Причините мъж да не желае да спи повече с жена,а да се среща с нея

  • 13 115
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
Не го възбужда вече, а той от своя страна е станал мазохист и затова си причинява това Laughing

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
може пък да си пада по нечистоплътни девойки Crazy



днес в този форум темите са трепещи hahaha

# 17
  • Мнения: 76
Здравейте,много ми се иска да чуя вашето мнение относно един въпрос. ThinkingКаква може да е причината мъж да не проявява сексуален интерес към дадена жена /като преди това е правил секс с нея/,а да продължи да се вижда и да и говори за сериозни неща,които евентуално може да се случат между тях двамата...И двамата са неангажирани с други хора,той е всепризнат женкар и точно това е странното,защо не иска да спи точно с нея,при условие,че е симпатична,умна и чистоплътна девойка.Много ще се радвам да споделите вашето мнение по въпроса Simple Smile
Aз също имам такава приятелка, слава богу тя се отърва от младежа, обаче при нея и един път не беше имало, ходиха почти година, без секс. Казал и че не можел да го направи току така, трябвало му да усети момента - тъй ли пък една година не го усети бе джанъм. Не е нормално това, иначе човека си беше редовен не от "меките китки", зяпаше яко мадамите. Май това за жена за пред хората ще излезе вярно и за този случай.

# 18
  • Мнения: 38
Или пък предпочита да си ляга  с мъже, но му трябва прикритие за пред родата tooth

# 19
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте,много ми се иска да чуя вашето мнение относно един въпрос. ThinkingКаква може да е причината мъж да не проявява сексуален интерес към дадена жена /като преди това е правил секс с нея/,а да продължи да се вижда и да и говори за сериозни неща,които евентуално може да се случат между тях двамата...И двамата са неангажирани с други хора,той е всепризнат женкар и точно това е странното,защо не иска да спи точно с нея,при условие,че е симпатична,умна и чистоплътна девойка.Много ще се радвам да споделите вашето мнение по въпроса Simple Smile

Може да има сериозни намерения към нея и да не иска да я третира както всички останали жени - тоест да спи с тях и да ги захвърли. Може и да е добър сигнал  Thinking

# 20
  • Мнения: 38
lady_Cibil , мислили сме едновременно за едно и също нещо... Whistling

# 21
  • Мнения: 6 700
Много може да се причините
1. Не му допада за секс, но иначе я харесва като събеседник
2. Пипнал е някоя венерическа болест и чака да се излекува
3. Приема я много сериозно и иска да е романтично.
4. Може и да е би с изразен интерес към мъжете.

и още може да има...... тъмно като в човешка душа, както се казва.

# 22
  • Мнения: 2
Въобще,каквото и си говорим-непонятна история Simple SmileМъже,нека чуем и вашите мнения по въпроса,то че сме от различни планети,така е,но чак пък толкова Rolling Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 171
 Shocked  Laughing Кефи го да е с нея за пред хората, но я ползва само за това...

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Всъщност, човекът вече е преспал с нея.
Сега връзката им е на друго ниво Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 397
 И аз това си мислех, нали под женкар се разбира, че като мине поредната бройка, вече не му е интересна, но това не значи, че чувствата й не го ласкят и той продължава да подклажда огъня.

# 26
  • Мнения: 2 111
Мисля, че младежът просто си четка егото с вниманието, което получава от момичето и подхранва надеждите й като отвреме-навреме излиза с нея. Много ме съмнява да е романтик, който иска нещо по-сериозно от нея. Смятам, че не му е допаднала в сексуално отношение, вниманието й спрямо него го кара да се чувства значим в собствените си очи и затова не я е отрязал тотално.

Друг вариант е да я прикотква, търсейки някаква изгода от нея - в професионално или лично отношение например... Confused

# 27
  • Мнения: 1 425
И аз това си мислех, нали под женкар се разбира, че като мине поредната бройка, вече не му е интересна, но това не значи, че чувствата й не го ласкят и той продължава да подклажда огъня.
Мъж курвар - жена будала.

# 28
  • Мнения: 4 733
"говори за сериозни неща,които евентуално може да се случат между тях двамата..."

 Това какво ще рече?

 И след като е женкар и вече е изконсумирал въпросната жена, вероятно мерака му е поспаднал...

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Мисля, че младежът просто си четка егото с вниманието, което получава от момичето и подхранва надеждите й като отвреме-навреме излиза с нея.
Имам някои съмнения, че "младежът" е прехвърлил 30-те отдавна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт