Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 496
И аз тук - значи да очакваме скорошно включване и от Лоренцо Ламас  ако съдя по снимката Thinking

Снимката е от сезон 2003- 2004.Според сериите, които гледаме в момента, са в началото на сезона/нали скоро празнуваха Коледа/, така, че може би след 5-6 месеца.... Thinking Лоренцо май е баща на Кейтлин, която ще се появи следващата седмица. Смених снимката толкова рано заради Мейситу.

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Мегън, секретарката на Ерик, няма ли да се хване с някой newsm78

# 18
  • Мнения: 4 590
''палтото ти мирише на морски въздух'' - този масимо направо ме уби #Crazy

# 19
  • Мнения: 6 529
Не мога да схвана защо всички неволи и нещастия случили се в Д и К, всяко бебеправене и прелюбодейство се приписва на мъжката част в сериала /Дикън, Ник/, щото тя женската все е една и съща ... Брук  Joy. Тия неща не стават ли с двама души бееееее?

# 20
  • Мнения: 673
  Аааа! За малко да ми се измъкнете по терлици, а? Гепих ви навреме!
  За Софка...те хората са го казали: " Хубава работа, ама ......."

# 21
  • Варна
  • Мнения: 276
ето ме и мен!браво за новата темичка!  bouquet
мацки,аз живея до морето,ама никога дрехите ми не са миришели на морски въздух!да му се невиди!фалшиво ни е морето! Laughingумрях от смях!като куче следотърсяч тоя Масимо бе!егати  къв нюх има!морски въздух! Laughing

# 22
  • Мнения: 673
  мис арк да не кажеш ,че пак не сме се сетили за теб. Благодаря!

# 23
  • Мнения: 6 529
Ерик никога нямало да забрави какво Дикън причинил на дъщеря му  Mr. Green, а какво майка й причини на Бриджет явно бързо ще забрави щом се жени повторно за нея  Shocked. Ей аман от тоя двоен стандарт вече!

# 24
  • Мнения: 4 496
radivdani Mr. Green

kaka svraka, защото не живеем на яхта или в къща на плажа. Или може нашето море да не е миризливо. Не е честно. Crossing Arms

# 25
  • София
  • Мнения: 270
Тази до Томас ли е Кейтлин?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 276
radivdani Mr. Green

kaka svraka, защото не живеем на яхта или в къща на плажа. Или може нашето море да не е миризливо. Не е честно. Crossing Arms
склонна съм да мисля,че не ни е миризливо морето! Laughing

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Като прегледах архивите от първата страница видях, че наближава явяването на Тейлъровия дух скоро.

# 28
  • Мнения: 347
Ерик никога нямало да забрави какво Дикън причинил на дъщеря му  Mr. Green, а какво майка й причини на Бриджет явно бързо ще забрави щом се жени повторно за нея  Shocked. Ей аман от тоя двоен стандарт вече!

towa e nowo 200  Laughing
и кога ще се случи събитието, към момента такива изгледи изобщо няма, явно по-натам

# 29
  • Мнения: 2 960
ето ме и мен!браво за новата темичка!  bouquet
мацки,аз живея до морето,ама никога дрехите ми не са миришели на морски въздух!да му се невиди!фалшиво ни е морето! Laughingумрях от смях!като куче следотърсяч тоя Масимо бе!егати  къв нюх има!морски въздух! Laughing

абе мила ,ние сме свикнали с тази миризма Joy Joyзатова не я усещаме. Mr. Greenпропити сме от нея до мозйка на костите си Rolling Eyes
  Но Мас допълни "значи е била при Ерик"..егаси заключението

Общи условия

Активация на акаунт