаунт