С деца на море?Моля за съвет!

  • 3 636
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Миналото лято заведохме Ники на море (беше на 8 месеца). Преди това бяхме 3 месеца в Украйна. С две думи, а и както се изразиха бабите съсипахме го това дете от пътуване. Изкарахме си страхотно! Не сме хващали алергии, нито сме се разболявали. На морето беше пълно с детски колички по плажа. Чужденците също бяха с бебета (струваше ми се, че имаше и около 2-3 месечни бебенца на плажа). Ако ви се ходи с бебето на море, моят съвет е да не се замисляте дори за миг  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 15 220
И ние сме на море това лято.   newsm44 newsm44 newsm44

# 17
  • Мнения: 8 769
Чудя се,така като ви слушам,дали ще е добре бебе на 5 месеца да отиде на море,но без да ходи на плаж?Така де,бабата го гледа вкъщи,а  ние с таткото на плаж : Laughing
Не виждам къде е дилемата, не виждам къде е проблема? Стягайте багажа и беж.... Sunglasses

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ние заминаваме другата седмица на 30-ти за Созопол. Оставам малкия в ръцете на мъжа ми - каквото искат това да правят. Аз само ще спа!

# 19
  • Мнения: 6 315
Моят синковец е на 2,3 години и аз съм решила твърдо да го заведа на море. За 10 дни на "Св. Константин и Елена", вече сме взели карта за края на юли и началото на август. Ще сме на станция от работата на мъжа ми , никога не сме ходили там, но казаха, че условията са страхотни. Стая със самостоятелен санитарен възел, климатик, стол и близо до плажа. Мисля да не му променям сегашният режим през деня, само, че вместо да излизаме в парка ще ходим на плаж. Сутрин до 11-11,30 ч. на плаж и следобед след 17-17,30 ч. Поне така съм го замислила и дано да ми се осъществи плана-дай Боже newsm20.

Папи, да не сте в някоя от станциите на военните? Защото ние сме с подобни карти от 21.07  Party. Обаче ме притеснява дребоса какво ще яде. Той по принцип хапва от нашите манджи, не знам дали е удачно да го храня с нещата от стола......

# 20
  • Мнения: 8 769
Обаче ме притеснява дребоса какво ще яде. Той по принцип хапва от нашите манджи, не знам дали е удачно да го храня с нещата от стола......
Марги, мисля, че Йоан е твърде малък, за да яде от манджите в стола...все пак, там слагат на общо основание сол, подправки...Когато ходихме на зимувка този януари,макар Кейти да е по-голяма процдирах по следния начин: направих няколко вида манджи и супи и ги замразих. Носихме си ги с хладилната чанта (нищо че беше зима). Така правих и с пюретата и кашите, когато ходихме на летувка (Кета беше на 6м).

# 21
  • Мнения: 6 315
Мерси за идеята Туфи. Аз му отделям от нашите храни преди да ги подправя, макар че сол почти не слагам. Може и да му взимам готови пюрета направо. Той нищо не отказва по принцип.

# 22
  • Мнения: 8 769
Мерси за идеята Туфи. Аз му отделям от нашите храни преди да ги подправя, макар че сол почти не слагам.
Моля! Именно-от отделената храна заделях по-голямо количество-за бърза консумация и за замразяване! Flutter Много е хубаво, че юначето не е злоядо! Hug

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Я стягайте багажите и смело на морето!Аз от първата година го водя на плаж-сега е на 3г3м.Ходим рано 8.30-9ч и стоим около 2 часа,защото после става много силно слънцето,малка разходка  1strollerв Морската градина-докато беше с количка си спеше в нея ,а аз придремвах край него или си четях нещо приседнала на пейка или в някое ресторантче.След 16-17ч пак сме ходили ,защото плажа е пуст,а водата супер топла.На морето не ми се е случвало smile3518 да се попека като хората-все търча подире му и гледам да не се удави на брега докато си играе с мокрият пясък!Тази година ще е пак така WearyМиналото лято хвана едно разстройство,но си взехме прахчета от аптеката и решихме проблема.
  grinning039Пожелавам ви много плажни емоции  sport027И не си забравяйте фотоапаратите smile3509

Общи условия

Активация на акаунт