Има ли частна детска кухня във Варна?

  • 20 687
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 39 764
AnMary, аз редовно поръчвах от Вип Бебе само за събота и неделя.
Благодаря, разгледах и двата сайта.
Ще им се обадя в понеделник да питам за бележките. Ще видя дали може да мине и без това. Ще спомена, че синът ми е на ДК в София в момента.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако толкова много настояват за бележка, която нямаш възможност да осигуриш, кажи къде във Варна ще бъдеш, все някоя варненска мама е наблизо и ще поръча две порции.

# 77
  • София
  • Мнения: 39 764
Да, и това е вариант. Някъде в центъра ще бъдем Simple Smile Във Варна не съм ходила от 11 години някъде.
За мястото ще знам със сигурност след понеделник.

# 78
  • София
  • Мнения: 791
АнМари ние бяхме седмица на море в Св.Константин и Елена и детето се хранеше от частна кухня.Носеха ми я до хотела,предварително направих запитване към 2те частни кухни ,отговорите им бяха идентични и просто си избрах едната-Лакомник. Не са ми искали удостоверение от педиатър за алергии. Ако те интересува нещо питай. ОТ познати - варненци разбрах,че Лакомник е по-рядка, а Вип Бебе-по-гъста,всички са доволни и от двете.

# 79
  • София
  • Мнения: 39 764
giuli, мерси за изчерпателният отговор Simple Smile В понеделник ще знам със сигурност какво и защо.
Още веднъж благодаря Simple Smile

# 80
  • Мнения: 16
и аз благодаря

# 81
  • София
  • Мнения: 39 764
Говорих днес със служител на Vip bebe. Каза, че само ще иска да попълня декларация, че детето е на нормален режим на хранене. Мисля, че всичко ще е наред Simple Smile После ще споделя мнение Simple Smile

# 82
  • Мнения: 2 922
Говорих днес със служител на Vip bebe. Каза, че само ще иска да попълня декларация, че детето е на нормален режим на хранене. Мисля, че всичко ще е наред Simple Smile После ще споделя мнение Simple Smile

Супер! Дано да останете доволни. На мен лично Вип Бебе ми допада повече Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 39 764
Пристигнахме сутринта. Обадих се в кухнята и взех храната на място. Алекс опита само десерта, но му хареса Simple Smile
Вкусен е Simple Smile
Платих до края на седмицата и ще ми доставят храната до вратата. Важното е малкото да е доволно Simple Smile
Декларация ще попълня утре.

# 84
  • Мнения: 860
А така и сега какво да правим с днешната храна?! Rolling Eyes

http://www.moreto.net/novini.php?n=92782

# 85
  • Мнения: 9 776
А така и сега какво да правим с днешната храна?! Rolling Eyes
http://www.moreto.net/novini.php?n=92782

Не знам какво да кажа Rolling Eyes. Но първият коментар съвпадна и с първоначалното ми усещане ooooh!.

# 86
  • Мнения: 860
А така и сега какво да правим с днешната храна?! Rolling Eyes
http://www.moreto.net/novini.php?n=92782

Не знам какво да кажа Rolling Eyes. Но първият коментар съвпадна и с първоначалното ми усещане ooooh!.
Имаш предвид, че просто някоя майка е решила да ги съсипе...защо обаче?
Странното е, че днес нямаше и десерт, т.е. само първо и второ Rolling Eyes нещо пъпеша бил развален за десерта Rolling Eyes
Сега като видях и тази статия съвсем Confused...,а и не е ясно къде е намерено - супата или пюрето?!Кое пюре?! Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 9 776
Danu-Ani, аз не съм от Варна и съответно не ползвам кухнята. Познавам един от собствениците. Но не и бизнеса им. Нито защитавам, нито нищо. Просто първосигнално реакцията ми съвпадна с първият коментар отдолу под статията. Що не я цитираха тая майка с името и? Кой може да докаже, че хлебарката е била в буркана, а не е измислена? Похвално е, че не са ви дали десерт. По-добре без, отколкото вкиснал пъпеш. Това са просто мислите ми на глас /тъй да се каже/. Пак казвам - никого не защитавам. Но отдавна спрях да вярвам на всичко, що се пише, особено пък анонимно, както на етикети по стоки и т.н. ooooh!.

# 88
  • Мнения: 860
Аз също не разбирам тази статия...пюрето-супата?!? Не ми се връзва днес няма пюре, и супата не е пюрена?! Писали са доста неясно и объркващо и .....да анонимно?!

Може и да е прав г-н Стефанов, просто някои е решил нещо си.....

Лично аз досега нямам забележки към тази кухня, вече година сме на нея. Но тази статия днес, не мога да кажа, че ми харесва....

# 89
  • Мнения: 9 776
Виж, мила, при всички положения след такъв сигнал всеки ще се вземе в ръце, ако е имало момент на недоглеждане или.......каквото и да е. Говоря за кухнята. Глобите са много високи, да не говорим, че направо могат да ги затворят. Аз самата съм намирала пеперудка в супата на детето ми. Както писах не съм от Варна. Вземам си от нашият град. След случая не спрях да вземам разбира се. Всеки да си преценява сам. Искам да вярвам, че всичко в детските кухни е под контрол и не се правят компромиси, но.....кой може да ти го гарантира? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт