Петинг-правите ли го?

  • 15 433
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Изводът - не си мъчете мъжете, за да не ви заведат в зоопарка пред отворената клетка на разгонен мъжки екземпляр.

# 61
  • Мнения: 152
Shocked
Забравих да добавя..."Защото после след като им бил станал и нищо съществено нямало, много ги боляло"  Shocked  Боли ги нещо дръжки, само номера  Crossing Arms
болят като се събере матриал,  дето не се е пратил по предназначение...склада се препълва от плувци... натежават кесиите... и ако логистичната организация не ги нарита на някъде - става ... щяха да кажа страшно, ама всъщност става друга работа!
Ето как за всичко е виновна държавата...за дето нямаме закони!  #Crazy и логистика!

# 62
  • Мнения: 2 401
Какво се случва чисто физиологически на мъж преживял петинг и в последствие отрязан за евентуално продължение? Простете наивинитета ми Rolling Eyes

Топкобол. Учудва ме, че не знаеш.

Кво е пък това, Лисо?

# 63
  • Мнения: 606
Зефсе, я кажи, да не  изпаднем в заблуждение все пак.
Ако те подразнят и те зарежат, просто си недоклатен. Преодолява се.
Ако по някаква причина не успееш да свършиш, примерно след над час секс - нон стоп, после болят топките. Това е защото се отделя нещо. Разредител.  Mr. Green Ако все пак свършиш е много като количество. Затова боли явно.

# 64
  • Мнения: 2 386
Вива дъ хеви метъл и хеви петинг!  Mr. Green

Много ме разсмя тоя софийски адски транспорт..  Joy

# 65
  • Мнения: 152
Вива дъ хеви метъл и хеви петинг!  Mr. Green

Много ме разсмя тоя софийски адски транспорт..  Joy
... в хеви петинга не се ли използва пъхане на пръстчета... по разни места?  #Crazy

# 66
  • Мнения: 2 386
 Whistling Не знам..

# 67
  • Sf
  • Мнения: 808
Сетих се за филма "Пътят към Уелвил", дето богаташи ходеха на санаториум и сексът беше забранен, та жените посещаваха един "доктор" за т.нар. мануална терапия  Grinning

Да, както и карането на колело също  Mr. Green Някои от дамите изоставаха, за да се насладят на твърдата седалка на колелото Simple Smile Simple Smile

# 68
  • Мнения: 649
Сега много се интересувам къде са ви ръцете на всичките!?

# 69
  • Мнения: 2 448

... в хеви петинга не се ли използва пъхане на пръстчета... по разни места?  #Crazy

О, то вземеш ли да пъхаш...... към фистинг отиваш направо.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 753


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 152
Сега много се интересувам къде са ви ръцете на всичките!?
ку карахме БМВ-та - щяхме да ремонтираме все нещо... ама моите са на чатала...и съ търкам упорито!  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 5 622


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes

А кой говори за мъже?  Wink

# 73
  • Мнения: 152

... в хеви петинга не се ли използва пъхане на пръстчета... по разни места?  #Crazy

О, то вземеш ли да пъхаш...... към фистинг отиваш направо.  Mr. Green
проблем ше е ако стане фЪстинг... ше измрат цветята в хола...  Crazy

# 74
  • Мнения: 2 386


О, то вземеш ли да пъхаш......
Ама мъжете нямат ли нищо против да им се пъха нещо Rolling Eyes

А кой говори за мъже?  Wink

И аз това се питам.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт