Мебели от фирма Голд-Аполо!

  • 19 737
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
Ами само ще ти кажа, че работех във фирма, която работеше с Голд Аполо. Нещата от каталога са с ниски цени, но и мебелите са с тънки кантове, най-обикновени механизми и обков и ПДЧ на Кроношпан. Ако поръчаш с дебел кант, Егер ПДЧ и по-качествен обков, цената се вдига. Аз лично не съм доволна изобщо от качеството на стандарнтите неща, които идваха и за себе си не бих поръчала.
Инфото ми е от преди година и половина, но не вярвам да са се променили много нещата.

Моите впечатления са същите .. евтини материали и понеже е програмно ниски цени
Когато се нанасяхме взехме набързо два шкафа с обикновен кант.. амиии хубаво се раздуха.. На вратичките се наложи да сложим по още една панта, защото висваха
Поръчай си мебелите на някой майстор, цялата тънкост в тези мебели е да може да работи с компютър и да направи правилен разкрой на елементите
А моите препоръки са :
1) плоскостите да са Егер, Водего или в краен случай Шелман и Словенските
2) задължително ПВЦ кант
3) добър обков, отиди до КЕНТ и си вземи каталог там явно е написано дали дръжките са метални или пластмасова имитация

# 16
  • Мнения: 5 401
Бръмбазела, къде си направи поръчката за мебелите? Доста често работници от фирмите се представят за самата фирма и резултата е както го описваш. В случай, че наистина фирмата ти е направила мебелите и монтажа / а не работници-самозванци/ защо не си предявила рекламация...

Убедена съм, че не е в това проблема, тъй като преди изпълнението на поръчката, момчето от фирмата ни накара да го вземем от магазина им на "Раковски" и да го закараме у нас, за да вземе точни размери. Това няма да коментирам, защото не знам другите фирми дали работят така. Но при положение, че живея на 15 мин. пеш от магазина им, повече от тъпо е да ми излизат с номера "плати ми транспорта или ме закарай"...  Peace

С рекламация не ми се занимаваше, защото всички тези неща се случиха в последствие - може би около месец след монтажа, бях бременна и не желаех да си навличам още негативни емоции.  Crossing Arms Освен това с мъжа ми не сме почитатели на ПДЧ мебели и вида на кухнята ни ще е такъв до известно време..

# 17
  • София
  • Мнения: 6 561
ние имаме детска стая от тях. много съм доволна и след 1.6 г. есплоатация. нашата е поръчкова - МДФ, противоударен кант и скъпи механизми. за масовото производство не мога да кажа нищо.

п.с. снимки съм пускала в няколко теми

Общи условия

Активация на акаунт