С какво премахвате мъха над горната си устна?

  • 19 378
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 84
аз писах и в другата тема "за мустачките"всичко що е косъм с епилатор мустаци, мишници ръце, крака  Simple Smile

# 121
  • Мнения: 37
Искам да ви се оплача от лентичките за лице Veet. Преди два дни си махах мъхчето над горната устна и все още имам зачервявания и кожата ме опъва. Sad Случва ми се за втори път и вече няма да ги ползвам. Дълго време преди това ползвах течна кола маска Сара и не съм имала оплаквания. Реших да я сменя със специални лентички за по-бързо, но отново ще я използам.

# 122
  • Мнения: 183
С лентички. И пинсета включвам употреба без проблем. Да стават по-гъсти и черни не съм забелязала. Напротив. А това с кислородната вода винаги ми е било странно...всичко си е пак там, само дето е русо Thinking

# 123
  • Мнения: 85
с коламаска си ги махам. Всъщност ходя и козметичката ми ги маха.  Аз съм матова и с тъмна коса, но като ми поникнат косъмчетата и въобще не са твърди и грозни.  За мен е много грозно изрусени мустаци.

# 124
  • Мнения: 63
С лентички. И пинсета включвам употреба без проблем. Да стават по-гъсти и черни не съм забелязала. Напротив.
Аз ги махам с лентички и после,ако е останало нещо довършвам с пинсета...и хора консултирайте се с някой козметик и ще видите,че и той ще ви каже, че махайки косъмчетата от корена те изтъняват и дори на места не израстват пак, а с депилатоар и бръснач стават двойни, твърди и тъмни....вие преценете кое е по-добре.. newsm03

# 125
  • София
  • Мнения: 3 699
..с конец- при козметик..
мислех, че е бабешки метод...може би защото преди 12-13 години една циганка в болницата ми показа как става.
Много е ефикасно и не остават червенини- космите изтъняват и като че ли по- бавно растат...
Точно това е процедурата,но аз сама не успях да го направя- пред огледалото обърквам посоките на ръцете и става една Crazy
Козметичката се справя супер- това ме подсети че от 2 месеца не съм ходила и ...вече се забелязват и е време да я посетя Hug

# 126
  • Мнения: 4 447
Намалих ги с фотоепилация и сега ги подръпвам с пинцета.  Peace

# 127
  • Мнения: 2 039
Ако веднъж почнете да ги махате остава за винаги и то никога да не е с пинцета.
Да не говорим че стават по твърди и още по черни.
Или с кислородна вода или с изрусяващи кремове.
Има такива специални.
Глупости  smile3555
Аз лично ги махам с пинцета, няма проблеми, не само че не стават по-черни, а напротив-изтъняват и стават по-малко!
Опазил ме бог от изрусяване, моля ви се-проблемът не е какъв цвят са, а че са косми  PeaceНяма нищо по противно от изрусен женски мустак  Sick (особено като започнат да се виждат леко коренчетата)

# 128
  • София
  • Мнения: 480
В София къде има козметичка, която прави процедурата с конец..и сте останали доволни. Горе долу на колко време и ценичка
Аз досега ходех на лазерна,но не съм мн мн доволна.
 Sad

# 129
  • Мнения: 6 030
аз писах и в другата тема "за мустачките"всичко що е косъм с епилатор
и аз с епилатор Peace

# 130
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Кола маска. С лентичките ми израстват по-бързо  Sunglasses

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Гадинка, какво стана, нали беше много доволна от лазерната?

# 132
  • Мнения: 1 540
Започнах преди години с фотоепилация, продължих с лазерна епилация, а сега редувам кола маска с ел.пинсета. Последните два месеца не ги бях пипала и при положение, че бяха порастнали всички оцелели, положението определено не беше такова, каквото преди да започна Войната. Неслучайно съм издържала 2 месеца без да ги третирам, доста са отънели с годините и непрестанния тормоз над тях  Peace

# 133
  • Мнения: 5
фундаментална тема.
та да знаете - ядрен дезинтегратор е последният писък при методите за епилация ...  ама наистина последен дет' се вика   Twisted Evil

# 134
  • Мнения: 3 830
Моя приятелка си ги маха с пинцет.

Друга пък ходи на кола маска и често заедно с космите й скубят и части от кожата Confused

Мисля, обаче, че най-добрият избор  е фото или лазерна епилация. Peace

Общи условия

Активация на акаунт