ЯНУАРЧЕ бяга, пада, става, мама за море се стяга

  • 8 708
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 248
Добре дошла на българска земя, Лилянчо!!! Хубаво да си починеш тук!!!

Не намерих отчета за болничките днес. Надявам се да са все по- добре!

# 241
  • Мнения: 3 405
Дани, за колко часа се разбираме?

# 242
  • Варна
  • Мнения: 248
Към 13.30 примерно??? На алеята между ВИНС-а и детския кът???

# 243
  • Мнения: 3 405
Добре Simple Smile Ако нещо не успеем ще ти звънна.

# 244
  • Мнения: 959
Или се е вглъбила в играта и може да се стряска от гласа ти. Пробвай да й се покажеш, да те види и тогава да я заговориш. Това ми хрумва на първо четене.

В повечето случаи, аз съм си при нея.  За гръмогласно -  мисля, че говоря нормално  Rolling Eyes Ще пробвам да и говоря шепнешком. Rolling Eyes
  Анджи  Hug
 

# 245
  • Мнения: 678
Добро утро и от мен  Grinning
То било хубаво да поспиш до късно, да не си на работа и да има кой да се занимава с детето  Mr. Green
Задавам следващ въпрос - какъв е режима на хранене на децата? По какво количество, ориентировъчно, изяждат на хранене? Не знам дали е нормално Веско да иска "папу" два часа след като е ял и да настава неистов рев, докато не му дадеш да яде  newsm78
Лилянчо, добре ди сошла у дома  Hug Само хубави емоции и много почивка ти пожелавам.

# 246
  • София
  • Мнения: 6 798
Добър ден!
Лилянчо,добре дошла на БГ земя!
Ман,хайде, лека и безаварийна домашна отпуска! Hug Дани яде различно, но обикновено не е много ящен!

Снощи бях на концерта на Тото Котуньо, беше НЕВЕРОЯТНО преживяване!!! Grinning

# 247
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Лилянчо, добре дошла. Сега по стар български обичай меткай Свилен на бабите и 3 дена не се прибирай Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Лилянчоооо, уелкъм! Да слушаш кака си Стиляна, да не предаваш БГ традициите!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 248
  • Мнения: 678
Снощи бях на концерта на Тото Котуньо, беше НЕВЕРОЯТНО преживяване!!! Grinning
tongue2
Браво Клеми, аз само си мечтая за културни мероприятия и все не ме огряват. Дето се вика време за едно кино нямах до сега да изгледам, а пък сега не трябвало да си стресирам организма  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 244
Добро утро на всички!  Hug

Лилянчо, добре дошла!

Манана, Ели яде около 4 пъти на ден. До скоро се опитвах да набутам и 5-то ядене, ама не се получава.
Сутрин пие АМ и яде плод-към 10-11 часа;
13-13.30- обяд-към 220 гр
17-18 часа-кисело мляко с плод или каша, или каквото направя
21-22 часа-АМ, като в последно време давам и още нещо-печени картофи, сандвич, домати и краставици.

За гърнето- слагам я сутрин и след следобедния сън. Ака, когато си реши и не мога да улуча момента.

# 250
  • Мнения: 3 405
Лилянчо, добре сте си дошли у дома  Hug

# 251
  • Мнения: 1 132
Привет девойки.
Лилянчо, и аз викам да слушаш Стиляна. Традициите са традиции, трябва да се спазват.  Wink  Mr. Green
За храненето не мога да дам режим, че Софи е станала страшно злояда, Прехранва се с АМ, каша, плодове и кисело мляко, всичко в символични количества.Понякога като си правим барбекю в двора, изкушена от миризмата  хапва парченце месо. Чудя се от какво са и бузките.
Гърне не ползваме. Има едно, което имитира  истинска тоалетна, подарък от свеки ,но не се ползва по предназначение.  Mr. Green  Иначе като е много топло я пускам а си играе в двора само по гащички и се учудвам, че доста дълго се задържат сухи.  Thinking Ще следя с интерес споделения опит от вашите дечица.

# 252
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Мананке, браво на теб! И аз съм отпуска, но съм на работа. Имам да довършвам разни неща, но пък съм си блокирала календара и не никой не може да ми го букне! Гадовеееее!  Mr. Green

Режима на Пресиян:

Става към 9. Закусва в 9:30 около 300 грама.
Към 12.30 - обяд, пак 300 грама
Спи до към 17.00, след което яде банан или някакъв плод.
В 19.00 - 19.30 - 300 грама вечеря
В 20.30 - 150мл АМ
Ляга си в 21.00

# 253
  • Мнения: 678
Веско след като кара 6 дни само на АМ заради повръщането, в момента е на следния режим:
Сутрин - 200 - 250 гр. попара или мляко с бисквити.
Към 11,00 - иска ябълка или бисквити човека
13,00 - около 200 - 250 мл. супа с 4 - 5 сухара.
16,00 - ябълка
18 ч. - около 150 - 200 гр. каша
20,00 ч. - сухари, бисквити, хляб с кашкавал
22,00 ч. - 180 - 240 мл. мляко
3,00 ч. - 120 мл. мляко
Все ми се струва, че е доста  newsm78
Ноеми докога ще съчетаваш отпуската с работата  newsm78 Или има по-специална причина да ходиш на работа  Wink Примерно сервитьора на бира и чипс  Mr. Green
Сту ти що пак не пишеш  newsm78, а се подвизаваш в един странен форум  Wink

# 254
  • Мнения: 3 405
Kaто гледам количеството, което ядат и се замислям, че Любо яде малко.
Два сухара са му много за закуска. Само на обед понякога изяжда към 250-300 гр., което е постижение.
Следобедната закуска е няколко лъжици от нещото, което давам или половин банан или малко ягодки, черешки.
Вечеря стотина грама супа с едно сухарче.
После се приспива с около 100 гр. мляко.

И аз си мисля, че яде  Rolling Eyes

Дани, Любо взе да пуска някакви сополи. Уф, май няма да дойдем. А обещах на Ники да кара ролери в Морската градина.

Общи условия

Активация на акаунт