Паркирал си като идиот!

  • 14 423
  • 191
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 072
Много от идиотските изцепки на тротоарите са от мързел или неумение.
Вървим по ул. Св. Наум. Има една детска градина. Селянина с джипа спира перпендикулярно на оста на тротоара, щото само така може да го нацели явно, а задницата на колата надвисва над платното. За да преминем пеша, трябва да се включим в потока от коли, което е мн трудно, щото сме в насрещното. А можеше да положи труд да паркира успоредно. Не е до място, вервайте.
 Селянина с джипа е събирателен образ на всички граждани, отказващи да признаят правото на другите на свободно придвижване.

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 18:53 от Летящата крава

# 31
  • Мнения: 5 622
Чакам си поръчката до седмица и отивам да лепя!
Хехехехе,мисля и на моята кола да лепна Mr. Green

Аз пратих и за мен и за мъжа ми. Дано изпратят две партиди...Малко ме притеснява това с "безплатното"  Thinking

както знаем, няма нищо безплатно. отпечатването на стикери все пак струва пари..Все още...

# 32
  • Мнения: 3 405
Особено тези, които се лепят. Стотинки излизат, ако тиражът е няколкохиляден. Но все пак струват пари.
Може някоя печатница доброволно да ги отпечатва и разпространява, или някой е решил да финансира едно добро дело.

# 33
  • Мнения: 5 622
Може, ама що ли не ми се вярва. Все пак разчитам на това, че мястото беше препоръчано от модератор тук, иначе не бих рискувала да си оставя адреса  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, и от къде се вземат тези безплатни стикери?

# 35
  • Мнения: 3 405
Хм, и от къде се вземат тези безплатни стикери?

прочети първия постинг в тази тема Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 006
Страхотна идея Grinning И аз си поръчах от стикерите.Живея в района на НБУ.Там на тротуара не може човек да се качи,а камо ли с количка.А има два платени паркинга,които са полу-празни.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ех, че много варненки тук! Защо ли?! Града ни издиша за паркоместа и това не е от вчера! Нищо не се прави по въпроса, освен да се пусне паяка и се приберат на "идиотите" парите! И хич не е само до мързел и неумение точно в хубавия ни град!

# 38
  • Мнения: 3 405
Паяк минава и ще минава през лятото. Но нали се сещаш, че вдига избирателно  Confused.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 231
Чудесно........поръчах си и аз от стикерчетата.......имам чувството, че ще се харчат като топъл хляб  Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Естесвено - тогава е урожаят! Не е нужно да казвам колко паркинга можеха да се построят с парите от паяка... Много умно и йезуитски е да вкараш пешеходци и шофьори във война по между си, докато прибираш парите от паяка и платения паркинг.

# 41
  • Мнения: 5 370
Холограма го е казала перфектно, но и аз да допълня-залепете стикерите на входовете на респективните общини. С едно уточнение - посланието с идиота да бъде отправено към тези, дето папат топли крайчета от общинската баничка.
А посланието да е :" ЩЕ си платим данъците тогава, когато има смисъл от това".
Няма да си поръчам стикери. Мил ми е животът. Whistling

# 42
  • Мнения: 3 405
Не ги лепи, Жозе, може само да ги закачиш под чистачките.
А ако си бясна и ключ по боята върши работа  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 370
Поправка- в стихотворна форма.


"Какъв е смисълът тук  данъците да се плащат,
щом най-редовно пешеходци и шофьори за гушите се хващат".

Ей такъв стикер на кого ще му стиска да измисли, а?

# 44
  • София
  • Мнения: 3 249
Преди 1 година и 4 месеца подех собствена кампания с файла в подписа ми. Simple Smile Записвам се да следя какво става тук. Вече не ползвам количка, но приветствам идеята да се "обръща внимание" на хората, които паркират като идиоти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт