СНБМ - инициативи - 22 част

  • 19 296
  • 481
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 895
Добре дошла на Ива! Честита рожба на Доли! Само радости да им предстоят  bouquet

# 241
  • Мнения: 4 181
Момичета, моля ви влезте в темата за празника да обсъдим датата, спешно е

# 242
  • Мнения: 5 401
Честита рожбичка на Доли! Нека е здрава, весела и красива като мама!  Hug   bouquet

# 243
  • Мнения: 934
Такааааааааа имам удоволствието да ви съобщя, че вече съм отпускаааааа. Размазвам се от кеф, 11 месеца бачкане нон стоп направо луднах, сега цял месец смятам да си отпочивам от глупави шефове. Та да си дойдем на думата. Тази седмица цялата съм свободна ако някъде има нещо да се носи, върши и т.н. съм на разположение, ще се заема и със сайта. От другата седмица обаче, чак до 26.07, ме няма ще се отдам на пълна информационна дупка.
Та  вкратце - тук съм за малко на ваше разположение от 10 -17 часа, всеки ден до края на седмицата.

# 244
  • София
  • Мнения: 6 262
Владе, ми освен да дойдеш в темата да помагаш за празника, че по мое мнение имаме нужда от малко помощ.  Peace  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 1 517
аз да ви кажа, че от утре съм извън Сф за две седмици, не знам дали ще имам нет (по-вероятно не)
да триете спама в пощата Simple Smile
хубава почивка и на теб, Владе

# 246
# 247
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз като Елеа, но за по - кратко, от утре до 09.07 ще почиваме Simple Smile  Може и да попрочитам нещо ако има от къде, но не е сигурно.
До скоро от мен

# 248
  • Мнения: 5 401
Момичета, моля вижте тази тема. Можете ли да дадете някакъв съвет или контакт???  Praynig  Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 6 262
Хриси, хвърли, моля те, един поглед на линка, който е дала Изи.  Praynig Става дума за детегледачка на детенце на 9 години от дом. Предстои му операция на крачетата и ако не се намери кой да се грижи през пост-оперативния период (месец0месец и половина) за него, ще го върнат без да го оперират. Аз за съжаление нищо не мога да измисля.

# 250
  • Мнения: 2 534
skype
jenia.evgenieva

# 251
  • Мнения: 4 181
Изи, съжалявам, не мога да помогна за детегледачката  Cry

Жени, да не би да имаш нет вече?

# 252
  • Мнения: 2 534
мда
само дето е някакъв странен лаптопа ми и пиша едно изре4ение пет минути

# 253
  • София
  • Мнения: 6 262
Изи, Хриси, намерили са жена!  Peace

# 254
  • София
  • Мнения: 6 262
Момичета, темата за летния празник нещо е... изчезнала!  Shocked Някой знае ли какво става?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт