С какво премахвате мъха над горната си устна?

  • 19 401
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9
с лента на виит за тяло. от нея си изрязвам тънка лентичка. хем по- евтино, хем винаги имам лента като ми се наложи.

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Аз също ставам на пъпчици от всички лентички,с изключение на ЛИЧИЯ с лайка.Те са за чувствителна кожа и стях нямам никакви проблеми.

# 107
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз така!

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
С пинсетка по видимите.Все си мисля , че лентите ще премахнат и светълия мъх и ще ги увеличат  Thinking

# 109
  • Мнения: 528
С крем депилатоар. От лентичките, колата и пинцетите ми се появяват пъпчици.

# 110
  • София
  • Мнения: 486
С крем депилатоар. От лентичките, колата и пинцетите ми се появяват пъпчици.

за пръв път чувам за крем-депилатор, който е за лице. какъв ползваш??

# 111
  • София
  • Мнения: 3 735
Започнах с кола при козметик,после си купих лентички и сама го правех,но и от двата вида ми се получава зачервяване и понякога дори ранички ,като на протърката кожа...
Преминах на ел. пинсета при козметик....става супер,няма зачервяване и рани,космите изтъняха и почти изчезнаха...
Предишния месец реших да пробвам с конец- при козметик- това за сега най ми допада и според нея/тя ми е правила и трите манипулации/ е най подходящо за мен  Peace

# 112
  • Мнения: 528
С крем депилатоар. От лентичките, колата и пинцетите ми се появяват пъпчици.

за пръв път чувам за крем-депилатор, който е за лице. какъв ползваш??

ползвам на Lycia...обикновено процедурата я извършвам вечер, ако случайно се получи някакво зачервяване, до сутринта е изчезнало. Mr. Green

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Аз (четейки от форума) си бях взела точно на Личия депилатоара за лице. Имаше много странна консистенция-все едно има малки песъчинки или топченца в него и стоеше зърнист  newsm78 Все пак се намазах и като резултат повечето косъмчета останаха, но затова пък си докарах някаква алергична реакция и получих нещо като екзема на устните оттогава  Sick Кожата там започвам да я усещам адски опъната без значение с колко вазелини и балсами за устни се клепам и започва да се лющи като лишей-и така поне десетина дни  Rolling Eyes Това си ми остана хронично и ми се получава вече 3 пъти оттогава!
Просто да се има предвид, че е до кожа и чувствителност явно  Naughty

# 114
  • IT
  • Мнения: 3 704
При мен след години с кола, си направих мъха над горната усна мустак  Mr. Green;сега ходя на лазерна епилация.

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Ето нещо полезно, смаятам да го пробвам:
http://www.youtube.com/watch?v=3q7NoDdPW3Y&feature=related

# 116
  • Мнения: 4 434
newsm78 Интересно

# 117
  • Мнения: 651
..с конец- при козметик..
мислех, че е бабешки метод...може би защото преди 12-13 години една циганка в болницата ми показа как става.

# 118
  • Мнения: 2 448
След като си правих 6 - 7 процедури с фотоепилация, при които само устните ми се обръщаха направо и се белеха, кожата над тях ми загрубя и положението стана по зле отколкото преди процедурите изобщо започнах да си ги махам с пинцета. Явно за такъв тънък мъх фотоепилацията не е решение.

# 119
  • Мнения: 533
С кола маска и пинцети.
Момичета, можете ли да ми кажете къде мога да намеря тези кремове за изрусяване newsm78

Общи условия

Активация на акаунт