СНБМ - инициативи - 22 част

  • 19 310
  • 481
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 708
Обади ми се Анна Мельова от предаването Зона 3 по Канал 1, февруари месец правиха предаване за детските градини, заедно с наш представител и Фандъкова. Сега пак искат да направят такова за да видят докъде стигнаха нещата. Помоли ме да има наш представител там за да обясни. Ще поканят и представители на общинския съвет.
Куки специално към теб ми е запитването, ти си най-навътре в нещата, дали ще можеш да отидеш на 14.07.2008г. ???
Та това ми е въпроса оставям на вас да решите, аз не мога да участвам, съвсем в краен случай мога, но ще трябва да си отменя доста ангажименти.

Пиша и тук. Влади, за предаването по Канал 1 - аз на показ си връзвам езика и едно смислено изречение не мога да кажа  Embarassed  и то не че нямам какво да кажа, просто не излиза нищо от устата ми  Embarassed

# 286
  • София
  • Мнения: 6 263
Раде, оправи си фамилията в регистрационната форма за срещата на ФРГИ.  Peace

# 287
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пратих регистрационната форма за срещата на ФРГИ, ако някой е попълвал док. за конкурса да го праща, на компютъра ми не е наред, яде букви и ми прави мизерии така, че не можах да го наглася.

# 288
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Момичета, спешно! оля някой да попълни формуляра на ФРГИ за конкурса "Заедно" за най-добра кампания за набиране на средства, моля! Ей сега ми се обади мацката да ме помоли да го прати, аз имам проблем с компютъра, запецва ми и няма да мога, моля ви!

# 289
  • София
  • Мнения: 6 263
Раде, не разчитайте на мене, че от работа не мога, сега отивам да взема малката от ясла и след това имам спешен превод за утре сутринта, т. е. ще се "освободя" по среднощ и няма нито да съм "спешна", нито в кондиция, а утре вечерта сигурно ще е късно...

# 290
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 ъй като никой не изяви желание да помогне при попълването на регистрационната форма пускам това което имам на общата поща, а то си е абсолютна чернова, оставям го там до 21:30 и ако никой не помогне с редакцията, която гарантирам ще трябва да е доста го пускам така, защото аз се измъчих на разваления си компютър да се опитвам да сътворя нещо.

# 291
Здравейте,

Днес при мен ще дойде журналист от вестник "Капитал", с когото ще говорим за агенциите за детегледачки, за проблемите в тази сфера и затова какви промени според мен /като управител на такава агенция/ трябва да се направят.
Моля ви, ако имате идеи какво и дали да изразявам някакво становище от позицията на член на сдружението, да ми дадете някаква подсказка. Съжалявам за късното включване, но стана доста внезапно.

Лек и успешен ден на всички!

# 292
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Мили дами, отново ми трябва вашата помощ, не, че изобщо има смисъл да се пробвам, но човек е длъжен да пробва, та трябва да се оформи един кратък отчет за стратегиите по проекта с ФРГИ, който е трябвало да пуснем на 04.07, но не сме, пускам на пощата кратка извадка от това което сме направили по стратегията до момента, но трябва да се изчисти и оформи в приличен вид за да го пуснем, моля ви този път да се включите, поне тези които имат опит в писането на такива документи, защото аз честно си признавам не се справям, поне за сега. От нас се иска кратка справка (разказвателен отчет) в обем от 1-2 страници за напредъка на изпълнението на стратегията ни. Това което пращам на пощата е просто записано в общи линии какво сме правили по стратегията.

# 293
  • София
  • Мнения: 6 263
Раде, ще гледам утре да го погледна.  Peace

# 294
# 295
  • Мнения: 2 070
момичета, да ви запозная с Елена, роди се на 3ти юли, всичко е наред, родих много бързо и лесно, кърмя я, наспивам се, Яна се радва...

http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#1

# 296
  • София
  • Мнения: 3 524
раде, аз наминах да метна едно око и ти видях поста. пуснах в пощата файл, но тъй като съм много ненаясно по принцип какво става напоследък, не съм дописвала много. все пак го пуснах и пооправих малко подредбата Peace
ДеЩоВиди адашката ми е много сладка! да ти е жива и здрава!  bouquet

# 297
  • Мнения: 5 401
момичета, да ви запозная с Елена, роди се на 3ти юли, всичко е наред, родих много бързо и лесно, кърмя я, наспивам се, Яна се радва...

http://deshtovidi.multiply.com/photos/album/4#1

Елена е прекрасна! Да е жива и здрава!  Hug

Как го правите този номер - бременеете, раждате, а накрая не ви личи! Да ви намрази човек!  Crossing Arms  Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 3 634
Пуси момата за един левент на 10 месеца!!!  Heart Eyes
Ей, точно вчера се чудех къде се изгуби ти! Аз не съм знаела, че с щъркела имаш среща... Blush

# 299
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ууу Деси, още една хубавица си родила! Браво, да ви е жива и здрава!   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт