Отговори
# 240
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
 Wink Оки,ще се постарая да дойда-поне за малко... Hug Hug,за да се запозная с вас!!!
За малкото е защото имам и една друга уговорка Crazy hahaha на същото място...

# 241
  • Мнения: 76
 Здравейте и от нас! Hug
 Ама че късмет имам, а! Как да не ме е яд! #Cussing out Таткото ни е дежурен точно днес и няма на кого да оставя малката, а за опция " с Рали в парка" не ми се мисли  Mr. Green.
 Пожелавам ви приятно изкарване! Много исках да се видим!
 Обаче пращам агент  smile3530, така че умната!
 Кате, пий едно заради мен! Laughing

 Хубав ден на всички!

# 242
  • Мнения: 271
Добро утро!

Кафенце и закуска за почерпка: , че днес имам повод - с милото имаме годишнина от сватбата!

Хубав и усмихнат ден, до довечера!

# 243
  • Мнения: 7 430
Лонка пожелавам ви много любоФ, сеХ и дълги години щастие  Wink

# 244
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Лонка честита годишнина !Пожелавам ви дълги години семейно щастие.

# 245
  • Мнения: 9
Моля ви помогнете ми за избор на педиатър, живея в Заимов.
Шишкова ми отказа още преди да родя, че имала много пациенти.
Записах се при Драганска, но след посещението у нас не ми харесва тая жена - много старомодни разбирания има.
После се уговорих със Снежана Илиева, но тя не дойде 3 дни и днес като я потърсих по тел. ми каза да си намеря друг.  ooooh!
За Донева съм чувала добри отзиви, но къде и е кабинета, тел. някой ако знае ще съм благодарна да сподели.
Много съм притеснена, вече сме на 13 дни.

# 246
  • Мнения: 10
Лони,честита годишнина!Да сте живи и здрави и много щастливи още дълги години напред! newsm51Да се слушате с мъжлето,е понякога да се възползваш и от правото си да го ядосваш newsm03,все пак животът се нуждае от подправки!
Аз за мое голямо съжаление няма да мога да дойда на срещата.Искаше ми се да се запознаем,но има още време напред.Весело изкарване!

# 247
  • Мнения: 1 242
Здравейте, момичета!
Леко нахлуване в темата ще ви наложа. Laughing

Миленче, пробвай при доктор Божидарова. Кабинетът ú е в ДКЦ-то на първия етаж. Тя е педиатър, и то добър, но работи като ДжиПи.
Предполагам, че няма да те върне. Най-добре се обади на майка ми за връзка.
Успех!

Вайлет, поздрав най-сърдечен!

Мацки, и на вас приятен ден!

# 248
  • Мнения: 126
Здравейте момичета.
Най-после успях да вляза в този форум и искам да ви се представя /предполагам, че накой от вас ме познават/.
Казвам се Мария Иванова/от 1 год. Стефанова/. Родена съм на 5.10.1982г. завършила съм ПМГ- География и БСУ 2005г. специалност "Финанси". Живяла съм до 2000г. в "Дружба"41. До 2006г. в "Даме Груев"45.
Последния ми адрес е "Панайот Хитов"26. От 9 месеца съм в Испания. Бременна съм в 5 месец. Много бих искала ако някоя от вас се е досетила коя съм да пише тук във форума.
Има ли и други като мен, които очакват коледен подарък от щъркела? Laughing

# 249
  • Мнения: 7 430
....сложих снимки от срещата вчера  Wink Малко са, но другите ще добавят  Peace
Много приятно беше и се събрахме доста мами  Heart Eyes
Дойде и БОРИ, за която мога да кажа, че е един страхотен човек  Grinning

mi_ivanova1982, добре дошла в отбора - дай някоя снимка да те видим и да кажем дали те познаваме  Grinning
Лека бременност ти пожелавам Wink

...аз отивам на козметик  bowuu

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 14:38 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 250
  • Мнения: 106
приветче на всички!
 welcome и на новичките!
Milena_vk82  аз те познавам... другия път като те видя ще ти се обадя!честито ти бебче!д ти е живо и здраво!

# 251
  • Мнения: 10
Здравейте на всички!
Добре дошла на бременната мама и леко да протичат нещата и да си гушка здраво и красиво бебче! Simple Smile
Благодаря ти Дидка за този отзив за мен smile3525  bowuuНа мен ми беше много приятно да съм с  вас,толкова сте лъчезарни и естествени!  bouquet
Хубав ден на всички,а моята вдучасова почивка почти изтече и отивам на работа. Hug
Дидка,имаме го този витаминния сироп,за който си говорехме.Същият е ,за който аз се сетих.Има и витаминки пак на тази фирма(Abo pharma),дъвчащи с вкус на кола,казват се Киндер(Kinder).А сиропчето е Kinder fit.Аз затова съм се заблудила.

# 252
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,

Бори ми каза за тази тема и аз реших да пиша. Бременна съм в 5 месец. Термина ми е 25 Декември и живот и здраве ще си имаме тази година един прекрасен коледен подарък. Пола на бебето все още не го знаем, но в крайна сметка да е живо и здраво, няма значение какво ще е.
Имам една неуспешна бременност преди това и сега все още съм много притеснена, но да се надяваме всичко да свърши с хепи енд.

Пожелавам приятна вечер на всички  Hug

# 253
  • Мнения: 10
Здрасти,Миме!Добре дошла при сливенските мамчета!Те са много готинки и се надявам ,че ще ти помогнат много да се чувстваш по-уверена като бъдеща мама! newsm51Лека бременност като начало!

# 254
  • Мнения: 126
Миме, здравей.
Аз мисля , че се досещам за теб. Имаш ли братовчетка Гергана?
Моят термин е 14.12.2008г. Надявам се всичко при теб да е нормално. Казаха ли ти каква е причината за неуспешната бременност?Аз мисля, че сега всичко ще е наред.

Общи условия

Активация на акаунт