Не ви ли дразни така наречената Академия в "Кандидати за слава"?

  • 3 642
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мда, усъвършевнстване..... Thinking...Оня с чупенето на монети сигурно от левче, вече може евро да чупи...... Thinking Много се е усъвършенствал, няма що, а много други ги плюят. Наш'то момче(Иван Пеев) от 74 символа, беше стигнал до над 100 на едно оризче. Па, да се пробват те да го направят  Crossing Arms.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 430
Мда, усъвършевнстване..... Thinking...Оня с чупенето на монети сигурно от левче, вече може евро да чупи...... Thinking Много се е усъвършенствал, няма що, а много други ги плюят. Наш'то момче(Иван Пеев) от 74 символа, беше стигнал до над 100 на едно оризче. Па, да се пробват те да го направят  Crossing Arms.
ей това с ориза съм го пропуснала!гледах го как рисува страхотен е ,спор няма Peaceама той продължи ли?

# 32
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мда, усъвършевнстване..... Thinking...Оня с чупенето на монети сигурно от левче, вече може евро да чупи...... Thinking Много се е усъвършенствал, няма що, а много други ги плюят. Наш'то момче(Иван Пеев) от 74 символа, беше стигнал до над 100 на едно оризче. Па, да се пробват те да го направят  Crossing Arms.
ей това с ориза съм го пропуснала!гледах го как рисува страхотен е ,спор няма Peaceама той продължи ли?

Мне. Кулеков каза, че не можел да поощрява такова нещо, при положение, че много хора по света гладуват. По тази логика и чупещия монети би трябвало да го отрежат-много хора нямат пари и за хляб, а той буквално троши пари. Само Евгени Димитров видя оризчето о каза, че не може да каже не, след видяното. За това най-много ни е яд(Иван също)-не видяха какво е направил, но директно го отрязаха.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 430
Колко мразя да съм права!Само комплекси в това "шоу" ей аман

# 34
  • Мнения: 4 784
Чак ме хваща яд като го гледам това предаване. Рядко издържам до края, понеже Слави ме дразни максимално, когато започне да се прави на защитник на всички участници. Много е тъпо и той е супер смешен.
Конфронтацията му с така наречените академици е много блудкава. Толкова е нагласено всичко, че нямам думи. Всеизвестен е диктаторския стил на отношение на Слави към подчинените му, пък били те и сценаристи. Там никой не може да си позволи да му противоречи и да си придава важности, а сега видите ли, не е така...
Тъпо... много тъпо...
Оценките им поне да бяха справедливи!  ooooh!

# 35
  • Мнения: 164
всички ме дразнят но "академик" Тодорова просто е върхът.Тъпата комплексарка ще оценява кой свършва бързо и кой има талант сигурно не е виждала мъж и секс отдавна и затова си го изкарва на хората.......

# 36
  • Мнения: 1 095
В редките случаи,когато попадна на тази така наречена академия, ми се повръща от тях и гледам бързо да сменя канала  #2gunfire #2gunfire

# 37
  • Мнения: 3 634
Става ми жал за Слави и опитите му да създаде нещо интересно в последно време. Май е най-добре да приключва с тази дейност.

Ще! Ще! Само да изчакаме до септември. Толкова е скучно вече, че ...  Rolling Eyes
А откакто се яви тази "Академия" спрях да гледам окончателно.  Stop

# 38
  • Мнения: 3 634
всички ме дразнят но "академик" Тодорова просто е върхът.Тъпата комплексарка ще оценява кой свършва бързо и кой има талант сигурно не е виждала мъж и секс отдавна и затова си го изкарва на хората.......

А факта, че всеки път праска комплименти на Славчо??? Егати гъзоблизката!  Laughing

# 39
  • Мнения: 31 206
Всички много ме дразнят освен Евгени Димитров - той е единствения (според мен) който дава обосновани отговори
И Теньо Гогов понякога е в час.

# 40
МНОГОООООООООООООО пищя от простотия аман Whistling

# 41
  • София
  • Мнения: 104
Мноооооогоооо ме дразнеше. Кой ги направи академици тия...Супер тъпо беше

Общи условия

Активация на акаунт