Хобити, хайде да организираме благотворителен търг с наши произведения!

  • 4 833
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 877
Леле,къде се е забила темата! Абе подхваща се инициатива и се разсъхва...Какво става?

# 46
  • Мнения: 624
Никоя благотворителна организация не се включи в темата, за да даде съгласието си да се проведе благотворителния търг в тяхна полза, за това той може да е в полза на някой човек, който не е обвързан с никоя организация.
хелта, виждам, че в подписа ти си дала дарителска сметка на жена,която се нуждае от трансплантация на бъбрек. Може ли да я попиташ дали е съгласна ако се проведе такъв търг средствата да бъдат в нейна полза, както и съгласна ли е да се разпространи необходимата лична информация за нея и би ли ни съдействала?

# 47
  • Мнения: 4 195
Никоя благотворителна организация не се включи в темата, за да даде съгласието си да се проведе благотворителния търг в тяхна полза, за това той може да е в полза на някой човек, който не е обвързан с никоя организация.
хелта, виждам, че в подписа ти си дала дарителска сметка на жена,която се нуждае от трансплантация на бъбрек. Може ли да я попиташ дали е съгласна ако се проведе такъв търг средствата да бъдат в нейна полза, както и съгласна ли е да се разпространи необходимата лична информация за нея и би ли ни съдействала?

това не е много вярно
на предната страница Lavender(Роси Букова) помоли да се свържеш с нея по телефона, а тя е Предстедател на ДБМ и искахме да организираме, помогнем и тн. Все пак имаме от 4 години 2 ежегодни и много успешни базара, на 90 % с сувенири от мамите именно от тук  bouquet
два постинга след нея, аз предложих ако не за децата в институции, за които ДБМ се грижи в цялата страна, то да е за болни деца от форума - пример дадох тези с муковисцидоза.
Така че ние дадохме иде, предложения и се включихме и темата замря. А можем да направим нещо страхотно и да го организираме. Но все пак идеята е на мамите хобити и ДБМ не може просто да ви каже - правете това и това, тук и тук, за това и това - ние дадохме идеи и насоки, казахме, че го правим ежегодно и можем да помогнем, дори и събраните средства да не са за децата в домовете, дори да са само за някое конкретно дете Hug
така че - просто се свържете с Роси
а иначе - може да се говори с мамма, да се пуснат в Продавалника и тук, може да се говори за организиране или излагане в магазини за сувенири, галерии и тн - варианти много, стига желание да има

# 48
  • Мнения: 624
Темата замря и съвсем изгубих надежда  Rolling Eyes, а не е чак толкоз трудно да се осъществи такава инициатива. Проблемът е, че за когото се организира търга трябва да се ангажира с време, тъй като трябва да следи постъпленията си по сметката и да държи връзка и с двете страни по търга, а благотворителните организации не разполагат с допълнителни човешки ресурси за такова начинание и това ги възпира (поне аз така разбрах). За това си мисля, че ще е по-добре да бъде организиран за конкретен човек, който ще може да отдели това време и да ни съдейства.
Преди време разговарях с Lavender и тя ми обясни точно това, че трябва да се уточни за кого конкретно ще отиват средствата и да се поиска разрешението на съответната организация или на родителите на детето.

Ако имате някой в напредвид помолете го да се включи и да реализираме идеята.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 17:52 от Passiflora

# 49
  • Мнения: 624
Но смятам,4е има много деца,които се нуждаят от средства за ле4ение.Не малко майки от форума постоянно се нуждаят от средства,нека тези кампании за техните де4ица PraynigТова са си нашите май4ета Heart Eyes

И на мен ми се иска кампанията да е в полза на някоя майка от форума, но за да се помогне трябва и тя да е съгласна. За това и идеята няма развитие.

# 50
  • Мнения: 4 195
ок
ако искате да пусна една анкета в деца с увреждания, те сами да изберат, кое дете от тях има най - голяма нужда от средства

# 51
  • Мнения: 338
от една страна това е добра идея, но от друга как майките на увредени деца ще преценят кое дете е най-нуждаещо се, не мисли ли всяка майка, че нейното е по-спешно от другите?

# 52
  • Мнения: 4 195
от една страна това е добра идея, но от друга как майките на увредени деца ще преценят кое дете е най-нуждаещо се, не мисли ли всяка майка, че нейното е по-спешно от другите?
ами понаглеждам форума там, и..........там е мястото където има добрина и толерантност Peace

# 53
  • Мнения: 338
ясно, вероятно е така. и аз бих гласувала, ако има такава анкета.

# 54
  • Мнения: 1 877
Радвам се,че пак се подема инициативата!Готова съм да се включа с каквото трябва!

# 55
  • Мнения: 192
Ето че е минал повече от месец и никой не пише тук  Sad
Уж всички си казваме, че сме готови да помогнем, а нещо куца.

Общи условия

Активация на акаунт