СНБМ - инициативи - 22 част

  • 19 290
  • 481
  •   1
Отговори
# 255
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Да, няма я и в последните ми публикации я няма!  Shocked
 Ще питам в правилата.

# 256
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ще помоля, докато се разбере какво става с темата да пишете тук (то не, че има къде другаде).
 Жени, добре завърнала се, чувствай се официално поканена в темата за празника (ако се намери де, ако не заповядай в новата)

Ох, ужасно е, но ми е смешно как е изчезнала темата, все едно са и пораснали крачета и си е вдигнала парцалките за морето, то в тва топло време и на мен ми се ще  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 5 401
Брях, каква странна работа!  Rolling Eyes  newsm78

Сия, Раде, има ли нещо ново от вчера следобяд?? Последно четох поста на Хриси, в който казва, че ще пуска поканата на сп. "Кенгуру", независимо че нямаме сигурна дата.

# 258
# 259
  • Мнения: 3 634
Нещо не намирам темата, а търсачката ми казава "Ограничени права!"...това е плаката http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633505877365828750.jpg като съм предвидила на мястото на морската звезда и другите да се сложи лого на спонсори, както и в празното поле отдолу. Опитвам да продам по едно лого за 50лв, но нещо не ми се отдава.  BlushДобре е поканата и плаката да изглеждат по един и същ начин щом ще се поръчват в печатница. Приемам всякакви забележки, но мога да нанасям корекции утре следобяд. 

Ще трябва да го пратя в печатницата с куриер защото дори архивиран е 24МБ, няма защо да товари пощата.

# 260
  • Мнения: 5 401
Dante, изглежда прекрасно! Браво! Ако приемете забележките ми:

* Преобладаващия розов цвят ми напомня за розови дрешки и момичешки работи. Може ли да го заменим с неутрален, да речем оранжев или зелен.

* Морската звезда, мидичките и т.н. са свързани с морето и плажа, а в нашите игри няма да има такива занимания. Та, предлагам промяна в картинките - да речем люлки, боички, балони.

# 261
  • София
  • Мнения: 6 261
Сещам се и за още две неща;

1. Изи, имаме ли вече проектобюджет?  Hug

2. Раде, ти ли ще говориш с общината, за да може Влади да ходи да вземе разрешителното последно за 26.07. от 17 часа (ток от 15 часа)?

# 262
  • Мнения: 5 401
Нищо не съм правила за бюджета, защото последно Хриси каза, че може да го прави, а и Радето нищо не ми изпрати. Ако никой не е работил по него, пак си предлагам услугите.

# 263
  • София
  • Мнения: 6 261
Ми, щом ще пускаме плакати, трябва да знаем за кое колко парички имаме.  Hug А междудругото спонсорът, осигурен от Саня, ще иска ли лого върху тях?

# 264
  • Мнения: 5 401
Бързам да споделя: най-после открих Продуктовия мениджър на Матерна. За съжаление нашата фирма тази година няма да може да се включи, но каза, че можем да говорим за догодина, защото правят такива спонсортва.  Peace  Grinning

Обаче, колежката ми даде контакт в Адифарм, които произвеждат Фолиева киселина и др. хранителни добавки. Току-що говорих с техен служител - помоли да им напишем подробно за какво става въпрос и в петък ще говори със шефа.  Grinning

# 265
  • София
  • Мнения: 6 261
Супер!  Hug Действай, в смисъл върху темплейта на писмото  Mr. Green , не вярвам и другите да са против.

Аз си продължавам и като "черна станция" - кога се очаква окончателното потвърждение на часа и датата от общината, за да можем да пуснем овреме анонса и до "9 месеца"? До други списания ще пишем ли (имам спомен за "Моето дете" от пролетния празник, но не съм я виждала лично отпечатана поканата за тогава)?

# 266
  • София
  • Мнения: 6 261
Пак почнах да си пиша сама  Mr. Green - с "Дъга" какво става? То ясно, че първо трябва да имаме яснота относно датата, де.  Peace

# 267
  • Мнения: 1 895
До края на миналата седмица не успях да се свържа с Дъга за потвърждение - сега чакам да видя на коя дата и час ще се спрем окончателно и ще пробвам да ги каня отново Rolling Eyes

# 268
  • София
  • Мнения: 6 261
Креми, а имаш ли идея къде е "отишла" темата за празника?  newsm78  Hug

# 269
  • Мнения: 4 970
Double with Cream , ти като модератор, имаш и идея къде се е дянала темичката за празника newsm78

Общи условия

Активация на акаунт