Има ли частна детска кухня във Варна?

  • 20 685
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 521
Има още една кухня пак частна. Не знам,кога са я отворили,аз преди известно време
живеех на същата улица.
Става въпрос за кухнята на ул."генерал Скобелев" по надолу от аптека "Манолова"

# 61
  • Мнения: 1 062
Предполагам имаш предвид пункта на ул. "Ген. Киселов"№ 23.
Това е вторият на "Лакомник".
http://www.lakomnik.com/tsenidostavka.html

# 62
  • Мнения: 2
Razbrah za dvete chastni kuhni i se dvuomq na koj ot dvete da se doverq. Chuh dobri otzivi za VIP bebe, vie kakvo bihte me posavetvali?

Разбрах за двете частни кухни и се двоумя на коя от двете да се доверя. Чух добри отзиви за VIP bebe, вие какво бихте ме посъветвали?

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 22:47 от Vivi

# 63
  • Мнения: 1 062
Ако има някой, който е взимал и от двете - да каже Simple Smile
Аз ползвам "Вип бебе" и съм доволна.
Нищо не пречи и сама да провериш, като вземеш седмица от първата и седмица от втората примерно, и сама да прецениш.

# 64
  • Мнения: 4 593
аз съм взимала и то двете , сега съм на вип бебе и съм страшно доволна, освен че вкусно готвят и разнообразно са и
много  гъвкави , нищо не са ми отказали, сташно са човечни. Hug

# 65
  • Мнения: 2 922
И от двете съм взимала, и двете са много добри.
Предимството на Лакомник е, че работят и събота.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 391
Baby_doll - Vip-a работят и в събота и неделя? Така че по-скоро бих перефразирала "Предимството на Вип бебе е че работят и в неделя"  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 2 922
Baby_doll - Vip-a работят и в събота и неделя? Така че по-скоро бих перефразирала "Предимството на Вип бебе е че работят и в неделя"  Simple Smile

А това е ново, значи.
Аз като вземах работеха без почивните дни Grinning

# 68
  • Мнения: 860
Аз поръчвам и от двете и съм доволна просто комбинирам менюто дребчо не всичко яде.
Може да си поръчваш и отделни дни, може и само един ден /пробно/както всеки прецени.
Попълва се декларация от майката и това е при желание за по системно ползване на тази кухня изискват - бележка от педиатъра, а в Лакомник копие на акта за раждане Rolling Eyesкоето за мен е излишно това копие, но правилата са си правила.


Мога да споделя също, че в началото на ВИП бебе порциите бяха по малки 150, но сега вече станаха по 200 и това в рамките на 2 седмици/нередовно поръчване от тях/. Смятах да попитам защо е така, и точно тогава те решиха да си спазят порцията.

В общи линии в условията на криза и двете кухни имат много разчупена политика за работа с клиенти. Отворени са за корекции дори в последния момент да ти доставят обяда. Аз съм доволна особено от факта, че мога да ги комбинирам и да избирам.

# 69
  • Мнения: 4 593
вип бебе освен че откакто са отворили работят уикенда, ами и много често и по празници , докато лакомник следва стриктно почивните дни
а на мен пък точно тогава ми е най -необходима храна ,за да имаме повече време за обикаляне , пък и много често храната по празници  и гостита  не е подходяща за детето , поне до скоро беше така , вече порасна

# 70
  • Мнения: 2

Аз вземам от ВИП Бебе от около 2 седмици, доволна съм, храната е много добра, а относно грамажа - винаги е с малко повече от описаните 200гр. на етикета  chef

# 71
  • Мнения: 8
Използвала съм и двете кухни. Вип бебе ми харесва повече. Готвят по-вкусно, с  прени подправки и имат по-голямо разнообразие. На Лакомник на етикета пише съствки, половината от които липсват. Взимам с разнос, но се отказах. Ако ми хареса нещо от менюто взимам от пункта на Ген. Киселов. Лелката е много любезна и внимателна. Така че ако искате мнение Вип бебе е по-добре.

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 23:08 от Vivi

# 72
  • София
  • Мнения: 1 524
Отказах се да взимам Вип бебе заради грамажа, но явно са го оправили. Вип бебе готвят по-гъсто, за мен това означава повече брашно  newsm78 може и да бъркам, но и двете кухни за момента са на ниво.

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 23:08 от Vivi

# 73
  • София
  • Мнения: 39 764
Искам да попитам дали мога да поръчам от кухните за събота и неделя? Работят ли през уикенда и ако да кога се прави поръчката за събота и неделя?
Ще ходим до Варна за няколко дена и се чудя дали мога да пробвам и варненските кухни Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 922
AnMary, аз редовно поръчвах от Вип Бебе само за събота и неделя. Правех си поръчка от петък на телефоните им. Но за по-сигурно им звънни по-рано, защото аз лично носех някакъв документ от личния лекар, когато записвах детето.

http://vipbebe.com/contacts.php

Лакомник работят само събота.

Общи условия

Активация на акаунт